06 Temmuz 2022, Çarşamba 00:19

Elveda Rumeli'den sonra Balkan Ninnisi geliyor!

Elveda Rumeli'den sonra Balkan Ninnisi geliyor!

Başrollerini Erdal Özyağcılar ve 'Seksenler' dizisinde anne karakteriyle hafızalara kazınan Özlem Türkad'ın paylaştığı 'Balkan Ninnisi' geliyor. TRT 1 ekranlarında yaz sezonunda olacak dizi, Türkiye'de 'Elveda Rumeli' dizisinden sonra yeniden çekilen ilk balkan dizisi olacak.

Yaz sezonunun başında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan 'Balkan Ninnisi' dizisi geliyor.  Daha önce yine bir balkan dizisi olan ve izlenme rekorları kıran 'Elveda Rumeli' de başrolü paylaşan Erdal Özyağcılar ve 'Seksenler' dizisindeki anne Rukiye karakterini canlandıran Özlem Türkad paylaşacak. Peki Balkan Ninnisi ne zaman başlayacak? İşte detaylar...

'ELVEDA RUMELİ' DEN 'BALKAN NİNNİSİ' NE...

2007 VE 2009 yılları arasında ATV'de ekranlara gelen ve izlenme rekorları kıran Elveda Rumeli dizisinden sonra bu kez Balkan Ninnisi ile ekranlara dönen Erdal Özyağcılar ve ekip 14 Mayıs'ta çekimlere başlamak üzere Makedonya'nın Üsküp şehrine gitti. Daha önce Makedonya'nın güneyinde bulunan Manastır'da çekim yapan Erdal Özyağcılar Balkan Ninnisi için Makedonya'nın kuzeyinde yer alan Üsküp'ü gezdi.

'BALKAN NİNNİSİ' NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Çekimlerine 14 Mayıs'ta başlanan Balkan Ninnisi dizisi yaz sezonunda TRT 1 ekranlarında olacak. Dizinin tarih ve saati henüz netleşmedi.

'BALKAN NİNNİSİ' NİNN KONUSU NE?

Üsküp'ün Türk, Makedon ve Arnavutlara ev sahipliği yaptığı bir dönemde farklı milletlerden iki gencin sevdasına ve bu uğurda mücadelelerini anlatıyor. Dizide önceki dönemlerde bir araya gelmiş ve bir konakta buluşmuş iki farklı aileyi ve bu ailenin gençlerini anlatacak.

'BALKAN NİNNİSİ' OYUNCULARI KİMLER?

Balkan Ninnisin'de tecrübeli oyuncuların yanı sıra yeni yüzler görülecek. Oyuncu kadrosu şu şekilde; Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Emre Bey ve Merih Öztürk'ün yanı sıra Suzan Akbelge, Can Kolukısa, Hakan Boyav, Sarp Bozkurt, Gözde Çığacı, Deniz Gürkan, Burak Rahman, Süleyman Kara, Emine Halil, Kaan Turgut ve Erman Saban.

 

Etiketler : erdal özyağcılar balkan ninnisi elveda rumeli

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT