05 Ağustos 2021, Perşembe 00:07

En Başarılı İnce Telli Saçlar İçin Şampuan Markası İsimleri Ve Özellikleri

En Başarılı İnce Telli Saçlar İçin Şampuan Markası İsimleri Ve Özellikleri

İnce Telli Ve Seyrek Saçları Kalınlaştırmak İçin Şampuan Önerileri

Saçlarınız ince telli ise saçları dolgunlaştıran ve güçlendiren bir şampuan kullanmanız gerekir. İnce telli saçlara özel şampuanlar bunu sağlamak için üretilmiştir. Bu şampuanlar saçların hacimli ve gür görünmesini sağlar. Üstelik saçları ağırlaştırmaz. İnce telli saçlarınıza hacim ve güzellik kazandırmak istiyorsanız, mutlaka ince telli saçlara özgü bir şampuan tercih etmelisiniz. Saç bakımının en önemli adımlarından biri doğru şampuan seçimidir. İnce saçlı saçlar için üretilmiş kaliteli bir şampuan kullanıldığı takdirde ince telli saçlar ihtiyaç duydukları besin maddelerini alacak, saçların direnci artacak ve saç telleri kalınlaşarak daha sağlıklı ve güçlü bir hale gelecektir.

İnce Telli Saçlar İçin Şampuan Nasıl Kullanılır?

Saçınızı suyla ıslatın. Islak saçlara bir miktar ince telli saçlar için şampuandan uygulayın. Şampuan köpürünceye dek saç derinize hafif masaj yaparak uygulayın. Köpürdükten sonra güzelce durulayın. Dilediğiniz zaman tekrar kullanabilirsiniz.

İnce Telli Saçlar İçin Şampuan Markaları

Yves Rocher Şampuan

Saçlarınız cılız, ince ve hacimsiz gözüküyorsa üzülmeyin çünkü ince saçlara özel şampuanlar sayesinde saçlarınızın hacmini artırabilirsiniz. Fakat önce saçlarınızda ağırlık yapan ürünleri hayatınızdan çıkarmalısınız. Yves Rocher’de ince telli saçlar için şampuan doğal içeriği sayesinde saçlarınıza bakım yapar. Muhtevasındaki Ebegümeci özleriyle saçlara dolgunluk kazandırır ve silikon içermez. Bu yüzden saçları kesinlikle ağırlaştırmaz. Doğada çözünebilecek şekilde formüle edilmiş olan, silikon, renklendirici ve paraben gibi kimyasalların yer almadığı bu ürün klinik olarak test edilip onaylanmıştır.

Loreal Volumetry İnce Telli Saçlar İçin Hacimlendirici Şampuan

Saçların dayanıklılığını artırır, saçlara hacimli bir görünüm verir. İnce telli saçlara hacim kazandırarak saçların dolgunluğunu artırır. Günlük kullanıma uygun olan bu ürün ile saçlarınızı yıkayıp durulayarak farkı görebilirsiniz. Saç kremini masaj yaparak saçlarınıza uygulayıp birkaç dakika bekleyin ve güzelce durulayın.

Bioblas Botanic Oils İnce Telli Ve Zayıf Saçlar İçin Şampuan

Saçların çevresel faktörlerden zarar görmesini engellemek için kullanılabilir. Saçları besleyici ve güçlendiricidir. Saç dökülmesinin azalmasında etkilidir. Isırgan yağı içerir, bu özelliğiyle saçların hacim kazanmasında rol oynar. Uzun süreli etkisiyle saçların dolgunluğunu muhafaza eder.

John Frieda Luxurious Volume Protein Saçlara Hacim Veren Şampuan

Bu şampuan da ince telli saçlar için uygundur. Zengin içeriğiyle saçları besler ve dolgunluk kazandırır. Ayrıca saçları yumuşatır ve nemlendirir.

Restorex İnce Telli Saçlar İçin Şampuan

Saçların yağlanma hızını azaltır ve hacimli bir görünüm verir. Bu sarmaşık serisinin bütün ürünlerindeki ortak nokta, saçların daha çabuk uzamasına yardımcı olmasıdır. Fakat bu ürünler düzenli kullanılmadığı takdirde faydası olmayacaktır. Öte yandan serinin diğer ürünlerini de bakım rutininize eklemeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlayacaktır.

İnce Telli Saçlar İçin Diğer Şampuan İsimleri Şunlardır;

  1. Osmo Extreme Volume İnce Telli Saçlar İçin Parlaklık Şampuanı
  2. Toni&Guy Şampuan İnce Telli Saçlar 250 ml
  3. Marcanthony İnce Telli Saçlar için Dolgunlaştırıcı & Kalınlaştırıcı Coconut Milk Şampuan 250 ml
  4. Sinoz İnce Telli Saçlar için Hacim Şampuanı
  5. Isana Şampuan BlütenKraft Kaktüs Özü ve Bambu Suyu Sönük ve İnce Telli Saçlar İçin 400 ml   
  6. İnce Telli Kolay Yağlanan Saçlar İçin Sülfatsız Dökülme Karşıtı Bakım Keratin Şampuanı 250 Ml
  7. Urban Care Pembe Greyfurt & Zencefil İçeren Dolgunlaştırıcı Şampuan 250 ml
  8. Wella Sebastian Volupt İnce Telli Saçlar İçin Şampuan
  9. Davines İnce Telli Saçlar için Şampuan 250 ml
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT