06 Aralık 2020, Pazar 00:54

En Çok Beğenilen Saç Açıcı Boya Saç Açıcı Toz Markaları Ve Fiyatları

En Çok Beğenilen Saç Açıcı Boya Saç Açıcı Toz Markaları Ve Fiyatları

Saçı Yakmayan Zarar Vermeyen En İyi Saç Açıcı Markaları Ve Fiyatları

Saç rengini açan kimyasallara saç açıcı denir. Saç açıcılar saç boyası ve toz saç açıcı şeklinde kozmetikçilerde satılır. Yahut internet üzerinde satın alınabilir. Bazı saç açılar özel formülleri sayesinde saça zarar vermeden, saçı yakmadan açılmalarını sağlarlar. İşte bu formüldeki saçlara zarar vermeyen saç açıcı markaları;

Palette Deluxe Uıl Ultra Yoğun Renk Açıcı

Saçlarda ve saç derisinde yanmaya sebep olmaz. Saçları koparmaz ve çok yıpratmaz. palette deluxe ultra yoğun renk açıcı saçları 7 tona kadar açabilir. Adından da belli olduğu üzere saçları yoğun ve parlak bir sarı renge kavuşturur. Etkisi uzun süre devam eder. Ambalajında bulunan renk açıcı krem, oksidan ve ultra sarı renk aktifleştirici losyonlu uygulama şişesine alınır. İyice çalkalanarak tamamen karışması sağlanır. Şişedeki tüm karışım, kuru saçların her yerine sürülür. Saçlarda 45 dk bekletilir. Süre dolunca saçlar ılık su ile yıkanır. Su berrak bir hal alıncaya kadar durulanır. Daha sonra kutudan çıkan zengin saç bakım maskesi uygulanır. Palette Deluxe Uıl Ultra Yoğun Renk Açıcı fiyatı 27,95 TL'dir.

L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel

İçerisinde amonyak bulunmaz. Sarıdan kahverengiye bütün saç renklerinde doğal ışıltı meydana getirir. Saç renginizi yavaş yavaş açar. Bakım etmeni ve kamelya yağı ihtiva eder. Güneş ışığı etkisiyle doğal bir renk verir, saçlarınızı yumuşatır ve parlatır. Hem de mis gibi kokar! L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel fiyatı 39,95 TL'dir.

L'Oréal Professionnel Blond Studio Amonyaksız Krem Saç Açıcı

Boyasız saçları 5 tona, boyalı saçları ise 3 tona kadar açabilir. İçinde amonyak yoktur, hoş kokulu zengin formülüyle beklentilerinizi karşılar. Açıcı kirli ve kuru saçlara uygulanır. İstenilen renk elde edilene kadar saçlarda bekletilir. (35 dakikayı geçmemelidir.) 5'er dakika arayla saçların durumu kontrol edilir. Yeteri kadar açılınca saçlar yıkanır ve güzelce durulanır. L'Oréal Professionnel Blond Studio Amonyaksız Krem Saç Açıcı fiyatı 165,00 TL'dir.

Koleston Set Yoğun Renk Açıcı

Bilindiği gibi saç renginin daha açık renge dönmesi için kullanılan saç bakım setlerine, saç açıcı denir. İşte Koleston Set Yoğun Renk Açıcı da onlardan biridir. Hem youn hem de uzun süre kalıcı sarı renkler vaad eden bu ürün, doğal saç rengini 4-5 tona kadar açma özelliğine sahiptir. Saçlarınız koyu olsa dahi yine etkisini gösterecektir. Koleston Set Yoğun Renk Açıcı fiyatı 20,90 TL'dir.

Agiss Love Colors Yoğun Saç Açıcı

Saç rengini 3-5 tona kadar açar. İpeksi yumuşaklık, yoğun parlaklık ve ve kalıcı etki bırakır. Kullanımı çok kolaydır. Agiss Love Colors Yoğun Saç Açıcı fiyatı 7,90 TL'dir.

Organic Naturlite Güçlü Toz Saç Açıcı 500Gr

Saçların rengini 7 tona kadar açma yeteneğiyle ön plana çıkan ürün, formülünde bulunan viyole pigmentler ile bunu kusursuz bir şekilde gerçekleştirir. Saç liflerini içinde yer alan buğday proteiniyle besleyip güçlendirir. Pantenol katkılarıyla saçları nemlendirir, kurumasını önler. Organic Naturlite Güçlü Toz Saç Açıcı 500Gr fiyatı 75,00 TL'dir.

Olaplex Saçı Yakmayan Açıcı

Saç rengini açarken saçların dökülmesini, kırılmasını ve yanmasını engellemek için geliştirilmiş harika bir çözümdür. Şu bir gerçektir ki saç açıcı tozlar, krem ve oryal gibi maddelerin saçlarımıza zararı vardır. Fakat bunun aksine Olaplex saçları yakmaz, yıpranan saçları onarır, canlandırır ve parlatır. Yani saç rengini açarken ekstra bonuslar verir! Olaplex 1, Olaplex 2 ve Olaplex 3 olmak üzere 3 ayrı seçeneğiyle karşımıza çıkan ürün, 3. numarasıyla kendi saçını evde kendi açmak isteyen tüm kadınlar için saç açma üzerine formüle edilmiştir. 1. ve 2. numaralarıyla ise kuaförlere hitap eder, profesyonel kullanımda tercih edilir. Olaplex eczanelerde bulunabilir veya internet üzerinden sipariş verilebilir. Fiyatı 130-160 TL civarındadır. Nasıl uygulanması gerektiği kutusunda yazar. Saçları yıpratmayan doğal bir açıcı olup, gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Herboria Max Amonyaksız Toz Saç Açıcı 500ml

Saçlarda 7 tona kadar renk açımı sağlayan Herboria Max, bunu yaparken saçları yıpratmaz. Saçlara nem ve ışıltı katar. Bu ürünü saç diplerinize yakın uygulamanızın sakıncası yoktur. Amonyak bulundurmadığından kokusuyla sizi rahatsız etmez ve rahat nefes almanızı engellemez. Herboria Max Amonyaksız Toz Saç Açıcı 500ml fiyatı 182,00 TL'dir.

Tierra Amonyaksiz Toz Açıcı 500gr

Saçların yapısını bozmaz, amonyak barındırmaz ve 7 tona kadar açılma sağlayabilir. Bir ölçek toz açıcı, iki ölçek oksidan ilavesiyle kullanılır. Tierra Amonyaksiz Toz Açıcı 500gr fiyatı 27,90 TL’dir.

BioMagic Amonyaksız Toz Açıcı 500gr

Saç rengini açarken zarar vermez, özel formülüyle saç dokusunu muhafaza eder. 8 tona kadar açıcıdır. BioMagic Amonyaksız Toz Açıcı 500gr fiyatı 84,00 TL'dir.

En İyi Saç Açıcı Sprey Ve Şampuanlar İle Fiyatları Tıklayınız

Saç Açıcı Nasıl Kullanılır Saç Açıcı Kaç Dakika Bekletilir Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT