10 Ağustos 2022, Çarşamba 06:08

En Beğenilen Kıvırcık Saçlar İçin Şampuan Önerileri Ve Fiyatları

En Beğenilen Kıvırcık Saçlar İçin Şampuan Önerileri Ve Fiyatları

Güzelliğiyle ön plana çıkan kıvırcık saçların bakımı biraz meşakkatlidir. Düzenli olarak bakım yapılmazsa şeklinde ve yapısında bozulma meydana gelebilir. Buklelerin düzgün görünmesi ve saçların kabarmaması için bakımına özen gösterilmelidir.

Kıvırcık Saçlar İçin En İyi Saç Şampuanı, Saç Kremi Markaları ve Fiyatları

Güzelliğiyle ön plana çıkan kıvırcık saçların bakımı biraz meşakkatlidir. Düzenli olarak bakım yapılmazsa şeklinde ve yapısında bozulma meydana gelebilir. Buklelerin düzgün görünmesi ve saçların kabarmaması için bakımına özen gösterilmelidir. Bu yüzden kıvırcık saçlar için şampuan seçimi yaparken dikkatli olmak ve bu saç tipine özel olarak geliştirilen kaliteli şampuanları kullanmak gerekir. Böylelikle kıvırcık saçlar her zaman sağlıklı ve bakımlı görünecektir.

En Beğenilen Kıvırcık Saçlar İçin Şampuanlar

L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Contour Kıvırcık Saç Şampuanı 300 Ml

Bu şampuan Nutripulse Teknolojisiyle geliştirilmiştir. Kıvırcık saçlarda belirgin buklelerin oluşmasını sağlar. Dalgalı ve kıvırcık saçların buklelerini belirginleştirir, düz saçları ise hareketlendirir. Biomimetrik seramid sayesinde saçları besleyen bu şampuan saçları güçlendirerek sağlığını korur. Üzüm çekirdeği yağının besleyici etkisiyle saçların ihtiyacını karşılar. Saçlar için mükemmel bir besin ve nem takviyesidir. Bu şampuan nemli saçlara masaj yapılarak uygulanır ve uygulamanın ardından saçlar iyice durulanır. Fiyatı:60 TL’dir.

Pantene Kıvırcık Şekillendirici Durulanmayan Krem 300ml

Pantene Pro-V, ultra-kremsi yapısıyla bukleleri şekillendirmek için kullanılabilir. Saçların gün boyu nemli kalmasını sağlar, kabarmasını ve elektriklenmesini önler. Böylelikle saçların formu sabahtan akşama kadar bozulmaz. Belirgin bukleler ve elektriklenmeyen saçlar için Pantene Pro-V isabetli bir tercihtir. Fiyatı:17,00 TL’dir.

Elseve 3’ü 1 Arada Krem Şampuan

Loreal markasının ürünlerinden biri olan bu şampuan piyasada rahatlıkla bulunabilir. Saçların nem dengesini sağlamaya destek olur ve içinde sülfat yoktur. Köpüksüzdür ve formülündeki yağlarla saça etkili bir bakım yapar. Fiyatı:29,90 TL’dir.

Elidor Belirgin Bukleler 7/24 Şekillendirici Saç Bakım Kremi 300 ml

Bukleleri belirginleştirir, kabarmasını ve elektriklenmesini önler, canlılığını korur. Zengin formülü kıvırcık saç uzmanlarından Ouidad'in katkılarıyla geliştirilmiştir. Bukleleri 24 saate kadar canlı ve hacimli tutar. Böylece bukleleriniz tamamıyla sizin kontrolünüz altında olur. Fiyatı:18,90 TL’dir.

Dicora Kıvırcık Saçlar için Şampuan

Watsons kozmetik mağazasında satılmaktadır. Fiyatı:9,75 TL’dir. Jojoba Yağı içeren bu şampuan kıvırcık saçlara komple bakım yaparak sağlığını ve bakımlı görünümünü muafaza eder. Saçları nemlendirir, parlaklık verir, güçlendirir, bukleleri şekillendirir. İhtiva ettiği bitkisel Keratin, %100 saf tahıl özlerinden elde edilmiştir. Saçların dış etkenlerden zarar görmesini engelleyen bitkisel Keratin, saç bakımında ihtiyaç duyulan çok önemli organik proteinlerden biridir. Saçlardaki koruyucu etkisi oldukça güçlüdür. Saçları maximum düzeyde besler ve güçlendirir. İçerdiği antioksidanlar ve moringa özüyle saçları toksinlerden ve kirlerden arındırır, saç derisini ve saçları yıpranmaya karşı koruma altına alır.

OGX Quenching Coconut Curls Shampoo Conditioner

Hindistan cevizi yağından zengindir. Bu yağ saçlarda hızlıca emilir ve bukleleri pürüzsüzleştirir. Fiyatı:63,99 TL’dir.

Isana Locken&Kraft Şampuan

Kıvırcık ve dalgalı saçlara özel olarak geliştirilen formülüyle Isana Locken&Kraft şampuan, saçlardaki âsi ve kabarık görünümü yatıştırır. Doğal görünümlü, ipeksi, canlı ve parlak bukleler elde etmeye yardım eder. B5 ve kaya kristali özüyle saçlara bakım yapan bu şampuanın içeriğinde silikon bulunmaz. Yine bu markanın kıvırcık saçlar için üretilen saç kremi de buklelerinizi belirginleştirir, kıvırcık saçların daha kolay şekil almasını sağlar. Fiyatı 24,99 TL’dir.

Marc Anthony Strictly Curls Şampuan

Kıvırcık saçlara sahip olanlar için formülize edilen şampuanlardan biri de Marc Anthony strictly curls şampuandır. Saçları 3 kata kadar nemlendiren bu ürün marula yağı, shea yağı ve hindistan cevizi kremi içerir. Zengin formülüyle kabarık, kuru ve âsi saçları besler, nemlendirir, sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Yapısında aloe vera bulunduran şampuanın saçlarınıza nasıl bakım yaptığına ve onları nasıl parlattığına bizzat şahit olacaksınız. Sülfat, paraben, ftalat ve SLS içermeyen şampuan saçların yeniden yapılanmasına destek olur. Aynı teknolojiyle geliştirilen saç kremi de tıpkı bu şampuan gibi saçların daha sağlıklı, bakımlı ve pürüzsüz görünmesinde büyük rol oynar. Fiyatı:73,90 TL’dir.

Syoss Curl Me Şampuan

Kıvırcık ve dalgalı saçlara özel Syoss Curl Me şampuan, sizi göz alıcı buklelere kavuşturacaktır. Saçların nem dengesini sağlar, buklelerin daha kolay şekil almasına ve belirgin hale gelmesine yardımcı olur. Formülünde yer alan keratin sayesinde saçları güçlendirir ve parlatır. Saç kremi de şampuanın daha etkili olmasına katkıda bulunur. Saçlara nem ve yumuşaklık verir. Satış fiyatı 20 tldir

Kıvırcık Saç Bakımı Nasıl Yapılır? Kıvırcık Saç Bakım Maskesi Tarifleri Tıklayınız

Kıvırcık Saç Bakımı İçin Ev Yapımı Doğal Maske Tarifleri Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT