30 Kasım 2021, Salı 15:57

En İyi 10 Kaş Sabitleyici Markası Ve Fiyatları

En İyi 10 Kaş Sabitleyici Markası Ve Fiyatları

Birçok kadının ortak problemi, sert ve şekil almayan kaşlardır. Piyasada çeşit çeşit kaş sabitleyici makyaj ürünleri bulunmaktadır. Her kadının kaş yapısı farklı olduğundan herkes aynı kaş sabitleyiciden memnun kalmayabilir. Yazımızın devamında en iyi 9 kaş sabitleyici markasını ve fiyatlarının bildirdik.

En İyi 9 Kaş Sabitleyici Markası Nedir?

Pnkre Kaş Şekillendiricisi 50 gr

Kaşlar için özel olarak formüle edilmiş içeriği sayesinde kaşları besler ve bir sonraki yıkamaya kadar sabit tutar.Kaş şekillendiricisi sayesinde kaşlarınızı istediğiniz yöne şekil verebilirsiniz. Kaşlarda kalıntı bırakmaz ve dökülmez.  Gün boyu kaşların düzenli durmasını ve makyajın daha etkili olmasını sağlar. Kaşlarda kalıntı bırakmaz ve renk vermez. Piyasadaki fiyatı 96,00 TL’dir.

Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax Kaş Wax

İçerisindeki keratin biotin e vitamini sayesinde kaşları besler, bakım yapar ve gürleştirir. Kaşları gün boyu sabit tutar ve kalıcıdır. 48 saate kadar kaşlarda etkisini sürdürür. Piyasadaki fiyatı 28,71 TL’dir.

MİNİ - 24-Hour Brow Setter Kaş Sabitleyici Jel

Esnek, yapılı formülü sayesinde kaşları şekillendirir ve sabitler. Kaş jeli renksizdir ve 24 saat etkisi devam etmektedir. Özel şekilli çift fırçasıyla kaşlara kolay uygulanır ve hızlı kurur. Piyasadaki fiyatı 209 TL’dir.

NYX Bare Wıth Me Brow Setter Şeffaf Kaş Sabitleyici

Kenevir tohumu yağı içeren özel formülü sayesinde kaşlarını kolayca sabitler ve besler. Özel fırçası ile her kaş tipi için uygundur ve kaşlardaki küçük kılları bile şekillendirir. Kaşlarda kötü bir his bırakmaz ve doğal durur. Piyasadaki fiyatı 69,99 TL’dir.

Trinova Kaş Sabitleyici & Şekillendirici Wax Kaş

İçeriğindeki hint yağı sayesinde kaşları besler ve bakım yapar. Aynı zamanda düzenli kullanımda kaşları gürleştirir. Gün boyunca kaşlarınızda sabitliğini korur ve kaşlar dağılmaz. Piyasadaki fiyatı 30,00 TL’dir.

Farmasi Brow Wax Kaş Şekillendirici

Badem Yağı içeren özel formülü ile kaşları besler ve bakım yapar. Kaşların daha doğal ve düzenli durmasına yardımcı olurken kaşları gür gösterir.  Kaşları daha belirgin hale getirir böylece makyajınız daha etkileyici durmasını sağlar. Aynı zamanda kaşlarda kötü bir his bırakmaz yani sertlik veya ağırlık hissi bırakmaz. Gün boyu kaşların sabit kalmasına yardımcı olur ve suya dayanıklıdır. Piyasadaki fiyatı 65,99 TL’dir.

New Well Kaş Şekillendirici Wax Kaş Sabitleyici T631

Her kaş şekline uyum sağlayan özel formülü sayesinde tek başına kullanarak kaşlarda doğal bir görünüm kazandırır. Gün boyunca kaşların sabit kalmasını sağlar. Piyasadaki fiyatı 37,91'dir.

Flormar Kaş Sabitleyici Maskara Eyebrow Fixator Mascara

İçeriğindeki aloe vera, tatlı badem yağı ve panthenol sayesinde kaşlara ihtiyacı olan bakımı yapar.  Şeffaf jel yapısı sayesinde kaşlara doğal bir görünüm kazandırır. Kaşları gür gösterir ve kolayca şekil alarak sabit kalmalarını sağlar. Düzenli ve gür duran kaşlar sayesine makyajın etkisini arttırır. Piyasadaki fiyatı 77,11 TL’dir.

Mac Kaş Maskarası - Brow Set Clear

Kaşların şekil verdir ve şeklini korur. Aynı zamanda kaşlara parlaklık kazandırır. Kaşlarda kötü bir his bırakmaz, sertleştirmez ve pul pul dökülmez. Yaklaşık 8 saat kadar kalıcılık etkisi gösterir.  Kuruyup dökülme ve leke yapmadığı gibi su geçirmez.  Topaklanma yapmaz ve bulaşmaz. Renkli ve şeffaf olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. Piyasadaki fiyatı 157,50 TL’dir.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT