26 Mayıs 2022, Perşembe 16:56

En Beğenilen Önerilen Epilasyon Aletleri Ve Fiyatları

En Beğenilen Önerilen Epilasyon Aletleri Ve Fiyatları

Epilasyon aleti satın almak istiyorsanız bu yazımızı okumadan almayın! Hangi epilasyon aleti daha iyidir sorusuna cevap bulacağınız bu yazımızda en çok satan, deneyenlerin memnun kaldığı en kaliteli epilatörlere yer verdik.

En İyi En Çok Satan Yorumlanan Epilasyon Aleti Tavsiyeleri

Epilasyon aleti satın almak istiyorsanız bu yazımızı okumadan almayın! Hangi epilasyon aleti daha iyidir sorusuna cevap bulacağınız bu yazımızda en çok satan, deneyenlerin memnun kaldığı en kaliteli epilatörlere yer verdik.

Epilasyon Aleti Tavsiyeleri

Braun Silk Epil 3 Epilatör 3170 Soft Perfection

Braun Silk Epil 3 Epilatör en çok satan ve en beğenilen epilasyon aletlerindendir. Fiyatı 215 TL'dir. Başka epilatörlerin alamadığı tüyleri smartlight teknolojisi yardımıyla kökünden alır. Cımbızlı sisteme sahiptir, tüylerinizi dibinden aldığı için uzun süreli pürüzsüzlük verir. Cildi tahriş etmez ve masaj silindirleriyle cildinize yumuşak dokunuşlar yaparak istenmeyen tüylerden zahmetsizce kurtarır. Koltuk altlarında, bikini bölgesinde ve vücudun diğer hassas bölgelerinde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Derinlemesine tüy temizliği sağlar ve pürüzsüzlük etkisi 4 hafta boyunca devam eder. Ağdadan daha başarılı olan Braun Silk-épil epilatörler, 0,5 mm uzunluğundaki kısacık tüyleri bile yakalar ve anında cildinizden uzaklaştırır. Braun epilatörü tüm vücut için kullanabilirsiniz. Yüz, koltuk altları, kollar ve bikini bölgesinde oldukça etkilidir.

Philips Satinelle Serisi HP6420/00 Epilatör

Hassas cımbız diskleri sayesinde tüylerinizi alırken derinizi çekmez. 20 cımbızıyla 0,5 mm uzunluğundaki tüyleri dahi köklerinden almayı başarır. Epilasyon başlığı yıkanabilir olduğu için ekstra temizlik ve hijyen sağlanabilir. Kullanımı oldukça pratiktir.Fiyatı 225 TLdir

Braun Silk-épil 5-511 Başlangıç Takımı Islak Ve Kuru Kablosuz Epilatör/ Epilasyon + Yeni Başlayanlar İçin Başlık

Tüyleri nazikçe alır. Epilatör kullanmaya yeni başladıysanız sizin için uygun bir tercihtir. Duş sırasında kullanılması önerilir. Epilatörün yüksek frekanslı masaj sistemiyle ılık su bir araya gelince daha rahat bir epilasyon deneyimi yaşanır. Böylelikle cildiniz asla tahriş olmaz. Fiyatı:397,79 TL'dir

Arzum AR5029 Rosy Epilatör

Gelişmiş cımbız sistemine sahip olduğu için en küçük tüyler bile kendisinden kaçamaz! Cildinizin haftalar boyunca pürüzsüz kalmasını istiyorsanız zum AR5029 Rosy Epilatör tam size göredir. Kabloludur ve ergonomik gövdesiyle kolayca epilasyon yapmayı mümkün hale getirir. Epilasyon başlığı 18 cımbızlıdır ve tüy alma işlemi sırasında deriyi incitmez. Hızlı uygulama ve hassas epilasyon için iki farklı hız ayarı mevcuttur.Fiyatı: 135 TL'dir

Rowenta EP2810 Flower Love Pink Epilatör Face Attachement

Epilatörün başlığı 24 hassas cımbıza sahiptir ve patentli teknolojisiyle oldukça fonksiyonel ve kullanışlıdır. Tüyleriniz ne kadar kısa olursa olsun hepsini kökünden almak bu epilatörün işidir. Vücudunuzun kıvrımlarına uyum sağlayarak tüy temizliğini etkin bir şekilde gerçekleştirir. Size de haftalar boyunca yumuşacık, pürüzsüz bir cilde sahip olmanın keyfini yaşamak kalır. Mikro masaj başlığı teknolojisiyle cildi yatıştırır ve hassasiyeti minimize eder. Kolay temizlik ve maximum hijyen için çıkarılabilir ve yıkanabilir başlıkla tasarlanmıştır. Yüzdeki tüyleri almak için farklı, vücudun diğer bölgelerindeki tüyleri almak için farklı hız ayarı vardır. Fiyatı:199,00 TL'dir.

Braun Silk-épil 5 Power 5185 Epilatör (3 ekstra ile)

Duş alırken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüylerinizin çok kısa olması sorun oluşturmaz çünkü bu epilatör hepsini kökünden alabilecek kadar yeteneklidir. Üstelik bunu yaparken cilde kesinlikle zarar vermez. Dakikalar içinde pürüzsüz bir cilde kavuşturur. Soğutucu eldiveniyle ve masaj silindirleriyle tam konfor ve nazik epilasyon imkanı tanır. Cilde yumuşak bir his verir. Başlığında yaklaşık 40 adet kavramalı cımbız bulunur. Kısacık tüyleri bile giderir ve sağladığı pürüzsüzlük 4 hafta boyunca devam eder. Kullandıkça alışacak ve fazla acı duymayacaksınızdır. Fiyatı:368,00 TL'dir.

Braun Silk-épil 7 7895 SensoSmart Teknoloji Kablosuz Islak ve Kuru Kullanım Beyaz 6 Ek Ataçmanlı Epilatör / Epilasyon

Tek seferde daha fazla tüy alabilmek için tasarlanan akıllı sensörü, cilde gerektiği kadar basınç uygular ve bu sayede epilasyon işlemi hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleşir. 40 özel cımbızı 0,5 mm boyutundaki kısa tüyleri bile alabilecek güçtedir. Su geçirmeyen Braun Silk-épil 7 epilatör sıcak suyun altında kullanılabilir ve tüyleri kökünden nazikçe alarak cildi rahatlatır. Fiyatı:749 TL'dir.

Hamileler Ağda, Epilasyon Aleti Ve İğneli Epilasyon Kullanabilir mi? Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT