07 Ağustos 2022, Pazar 21:44

En Etkili Renk Açıcı Yüz, Ten Beyazlatan 10 Krem Önerisi

En Etkili Renk Açıcı Yüz, Ten Beyazlatan 10 Krem Önerisi

Işıldayan bir cilt için gerekli bakım ürünlerinden biri yüz beyazlatıcılardır.

Işıldayan bir cilt için gerekli bakım ürünlerinden biri yüz beyazlatıcılardır. Bazı etkenlerden dolayı cilt renginde kararmalar ve oluşur. Bunları ortadan kaldırmak için etkili ten beyazlatan kremlerle ihtiyaç duyulur. Yazımızın devamında en iyi cilt ve yüz beyazlatan kremleri ve fiyatlarını bildirdik.

En İyi Cilt Ve Yüz Beyazlatıcı 10 Krem Markası Nelerdir?

DermaDerm Bitkisel Leke Giderici & cilt Beyazlatıcı Krem Spf50 Gündüz Kremi 100G

Cildin daha parlak ve ışıl ışıl görünmesi için etkili yüz beyazlatıcı kremlerden biridir. Cildin doğal nem oranın dengeler ve cildi güneşin zararlı etkenlerine karşı korur. Piyasadaki fiyatı 23,78 TL’dir.


Salkom Cilt Beyazlatıcı & Leke Kremi, Beyazlatma Kremi 100 ml

İçeriğindeki Meyan Kökü, Alfa-Arbutin ve diğer bitkisel aktifler sayesinde ciltteki kararmaları giderir. Cildin daha beyaz olmasını ve parlak olmasını sağlar. Aynı zamanda koltuk altı, diz ve dirsek gibi bölgelerdeki kararmaların açılmasına yardımcı olur. Piyasadaki fiyatı 45,71 TL’dir.

Herbaderm 60ml Vücut Beyazlatıcı Krem

İçeriğindeki güçlü cilt beyazlatıcı bitki özleri sayesinde cilt tonunun beyazlamasına yardımcı olur. Ciltte koyulaşma ve kararma meydana gelen yerlerin; koltuk altı, dirsek, diz ve ayak bilekleri, bikini bölgesi, güneş lekeleri, doğum lekeleri, çiller, sivilce izleri, gibi lekelerin giderilmesi için mücadele eder. Aynı zamanda yaşlılık lekelerini, ciltteki karartıları ve kahverengi lekelerini azaltır ce cildi beyazlaştırır. Piyasadaki fiyatı 44,65 TL’dir.

Sinoz Yüz Beyazlatıcı Krem 50 ml

İçerisindeki B3 vitamin C vitamini, meyan kökü ve pentavitin sayesinde cildin renk tonunu açmaya yardımcı olur.  Cilt tonunu gözle görülür bir şekilde eşitlenmesini sağlar. Cilt görünümünü beyazlatır ve daha pürüzsüz eşit tonlu bir cilde kavuşturur. Aynı zamanda 72 saat boyunca cildin nemli kalmasını sağlar.  Piyasadaki fiyatı 71,92 TL’dir.

Dermokil 75 ml Krem Cilt Beyazlatıcı

Cilt tonunu düzenlemeye yardımcı olur ve ciltte leke oluşumunu önler. Düzenli kullanımda pigment kusurlarını azaltır. Daha aydınlık ve ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Ciltteki koyu lekelerin görünümü azaltır ve düzenli kullanımda ciltteki koyu lekelerin azalmasına yardımcı olur. Piyasadaki fiyatı 34,50 TL’dir.

Licape Leke Kremi Ve Cilt Beyazlatıcı 40ml

İçerisinde karakafes bitkisinin özünden elde edilen bileşenler bulunur. Bu sayede ciltteki renk eşitsizliğini ortadan kaldırır ve cildin beyazlamasını sağlar. Ciltteki melanin pigmentini dengeler ve ciltteki renk düzensizliklerini giderir. Cilde parlaklık ve aydınlık verir. Piyasadaki fiyat  99,83 TL’dir.

Moringa White Cream Cilt Beyazlatıcı Krem - Formulated By Korea

İçerisindeki moringa bitkisi özü ve niacinamide sayesinde cilt tonunu eşitler ve cildi beyazlatır. Cil

W-Lab Kozmetik Beyazlatıcı Krem 100 ml Ve Madeleb Krem 40 ml

Arbutin, ayı üzümü, kış sümbülü, armut ve dut ağacı gibi bitkilerin olgun yapraklarından elde edilen formülüyle ciltteki lekeleri giderir, cildi beyazlatır. Cildin sebum oranını dengeler ve cilt tonunu eşitler. Aynı zamanda bitkisel kökenli gliserin içeriğiyle cildin nemlendirir ve ışıl ışıl bir görünüm kazandırır. Piyasadaki fiyatı 100,70 TL’dir.

Achroactive Max Leke Giderici Krem 45 Ml

İçerisindeki Malaclear, betakaroten aktif bileşenleri sayesinde ciltteki lekeleri, hamilelik sonrası lekeleri, güneş yanığı lekeleri, çilleri veya sivilce lekelerini giderir, cildin beyazlamasını sağlar. Ciltteki melanin pigmentinin aşırı üretimi azaltır, hızlı ve etkili bir biçimde giderilmesini sağlar. Piyasadaki fiyatı 21 TL’dir.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT