29 Kasım 2021, Pazartesi 12:06

En İyi 6 El Kremi Markası Ve Fiyatları Nelerdir

En İyi 6 El Kremi Markası Ve Fiyatları Nelerdir

El bakımı, cilt bakımı kadar önem verilmesi gereken konulardan biridir. El bakımında elleri nemlendirmek ve yumuşatmak gerekmektedir. Hava şartlarından yahut çevresel koşullardan dolayı eller zamanla kurur, çatlar ve yıpranır. Yazımızın devamında kuru ve yıpranmaya müsait eller için krem önerilerinde bulunduk.  

Kuru Ve Çatlayan Eller için En İyi 6 El Kremi Markası

Burts Bees Çok Kuru Ve Çatlamış Eller İçin Kurtarıcı Bakım Kremi - 85 gr

İçerisindeki botanik yağlar, bitkisel içerikler ve balmumu sayesinde ellerin çatlamasını ve kurumasını önler. Burts Bees kremin içeriğinde zeytinyağı, tatlı badem yağı, biberiye yağı, okaliptüs yağı, lavanta yağı, Ayçiçek yağı ve soya yağı bulunmaktadır. Aynı zamanda paraben, ftalat ve petrokimyasal içermediğinden cilde zarar vermez. Piyasadaki fiyatı 178,40 TL’dir.

Reparative Hand Cream Kuru & Sertleşmiş Eller Için 50 ml

İçeriğindeki sükralfat sayesinde ellerin kuruluğunu ve çatlaklığını giderir. Kuru kalan elleri besler ve korur. Reparative Hand Cream yağlı bir etki bırakmaz ve elleri rahatlatır. Gün içerisinde birçok kez kullanılabilir. Piyasadaki fiyatı 116,10 TL’dir.

Bioderma Atoderm Hand & Nail Cream 50 ml

İçeriğindeki Shea yağı ve gliserin sayesinde cildin onarımına destek sağlar. Kuru ve çatlak elleri yoğun olarak nemlendirir ve yumuşatır.Gün içerisinde ihtiyaç duydukça el bakımı için tekrar sürülebilir. Piyasadaki fiyatı 47,31 TL’dir.

SVR Topialyse Barrier Cream 75ml - Eller ve Lokal Alanlar İçin Koruyucu Bakım Kremi

Gün içerisinde vücudumuzda en çok etkilenen bölgelerden biri de ellerdir. Gerek çevresel faktörler gerek hava şartları yahut deterjanlar ellerde pul pul dökülmeye ve kuruluğa neden olabilir. SVR Topialyse Barrier Cream cildi nemlendirir, cilde rahatlık ve yumuşaklık kazandırır. Dermatolojik tarafından test edildiğinden çocuklar ve yetişkinler tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilir. İçeriğinde parfüm, alkol veya paraben yoktur. Piyasadaki fiyatı 103,75 TL’dir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi - 100 gr

Bepanthol çevresel faktörlerden yahut hava şartlarından dolayı kuru ve çatlak elleri nemlendirir. Cilt kuruluğuna bağlı pul pul dökülmeleri durdurur ve gerginleşen kuru elleri yumuşatır. İçeriğindeki ProVitamin B5 sayesinde elleri nemlendirdiği gibi cilt bariyerini dış etkenlere karşı korur. Yumuşak ve hafif dokusuyla ciltte hızla emilir ve cilde serinlik hissi verir. Aynı zamanda Bepanthol kremin yapısı hafif olduğundan ciltte yağlı bir his bırakmaz ve rahatsız etmez. Piyasadaki fiyatı 62,40 TL’dir.

Kiehl's New York Ultimate Strength Hand Salve El Kremi 75ml - Kuru ve Yıpranmaya Müsait Eller Için

İçeriğindeki kuru ve çatlak eller için formüle edilmiş yoğunluğu sayesinde tüm gün boyunca elleri nemlendirir ve yumuşatır. Aynı zamanda içerisindeki bitkisel yağların karışımından ve zeytin meyvesi yağından elde edilen formülüyle cildi rahatlatır, yumuşatır ve nemlendirir. Piyasadaki fiyatı 329,00 TL’dir.

Farmasi Naturelle Deniz Mineralli Nemlendirici El Kremi 75 ml

İçeriğindeki bileşenler ve mineraller sayesinde elleri rahatlatır, yumuşatır ve nemlendirir. Naturelle Deniz Mineralleri sayesinde cilde ferahlık verir ve bolca nemlendirir. Aynı zamanda tatlı deniz kokusuyla ciltte mis gibi bir koku bırakır. Piyasadaki fiyatı 14,99 TL’dir.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT