05 Ağustos 2020, Çarşamba 11:28

Eczanede Satılan Yüzdeki Gözenekleri Küçültücü Kapatıcı Kremler

Eczanede Satılan Yüzdeki Gözenekleri Küçültücü Kapatıcı Kremler

En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Krem Markaları Ve Fiyatları

Hiçbirimiz cildimizdeki büyük gözeneklerden hoşlanmayız. Dış görünüşümüzü bozan bu sorun, enerjimizi ve motivasyonumuzu düşürür. Fakat gözenek sıkılaştırıcı kremlerle bunun üstesinden gelebiliriz.

Hangi Gözenek Sıkılaştırıcı Kremleri Kullanmalıdır?

Nivea Q10 Plus Kırışık Karşıtı Gözenek Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi

Geniş gözenekleri daraltır. Ciltteki kusurları belirgin şekilde hafifletir. Karma ve normal ciltlerde kullanıma uygundur. Gözenekleri kapatmasının yanında Cildin doğal Kreatin ve Q10 seviyesini yükseltir. UVB ve GKF15 UVA korumasıyla güneş ışığının cilt üzerinde meydana getirdiği kırışıklıkları önler. Özetle gözenekleri sıkılaştırır,  cilt tonunu dengeler, daha enerjik görünmeyi sağlar. Nivea Q10 Plus Kırışık Karşıtı Gözenek Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi fiyatı 68,77 TL'dir.

Bioderma Sebium Pore Refiner Gözenek Sıkılaştırıcı Krem 30 ml

Gözeneklerin belirginliğini azaltır. Akne eğilimli, yağlı ve karma ciltler için tasarlanan bu ürün etkili bir gözenek küçültücüdür. Sebum üretimini dengeler ve cilde bakım yapar. Düzenli kullanımda gözenekler arınmaya ve kapanmaya başlayacaktır. Cilde parlaklık veren bu kremin temiz cilde sürülmesi gerekir. Yağlı cilt tipine sahipseniz tüm yüzünüze, karma cilt yapısına sahipseniz T bölgenize uygulamanız tavsiye edilir. Her gün 1-2 defa kullanılmalıdır. Bioderma Sebium Pore Refiner Gözenek Sıkılaştırıcı Krem 30 ml fiyatı 109,50 TL’dir.

Yves Rocher Sebo Vegetal- Gözenek Sıkılaştırıcı ve Kusur Giderici Nemlendirici Jel Krem

Yves Rocher en etkili cilt gözenek sıkılaştırıcı kremlerdendir. Kaside bitkisinin köklerinden çıkarılan Baikal Tozuyla ciltteki fazla sebumu giderir ve cildi matlaştırır. Cilt kusurlarını hafifletir ve yağlanmayı kontrol altına alır. Matlık etkisi bütün gün devam eder. Gün boyunca cildi nemli tutar. İpeksi bir yumuşaklık verir. Yves Rocher Sebo Vegetal- Gözenek Sıkılaştırıcı fiyatı 64.90 TL’dir.

Dermoday Pore Reducer Krem 50 ML

Başarılı bir gözenek sıkılaştırıcıdır. Bilhassa T bölgesinin yağlanmasını önler. Cilde nem verir, boyun ve yüz bölgesine uygulanır.

Kullanılışı; Temizlenmiş cilde her sabah-akşam masaj yapılarak bir miktar sürülür ve cilde iyice nüfuz edinceye kadar uygulama yapılır. Dermoday Pore Reducer Krem 50 ML fiyatı 99 TL’dir.

Leaders Gözenek Sıkılaştırıcı Krem

Cildin sebum dengesini sağlar ve gözenekleri küçültür. Cildi besleyici ve nemlendiricidir. Bariyer sistemiyle ciltte su kaybına engel olur. Dermatolojik testlerden başarıyla geçmiştir. İhtiva ettiği doğal koruyucular sayesinde cildi tahriş etmez. Günlük olarak kullanılmaya devam edilirse büyük faydası olacaktır. Leaders Gözenek Sıkılaştırıcı Krem fiyatı 230 TL'dir.

Melexder Gözenek Sıkılaştırıcı Krem

Bitkisel ekstraktlar ve aktif bileşenler içeren Melexder gözenek sıkılaştırıcı krem, hücresel düzeyde etkisiyle gözenekleri sıkılaştırır. Duvar sarmaşığı ekstraktı, Yosun ekstraktı ve glycoxantine, bu ürünün içeriklerinden bazılarıdır. Güçlü formülüyle Melexder Gözenek Sıkılaştırıcı Krem fiyatı 160 TL'dir.

Yüzdeki Gözenekler Nasıl Kapanır Gider? Gözenek Küçültücü Doğal Tarifler Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT