12 Ağustos 2022, Cuma 08:47

En İyi 10 Güneş Lekesi Kremi Markası Ve Fiyatı

En İyi 10 Güneş Lekesi Kremi Markası Ve Fiyatı

Güneşten gelen zararlı UV ışınlarından dolayı, zamanla cildimizde güneş lekeleri meydana gelir. En iyi güneş lekeleri için krem markaları

Güneşten gelen zararlı UV ışınlarından dolayı, zamanla cildimizde güneş lekeleri meydana gelir. En iyi güneş lekeleri için krem markaları ve fiyatları makalemizde bu lekelerden kurtulmanıza yardımcı olacak kremler hakkında bilgiler verdik. Bu kremleri asla doktorunuza danışmadan kullanmamalısınız.

Clinique Even Better Dark Spot Corrector

30 ml- 239 TL Güneş lekeleri için en çok kullanılan popüler kremler arasındadır. Koyu leke giderici bu ürün ve serisi pek çok kişi tarafından olumlu yorumlanmıştır ve kişiler 4 haftadan sonra güneş lekelerinde gözle görülür solma ve kaybolma olduğunu söylemiştir. Daha etkili sonuçlar için diğer seri ürünleriyle beraber kullanabilirsiniz.

Bioderma White Objective Serum

30 ml- 81 TL

Güneş nedeniyle oluşan kahverengi lekelerle savaşan bir üründür. İçeriğindeki C vitamini ile peeling etkisine neden olur ve lekelerin görünümünü azaltır. Kullananlar 4-5 hafta içinde lekelerde solma olduğunu belirtmiştir.

Nuxe Brightening Program Serum Concentre- Aydınlatıcı Serum

30 ml- 139 TL

Bu ürün hem leke oluşumunu engellemeyi amaçlıyor hem de var olan lekelerin görünümünü hafifletiyor. 1 Aylık kullanımdan sonra cilt tonunun eşitlenmesini hedefliyor. Paraben ve renklendirici içermeyen bir üründür.

Lancome Dreamtone Serum

40 ml- 250 TL

Ciltteki koyu lekeleri giderek eşitlik sağlayan bir üründür. Kullananların büyük kısmı ilk kullanımdan itibaren ciltlerindeki lekelerin gitmeye başladığını bildirmiştir. Bir ay kullanımda cilt lekelerinde yaklaşık %70 azalma olacağı söylenmektedir. Kullananlar da oldukça memnun kalmıştır.

Kiehl’s Clearly Corrective Dark Spot Solution

30 ml- 109 TL

Güneş lekesi gibi koyu lekeler ve sivilce izleri ile savaşan bir üründür. Sitesinde yapılan tanıtıma göre 4 hafta içinde kullanan kadınların %69unda koyu leke görünümü azalmıştır. İçeriğindeki C vitamini cilde işleyerek koyu leke görünümünü azaltır. Kullananların çoğu üründen memnun kaldığını bildirmiştir.

 

Physicians Formula Dark Spot Corrector & Skin Brightener

120 TL

Koyu lekelerle savaşarak cilt tonunu eşitlemeyi amaçlayan bir üründür. Koyu leke bulunan yüzeyleri pul pul dökerek yeni bir görünüm oluşmasını sağlar.

Cosmed Leke Karşıtı Krem

50 ml- 106 TL

Doğal yağlar ve antioksidanlarla ciltteki lekelere savaş açan bir üründür. Lekelerin rengini dengelerken aynı zamanda yeni leke oluşumunun da önüne geçer.

Evde Güneş Kremi Yapımı Suna Dumankaya'dan 2 Doğal Tarif Tıklayınız

Lierac Correcteur Anti Taches Serum

135 TL

Bakım konsantresi ve serum olmak üzere iki adımlı bir tedavidir. Koyu lekelerin pigmentasyonunu ilk kullanımdan itibaren azalttığını iddia etmektedir.

St. Herb Melanosome Nano Leke Giderici Kompleks

15 ml- 139 TL

Ciltteki koyu lekeleri nano teknolojik formülü ile azaltan bir üründür. Lekelerin yanı sıra çiller üzerinde de etkilidir

DDF Discoloration Reversal Moisturizer Hydratant Anti-Hyperpigmentation

48 gr- 269 TL

Güneş lekeleri ve koyu lekelerle savaşan ödüllü bir üründür. Lekeleri minimuma indirirken aynı zamanda cildi güneş ışınlarından korur.

Güneş Kremi Ne İşe Yarar, Güneş Kreminin Cilde Faydaları Nelerdir? Tıklayınız

Güneş Lekeleri İçin Maske Suna Dumankaya’dan Kesin Bitkisel Çözümler Tıklayınız

Güneş Kızarıklığı Nasıl Geçer? Güneş Yanığı Ve Kızarıklığı Tedavi Yolları Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT