2022-12-05 17:49:04 | Son Güncelleme : 2022-12-05 18:03:53

Eğlenceli baba Kıvanç Tatlıtuğ

Mutlu evlilikleri Kurt Efe ismini verdikleri ilk çocuklarıyla taçlanan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinden yeni bir kare geldi. Başak Dizer, eşi Kıvanç Tatlıtuğ'un oğluyla oyun oynadığı anları paylaştı.

Eğlenceli baba Kıvanç Tatlıtuğ

Türkiye'nin en beğenilen oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ, Aşkı Memnu'dan itibaren tanıştığı ancak Kurt Seyit dizisinde arkadaşlıkları başlayan stil danışmanı Başak Dizer ile 2016 yılında evlenmişti. Uzun süre çocuk istedikleri bilinen çift 15 Nisan 2022 tarihinde Kurt Efe ismini verdikleri çocuklarını kucaklarına aldı.

İlk defa anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü çiftten Başak Dizer, sosyal medya hesabından zaman zaman yaptığı anlık paylaşımlarla adından söz ettiriyor. 

Başak Dizer, 8 aylık olan oğlu Kurt Efe ile eşi Kıvanç Tatlıtuğ'un birlikte oyun oynadığı anları hesabında paylaştı. Oğlunun yüzünü göstermeyen Dizer'in bu paylaşımı dakikalar içinde viral oldu.

Oyuncunun bu halini görenler, "Adamın ev hali bile karizmatik", "Şu babanın tatlılığına bakın" "Böyle yakışıklı baba mı olur?" şeklinde yorumlar yapmaktan geri kalmadı.

OĞULLARINI DENİZLE TANIŞTIRDILAR

Geçtiğimiz aya kadar Bodrum'da bulunan yazlıklarında yaşamayı tercih eden ünlü çift, sezonu kapatmadan hemen önce oğulları Kurt Efe'yi denizle tanıştırdıkları o anları da takipçileriyle paylaşmıştı. Başak Dizer, eşi ve bebeğiyle denizde çekilen bu fotoğrafını sosyal medya hesabından "Kapanış" notuyla yayınlamıştı.

İŞTE KURT EFE

Daha önce "Kurt Efe kime benziyor?" sorusuna "Şimdilik sarışın ama hatları annesi" yanıtını veren Tatlıtuğ'un oğlu, geçtiğimiz haziran ayında ilk kez Bodrum'da görüntülenmişti.

Denizden çıkar çıkmaz soluğu Kurt Efe'nin yanında alan oyuncu, objektiflere böyle yansımıştı.

Başak Dizer, ilerleyen dakikalarda oğlunu bakıcısının kucağına vermişti. O anlarda Kurt Efe'nin yüzü kameralara daha net yansımıştı.

"BABALIĞA ALIŞTIM"

Oğlu Kurt Efe dünyaya geldikten sonra ilk kez bir alışveriş merkezinde görüntülenen Kıvanç Tatlıtuğ, duygularını; "Alıştım babalığa, isteyen herkese nasip etsin. Şimdi daha iyi anlıyorsun hangi şartlar altında büyüdüğünü, evlat sahibi bir insan olarak o empatiyi kurabildik. Tecrübe kazanıyoruz, her gün yeni bir şey keşfediyorsun, yeni bir şey öğreniyorsun. Şimdi bir arkadaşımızın evladı dünyaya geldi. Onu ziyarete gidiyoruz, daha anlamlı oluyor. O heyecana bambaşka bir şekilde ortak olabiliyorsun" sözleriyle dile getirmişti.

Eşi Başak Dizer'in de keyfinin yerinde olduğunu ifade eden Tatlıtuğ, "Onun için de benim için de her şey daha güzel oldu. Daha anlamlı ve keyifli oldu" demişti.

 

Mavi Kadın