03 Haziran 2020, Çarşamba 18:39

Eczanede Kozmetikçilerde Satılan Sıkılaştırıcı Gözenek Küçültücü Tonikler

Eczanede Kozmetikçilerde Satılan Sıkılaştırıcı Gözenek Küçültücü Tonikler

En İyi En Etkili Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik Markaları Ve Fiyatları

Genişlemiş gözenekler, oldukça rahatsız edici bir cilt sorunudur. Böyle bir durumdan şikayetçi olanlar, günlük bakım rutinine gözenek sıkılaştırıcı toniği de eklemelidir. Bu toniklerin faydası, isminden de anlaşıldığı üzere gözenekleri daraltmasıdır. Her gün uygulandığı takdirde gözeneklerin belirgin şekilde küçülmesini sağlar ve geniş gözeneklerden sizi kurtarır. Peki gözenekler nasıl sıkılaştırılır? Makalemizde bu sorunun detaylı yanıtını bulacaksınız.

Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik İsimleri

Garnier Saf&Temiz Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Tonik

Siyah noktalarla ve diğer cilt kusurlarıyla mücadele eder. Cildin matlaşmasını sağlar. Gözenekleri sıkılaştırır. Yapısında bulunan Salisilik Asit yardımıyla cildi temizler. İçeriğinde yer alan Çinko türevi sayesinde gözenekleri arındırır ve cildin yağ oranını dengeler.

La Roche-Posay Effaclar Tonik - Sıkılaştırıcı ve Mikro-Soyucu Tonik 200 ml

La Roche-Posay üreticileri tarafından geniş gözenekli ciltlere özel formüle edilmiştir. Bu tonik, mikro soyucu ve gözenek daraltıcıdır. İçerdiği sıkılaştırıcı LHA™ ve temizleyici maddelerle gözenekleri yağdan ve kirden arındırır. Her tonik gibi, temiz ve kuru cilde bir pamuk yardımıyla uygulanır. Termal su içerdiğinden, hassas ciltlerde kullanılabilir. Öte yandan bu üründe paraben yoktur.

ROC Perfecting Toner 200 ml Canlandırıcı Tonik

Cildi arındırır ve rahatlatır. Gözeneklerin tıkanmasına yol açan keratin pullarını ve kirleri giderir. Sabah ve akşam kullanılabilir. Geniş gözeneklere karşı oldukça etkilidir. Cildi kalıntılardan ve yabancı maddelerden kurtararak ferahlatır. Gözeneklerin makyaj malzemeleri ve diğer faktörler nedeniyle tıkanmasını önler. Roc canlandırıcı tonik, gözeneklerde kir nâmına hiçbir şey bırakmaz! Bu sayede gözenekleriniz sıkılaşır ve cildiniz daha sağlıklı bir görünüm kazanır. Ürünün içindeki özler, cildinizi yağ ve kirden tamamen arındırır, son derece bakımlı görünmenizi sağlar.

Farmasi Dr.C.Tuna Aktif Karbon Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik

Bu ürün size tertemiz bir cilt ve sıkı gözenekler vaad eder. Gözeneklerinizi sıkılaştırıp küçülterek cildinizin her zaman canlı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Her gün 2 defa (sabah ve akşam) kullanılması tavsiye edilir. Pamuklu bir beze dökülür, yüz ve boyun bölgesi bununla yavaşça silinir.

Bioderma Sebium Lotion Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml

Hassas ve yağlı ciltler için geliştirilen Bioderma Sebium losyon, cildi pürüzsüzleştirir ve gözenekleri daraltır. Bu arındırıcı tonik, 3 temel etkisiyle 8 saate varan nemlilik sağlamakta, cildin PH ve sebum oranını dengelemektedir. Bir yandan cildi temizlerken, diğer yandan da kusurları iyileştirerek pürüzsüz bir görünüm sunmaktadır. patentli içeriğiyle cildin fazla yağlanmasını engellemekte ve böylece gözeneklerin tıkanmasına mani olmaktadır.

Rosense Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml

Özel formülü alkol içermez. Güçlü içeriğiyle  gözenekleri derinlemesine temizleyerek cildin diri ve parlak görünmesini sağlayan bu ürün, daha sıkı bir cilde kavuşturur. Aminoasitler ve E vitamini açısından iyi bir kaynaktır. Yağlı ve karma ciltlerin geniş gözenek problemine çare olur. Doğal gül özleri bulunduran Rosense Sıkılaştırıcı Tonik, aynı zamanda cilt için harika bir antioksidandır. Cildi besleyen ve yenileyen Rosense Sıkılaştırıcı Tonik, cildin fazla yağını emer ve cilt kuruluğunun önüne geçer.

Fito Derman Fitoderman Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 225 ml

Cildin PH seviyesini dengede tutar. Gözenekleri sıkılaştırarak belirginliğini azaltır. Cilde esneklik verir. Cilt tarafından hızla emilir ve bu nedenle makyaj bazı olarak görev yapabilir. Cilt nemliyken yüz ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle uygulanır. 3-5 dakika masaj şeklinde uygulanmasının ardından ılık suyla durulanır.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT