28 Mayıs 2022, Cumartesi 12:51

Elleri yumuşacık yapıp nemlendiren piyasadaki en iyi 10 el kremi

Elleri yumuşacık yapıp nemlendiren piyasadaki en iyi 10 el kremi

Kurumuş ve çatlamış elleri anında yumuşacık yapıp derinlemesine nemlendiren en iyi el kremleri markalarını içeriğimizin devamında bildirdik.

Kış mevsiminin soğuk havalarında kuruyup çatlayan ellerinizden muzdaripseniz içeriğimiz tam da size göre… Piyasada birçok markanın el kremleri mevcut. Ancak her el kremi, ellerdeki kuruluğu gidermeyebiliyor. Biz de sizler için piyasadaki en iyi ve elleri en yumuşak yapan el kremi markalarını sizler için içeriğimizin devamında derledik. İşte nemlendirici özelliği en yoğun olan ve elleri yumuşacık yapan el kremi markaları;

En İyi Nemlendirici Krem Markaları

1) Arko Nem Değerli Yağlar Avokado Yağlı Krem - 250 ml

Arko Nem el kreminin içerisinde, E vitamini yönünden zengin olan avokado yağı bulunur. Avokado yağı yumuşatıcı özelliği sayesinde elleri yumuşacık yapar. Arko Nem Avokado Yağı el bakım kremi cilde sürüldüğü gibi hızlıca emilir, böylece ellerde yağlı bir his bırakmaz. Piyasadaki fiyatı 23,49 TL’dir.

2) Burts Bees Çok Kuru Ve Çatlamış Eller İçin Kurtarıcı Bakım Kremi - 85 gr

İçerisinde botanik yağlar, bitkisel içerikler ve balmumu içeren Burts Bees Bakım Kremi elleri nemlendirir. Kuru elleri derinlemesine nemlendirerek çatlama probleminin önüne geçer.  Paraben, ftalat ve petrokimyasal içermeyen Burts Bees nemlendirici krem günlük kullanıma uygundur. Piyasadaki fiyatı 161,91 TL’dir.

3) Neutrogena Parfümsüz El Kremi - 75 ml

Neutrogena el kremi parfüm içermeyen formülü sayesinde kuru ve çatlamış elleri anında nemlendirir. Çok kurumuş ve çatlamış eller üzeri yumuşacık yapması için tem bir damlası bile yeterlidir. Piyasadaki fiyatı 20,70 TL’dir.

4) Clinique El & Tırnak Kremi - Hand and Cuticle Cream - 75 ml

Yağsız özel formülü sayesinde elleri nemlendirir ve elleri çevrenin zararlı etkenlerine karşı korur. Tüp şeklinde tasarlanmış olup, kişinin ellerine kolayca uygulamasını sağlar. Piyasadaki fiyatı 139 TL’dir.

5) THE BODY SHOP Hemp Koruyucu El Kremi- 100 ml

Piyasada en çok satılan el kremlerinden biri de The Body Shop markasının Hemp Koruyucu El Kremidir. Ürün dermatolojik olarak test edilmiş olup, çok kurumuş elleri bile yumuşatır. Piyasadaki fiyatı 169,90 TL’dir.

6) Kiehl's New York Ultimate Strength Hand Salve El Kremi 75ml - Kuru ve Yıpranmaya Müsait Eller İçin

Kuru ve çatlamış eller için özel olarak tasarlanmış olan Kiehl’s el kremi, 24 saat boyunca nem korumasını sağlayan bir kremdir. Özel formülü sayesinde nem kaybına karşı koruma bariyeri oluşturur ve havadaki nemin cilde hapsedilmesine yardımcı olur. Piyasadaki fiyatı 329,00 TL’dir.

7) CeraVe Onarıcı El Kremi Kuru ve Çatlamış Eller Hyalüronik Asit İçerikli 50 ml

Dermatologlar ile birlikte geliştirilen özel formülü sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir ve cildin koruyucu bariyerinin onarılmasına yardımcı olur. Piyasadaki fiyatı 61,65 TL’dir.

8) Doğal Zeytinyağlı el ve vücut kremi 250 ml Tüp

Eyüp Sabri Tuncer doğal zeytinyağlı el kremi; paraben içermeyen doğal yapısı sayesinde her cilt tipine uyumludur. Cilt tarafından kolayca emilerek, cildi dış etkenlere karşı korur. Doğal zeytinyağlı içeriği sayesinde elleri bebek teni gibi yumuşacık ve pürüzsüz yapar. Piyasadaki fiyatı 23,50 TL

9) Bepanthol Yüz Ve El Kremi 30 gr

Bepanthol el bakım kremi içerisinde ihtiva ettiği pro-Vitamin b5 içeriği sayesinde, kurumaya bağlı pul pul dökülmeyi, çatlamayı, kızarıklığı ve cilt gerginliğini gidererek cildi derinlemesine nemlendirir. Piyasadaki fiyatı 27,45 TL’dir.

10) Farmasi Dr. C. Tuna Aynısefa Yağı El Kremi 75 Ml

Farmasi el kremi, yıpranmaya en çok maruz kalan eller için tasarlanmış olup, ellere bakım sağlar. İçerisinde ihtiva ettiği aynısefa yağı’nın zararlı dış etkenlere karşı koruyucu etkisiyle elleri nazikçe nemlendirir. Piyasadaki fiyatı 11,99 TL’dir.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT