12 Ağustos 2022, Cuma 08:13

Ece Erken ifşa etti: Sahte imza ile sigortadan para istedi!

Ece Erken ifşa etti: Sahte imza ile sigortadan para istedi!

Ece Erken ocak ayında vefat eden Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ailesiyle problem yaşamaya devam ediyor. Ünlü isim, son olarak eşinin kardeşi Celal Mahmutyazıcıoğlu'nun önce kendisini tehdit ettiği haberiyle gündeme gelmişti, Erken şimdi de kayın biraderinin sigortadan resmi olmayan yollarla para almaya çalıştığını söyleyerek ifşa etti.

Ece Erken'in, 2021 yılında Bodrum'da nikah masasına oturduğu avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, ocak ayında vefat etmişti. Eşinin vefatından sonra bir hayli sıkıntılı günler geçiren Ece Erken, eşinin ailesiyle karşı karşıya gelmeye devam ediyor.

''SAHTE İMZA İLE SİGORTADAN PARA İSTEDİ!"

Ece Erken önceki günlerde kayın biraderi tarafından tehdit edildiğini açıklamış ve kardeş Celal Mahmutyazıcıoğlu'nun gayri resmi yollardan mal kaçırmaya çalıştığını iddia etmişti. Erken yeni bir iddiaya imza attı ve Celal Mahmutyazıcıoğlu'nun sigortadan sahte imza ile para almak istediğini söyledi.

"Ben şubat ayında ilaçlarla dururken, Şafak'ın ofisinde olan vekaletimi kullanıp, sigortalara, savcılığa başvuruda bulundun mu? Vekaletim bulunan Mete Menekşe'nin imzasını taklit ederek sigortalardan para almaya çalıştın mı?"

Avukat Mete Menekşe de ünlü ismin ardından, "Ece Erken adına 11.02.2022’de Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na yapılan müracaat tarafımdan yapılmadığı gibi, dilekçenin altındaki imza da şahsıma ait değildir. Konu hakkında gerekli şikâyet yapılacaktır." açıklamasını yaptı.

ESKİ EŞ ECE ERKEN'E GÖNDERME YAPTI

Benan Kocadereli eski eşinin mal varlığı ile ilgil olan durumla ilgili şu açıklamayı yapmış ve Ece Erken'i hedef göstermişti:

''Mal kaçırma yok. Mal kaçırma değil onun adı, her şey Naz ve Eda'nın... Asıl mal kaçıran başka birisi...''

''ŞİKAYETÇİ OLACAĞIM İSPATINI İSTEYECEĞİM''

Ece Erken, bu haberlerin gündeme gelmesi üzerine sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şikayetçi olacağını duyurdu.

''Eğer böyle bir yorum veya cevap verildiyse mahkemede ispat edilcek bu bir! Daha mal tespiti davası sonuçlanmadan tapusu, her şeyi eşime ait olan evi, evleri mirasçı olmadığı halde hukuksuzca nasıl kiraya verdi? Kira elden mi alınıyor? Tekne nerede? Teknedeki seabob bile alınmış kullanılıyor. Demeki ki miras aslında kabul edilmemiş ama mahkemenin haberi yok. Şafak'a ait arabalar nerede? Neden ölümünden 1 ay sonra hepsi satıldı? Abiyle anlaşmalı mı yürüyor her şey... Eğer ortada böyle bir açıklama varsa pazartesi ilk iş şikayetçi olacağım ve ispata davet edeceğim.''

''ALLAH'IM KURTARMIŞ''

Ece Erken, açıklamasına bu sözlerle devam etti: ''

Tövbe tövbe, nasıl bir açlıkmış bu, bitmedi! Reddi miras yaptığım halde hala bunlar neyin derdinde ya? Eşim neler çekmiş zamanında... Allah'ım yanına aldı da kurtardı belki de... Bundan sonra adımı kim ağzına yalanlarla alırsa cevabını adalet verecek, kaçak dövüşmem.

Her şeyim, hayatım düzene girmeye başladı. Psikolojim daha iyi ve tek amacım iyi bir anne olmak. Ben önüme bakarken adımı anmaya devam ederseniz reddi mirasımı geri çekip, mallara şerh koydurup, bütün yaptığınız kanunsuz, hukuk dışı işlemlerinize itirazı basacağım, ne evlerden ne de teknelerden kira almaya devam edebileceksiniz... Sattığınız mal ve arabaların da satışını iptal ettirip, eşimden bana ne kalırsa şehit kız çocuklarını okutan bir derneğe bağışlayacağım. Bence susun ama siz bilirsiniz. Benim değil, sizin önceliğiniz belli.''

Etiketler : ece erken şafak mahmutyazıcıoğlu celal mahmutyazıcıoğlu benan kocadereli

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT