16 Temmuz 2020, Perşembe 05:38

En Etkili Gözenek Küçültücü Kapatıcı Serum Markaları

En Etkili Gözenek Küçültücü Kapatıcı Serum Markaları

Eczanede Satılan En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Serum Markaları Ve Fiyatları

Doğallığı yakalamak, sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olmak için kullanılması gereken ürünlerden biri de gözenek sıkılaştırıcı serumlardır. Genişlemiş gözenekleri daraltan ve daha az görünür olmalarını sağlayan bu ürünler, laboratuvar ortamında formüle edilmektedir. Gözenek sıkılaştırıcı serum markaları farklılık göstermekte olup, "hangi gözenek sıkılaştırıcı serum daha iyidir?" sorusuna tek bir cevap vermek mümkün değildir. Ancak size yardımcı olması için aşağıda en çok kullanılan gözenek sıkılaştırıcı serumlardan bazılarının isimlerini ve fiyatlarını bildireceğiz. Cilt yapınız ve gereksinimleriniz doğrultusunda sabah-akşam kullanabileceğiniz bu ürünler kısa süre içinde faydasını gösterecektir. Günde bir kez uygulayacaksanız bu işlemi uyumadan önce yapmanızı tavsiye ederiz.

En Etkili Gözenek Küçültücü Kapatıcı Serum Markaları

Clinique Pore Refining Solutions Correcting Serum 50 Ml Gözenek Sıkılaştırıcı Serum

Gözenekleri minimize eden bu ürün daha düzgün ve sıkı bir cilde kavuşturur. 2 hafta her gün uygulanmaya devam edilirse gözenekler yaklaşık %58 oranında küçülecektir. Siz de canlı, bakımlı ve pürüzlerden arınmış bir cilt istiyorsanız bu ürünü mutlaka denemelisiniz. Fakat büyük gözeneklerden kurtulmak biraz zaman alacaktır. Ancak elde ettiğiniz sonuç sizi fazlasıyla sevindirecektir. Clinique Pore Refining Solutions Correcting Serum 50 Ml Gözenek Sıkılaştırıcı Serum 362,70 TL’dir.

Estee Lauder Idealist Pore Minimizing Refinisher Serum 30 ml

Tüm cilt tiplerinde kullanılabilir. Cilt dokusuna işleyerek gözeneklerin belirginliğini farkedilir şekildde azaltır. Cilde tazelik ve kadifemsi bir yumuşaklık verir. Estee Lauder Idealist Pore Minimizing Refinisher Serum 30 ml fiyatı 475 TL’dir.

Yves Rocher  Sebo Vegetal - Ultra Matlaştırıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Serum

Kaside köklerinden elde edilen ve birçok gözenek sıkılaştırıcının içeriğinde yer alan Baikal Tozu, bu ürünün en önemli içeriklerinden biridir. Uygulandığında hemen ciltteki sebum üretimini düzenler, aşırı yağlanmayı engeller. Gözenekleri küçültür ve tıkanıklıkları giderir. Yağlı ciltleri temizler ve parlamayı kontrol altına alır. Doğal formülü cildin yenilenmesini sağlayarak bakımlı ve enerjik bir görünüm sunar. Yves Rocher  Sebo Vegetal - Ultra Matlaştırıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Serum fiyatı 69.90 TL’dir.

Bade Natural Gözenek Sıkılaştırıcı Serum 30 ml

Muhtevasındaki bitkisel özlerle ciltteki sebum fazlalığını tedavi eder. Daha sıkı gözenekler, rahatlamış ve nemlenmiş bir cilt vaad eder. Temiz cilde kafi miktarda uygulanır. Yüz bölgesine nazik bir masaj ile sürüldükten kısa zaman sonra etkisi görülmeye başlayacaktır. Bade Natural Gözenek Sıkılaştırıcı Serum 30 ml fiyatı 149,90 TL’dir.

Dermoday Pore Tech Serum 30 ml Gözenek Sıkılaştırıcı Serum

Geniş gözenekleri daraltarak akne ve benzeri cilt problemlerinin önlenmesinde rol oynar. Cilt kusurlarının giderilmesinde etkilidir. Günlük kullanıma uygun olan bu üründe paraben yoktur. Düzenli olarak kullanılırsa muhakkak faydalı olacaktır.

Kullanımı: Cilt iyice temizlenir ve serum, parmak uçlarıyla nazik bir masaj yapılarak uygulanır. Aksatmadan buna devam edilmesi önerilir. Dermoday Pore Tech Serum 30 ml Gözenek Sıkılaştırıcı Serum fiyatı 89,00 TL’dir.

Lavieor Pores Care Gözenek Sıkılaştırıcı Serum 30 Ml

Formülünde Hyaluronic Acid ve Saccharide Isomerate Epidermist gibi güçlü aktif bileşenler yer alır. Geniş gözenekleri küçülten bu serumun diğer bir işlevi de cildin fazla yağını gidermesidir. İçerisinde bulunan Hyaluronic Acid cildi hissedilir derecede yumuşatır ve canlandırır. Bütün cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Cildin dengesini korur ve geniş gözenek görünümünü hafifletir. Böylece daha genç, sıkı ve düzgün bir cilde kavuşturur. Temiz cilde sabah ve akşam dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanmalıdır. Lavieor Pores Care Gözenek Sıkılaştırıcı Serum 30 Ml fiyatı 229,00 TL’dir.

Hylamide Pore Delete Gözenek Sıkılaştırıcı Serum 30ml

Sıkı bir cilt dokusu elde etmeyi sağlar. Temizlenmiş cilde uygulanması gerekir. Bu sayede daha iyi etki edecektir. Hylamide Pore Delete Gözenek Sıkılaştırıcı Serum 30ml fiyatı 460,00 TL'dir.

En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Krem Markaları Ve Fiyatları Tıklayınız

Yüzdeki Gözenekler Nasıl Kapanır Gider? Gözenek Küçültücü Doğal Tarifler Tıklayınız

Gözenek Sıkılaştırıcı 10 Ev Yapımı Doğal Maske Tarifi Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT