20 Ocak 2021, Çarşamba 21:28

En Çok Beğenilen Kalıcı Saç Düzleştiren Krem Markaları Ve Fiyatları

En Çok Beğenilen Kalıcı Saç Düzleştiren Krem Markaları Ve Fiyatları

Erkek Ve Kadınlar İçin En İyi Saç Düzleştirici Krem Markaları Ve Fiyatları

“Bu makalemizde en çok satılan, en çok beğenilen saçları düzleştiren kremler hakkında bilgi edinebilirsiniz.”

Hacimli, parlak ve düz saçlara sahip olmak erkek ve kadınların ortak hayalidir. Saç düzleştirici kremler de bunun için kullanılan pratik ürünlerden biridir. Çeşitli markaların saç düzleştirici kremleri mevcuttur ve sıklıkla tercih edilmektedir. Saç düzleştirici kremler, yatıştırıcı krem diye de bilinir. Kıvırcık veya dalgalı saçların daha parlak ve düz görünmesini sağlar. İçerdiği kimyasallarla saçları düzleştirir.

Saç Düzleştirici Krem Markaları Ve Fiyatları

Elidor 7/24 Saç Bakım Kremi Mükemmel Düz 300 ml

İçerdiği saç düzleştirme teknolojisiyle saçlarda uzun süreli pürüzsüzlük sağlamaktadır. Özel olarak geliştirilen formülü saçların kıvırcıklaşmasını ve kabarmasını engeller. Saçları düzleştirmekte son derece etkilidir. Daha parlak ve düz saçlara kavuşmak için Elidor'un uzman düzleştirici serisini kullanabilirsiniz. Şampuan, krem ve bakım üçlüsünden meydana gelen bu serinin fiyatı da gayet uygundur. Saçları düzleştiren ve daha sağlıklı görünmesini sağlayan Elidor 7/24 Saç Bakım Kremi Mükemmel Düz 300 ml fiyatı 20,75 TL'dir.

Loreal Dark and Lovely Saç Düzleştirici Krem Set 3 Ay Kalıcı Düz

İşlem görmemiş, yıpranmamış doğal saçlara özel tasarlanmıştır. 5 dakikada uygulanır ve 15 dakika bekletilir. Ardından saçlarda 3-4 ay boyunca sürecek düzleştirme etkisi başlar. Kabaran saçları daha iyi şekillendirmek için kullanılabilir. Saçınızın uzunluğuna göre bir kutu düzleştiriciyi 4-5 düzleştirme işleminde kullanabilirsiniz. Loreal Dark and Lovely Saç Düzleştirici Krem Set 3 Ay Kalıcı Düz fiyatı 79,90 TL'dir.

Farmasi Düzleştirici Etkili Durulanmayan Saç Bakım Kremi 200 Ml

Bu krem isminden de belli olduğu gibi, Farmasi markasının imzasını taşımaktadır. Avucunuzun içine yeterli miktarda krem alarak saç diplerinize temas ettirmeden uç kısımlarına ve boylarına uygulayın. Ardından saçlarınızı tarayın ve istediğiniz gibi şekillendirin. Kullandıktan sonra durulamanız gerekmez. Farmasi Düzleştirici Etkili Durulanmayan Saç Bakım Kremi 200 Ml fiyatı 19,90 TL'dir.

Schwarzkopf Glatt Saç Düzleştirici Krem

Schwarzkopf Glatt dalgalı saçlar, çok kıvırcık ve doğal kıvırcık saçlar için kullanılır. Fakat diğer düzleştiricilere benzemez. PH seviyesi nötre çok yakındır ve saçları yıpratmaz. Kıvırcık ve dalgalı saçlara uygundur. Düzleştirme konusunda rakiplerini tek geçer. Kuaför elinden çıkmış gibi kusursuz bir düzleştirme sağlar. Schwarzkopf Glatt Saç Düzleştirici Krem fiyatı 23,13 TL'dir.

Silindir Saç Düzleştirici Krem

Hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilecek bir saç düzleştirici kremdir. Fransa'dan ithal edilen silindir saç düzleştirici, Amerika'da ve diğer Avrupa ülkelerinde oldukça popülerdir. Avrupa birliği sağlık bakanlıkları tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Uzun süredir yurt dışında kullanılmakta olan bu krem, ülkemize geldiğinden beri pek çok kişinin tercihi olmaya devam etmektedir. Ürünün kullanım talimatlarına uygun hareket edilirse, saçların zarar görmesine yol açmaz. Bu ürünü saçlarınızın uzunluğu ve uzama hızına göre yaklaşık 6 ay boyunca kullanarak hayalinizdeki düz saçlara kavuşabilirsiniz. Silindir Saç Düzleştirici Krem fiyatı 149,00 TL'dir.

Zenix Saç Düzleştirici Defrizan Krem 2x100ml

Zenix Düzleştirici Krem; dalgalı saçları, çok kıvırcık saçları ve doğal kıvırcık saçları düzleştirmek için kullanılır. Keratin ve krem bazlı bakım kompleksiyle bir üründür. Yıpranan saçları onarır, güçlendirir, ferahlatır ve etkili bir bakım yapar. Zenix Düzleştirici Krem , etkili ve başarılı bir düzelticidir. Kıvırcık ve dalgalı saçları profesyonel bir kuaförde yaptırılmış gibi düzleştirir. Amonyak içermez, mis gibi kokar. Düzleştirmeye başlanmadan evvel muhakkak kullanma talimatları dikkatlice okunmalıdır. Zenix Düzleştirici Krem fiyatı 53,25 TL'dir.

Saç Düzleştirme Yöntemleri Teknikleri Isısız Saç Nasıl Düzleştirilir? Tıklayınız

Erkek Saç Düzleştirme Yöntemleri İçin Doğal Tarifler Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT