Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
27-09-2022 21:53 | Güncelleme : 14-10-2022 18:46

En iyi 8 kırışıklık ve erken yaşlanma karşıtı krem markası tavsiyesi

Google News

Yıllar geçtikçe cildimiz eski sıkılığını ve esnekliğini yitirmeye başlar. Maalesef bu durum ciltte kırışıklık oluşumuna sebebiyet verir. Fakat uygun cilt bakım ürünleriyle kırışıklıkların giderilmesi mümkündür. Cildini sıkılaştırmak ve daha genç görünmek isteyenler sizi buraya alalım! İşte en iyi kırışıklık kremi markaları ve fiyatları:

Kırışıklık karşıtı kremler ciltteki ince çizgileri yok eder, cildi canlandırır ve pürüzsüz bir cilde kavuşmaya yardımcı olur.
Kırışıklık karşıtı kremler ciltteki ince çizgileri yok eder, cildi canlandırır ve pürüzsüz bir cilde kavuşmaya yardımcı olur.

Yaşlanma, güneşin UV ışınları, sağlıksız beslenme, stres... Tüm bunlar cildi yıpratır, erken kırışmasına neden olur. Cilt kırışıklıkları ile mücade etmenin en etkili yöntemi kırışıklık karşıtı bakım kremi kullanmaktır. En beğenilen ve en çok satılan kırışıklık kremi markaları şöyledir:

LOREAL PARİS REVİTALİFT GİNSENG BAKIMI GÜNDÜZ KREMİ

Loreal Paris markasının Revitalift Ginseng Gündüz Bakım Kremi, formülünde bulunan kırmızı ginseng özüyle yaşlanma belirtileriyle savaşır. Günlük bakım rutininizde yer almayı hak eden bu ürün kırışıklıkların giderilmesinde oldukça başarılıdır. Kırmızı ginseng özünün yanı sıra pro-retinol de içerir. Cilt yorgunluğunu alır, cilde ışıltılı bir görünüm verir, sıkılaştırır. Böylelikle cildin canlı ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Loreal Revitalift Ginseng kremi gündüz saatlerinde temizlenmiş cilde uygulanmalıdır. Yüz ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle masaj yapılarak sürülür. Loreal Paris Revitalift Ginseng Bakımı Gündüz Kremi fiyatı 179,00 TL'dir.

En iyi 8 kırışıklık ve erken yaşlanma karşıtı krem markası tavsiyesi

NEUTROGENA CELLULAR BOOST YAŞLANMA KARŞITI GÜNDÜZ KREMİ SPF 20 50 ML

Cildin esnekliğini yitirmesi, ciltte ton eşitsizliği ve kırışıklıklar yaşlanmanın en önemli belirtilerindendir. Ancak bu krem, yalnızca 28 gün içinde yaşlanma belirtilerini farkedilir derecede azaltır. Cildi yeniden yapılandırır. C vitamini, hexinolTM ve retinol içeren formülü cildin doğal elastin ve kolajen üretimini uyarır. Cilt tonunu dengeler ve kırışıklıkların belirgin şekilde azalmasını sağlar. SPF 20 güneş koruma faktörüne sahiptir ve güneş ışınlarının cildi yıpratmasını önler. Yaşlanma belirtilerine 4 hafta gibi kısa bir sürede etki ettiği yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır. Klinik olarak test edilip onaylanmıştır. Yüz ve boyun bölgesi temizlendikten sonra dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanmalı ve cilde güzelce yedirilmelidir. Bu işlem her gün 2 defa tekrarlanmalıdır. Fiyatı:148,90 TL'dir.

En iyi 8 kırışıklık ve erken yaşlanma karşıtı krem markası tavsiyesi

ERSAĞ GOJİ KREM

Ersağ marka goji krem de kırışıklığın geçmesine yardımcı ve kırışıklık oluşumunu önleyen etkili kremlerdendir. Zengin içeriğiyle cildi besler. Doğal formülünde cilt sağlığı için gereken antioksidanlar yer alır, kırışıklıkları gözle görülür biçimde azaltabilir. Mevcut kırışıklıkları gidermekle kalmaz, cildi yeni kırışıklıklardan da muhafaza eder. Her akşam yüz, boyun ve dekolte bölgelerine aşağıdan yukarı doğru nazikçe, dairesel hareketlerle masaj yapılarak cilde yedirilir. Ersağ Goji Krem fiyatı 188,18 TL'dir.

En iyi 8 kırışıklık ve erken yaşlanma karşıtı krem markası tavsiyesi

DİADERMİNE ESSENTİAL YAŞLANMA KARŞITI GÜNDÜZ KREMİ 50 ML

Yaşlanma karşıtı bu krem soya proteinlerinden üretilmiştir. İnce çizgileri hafifletir, cildi derinlemesine nemlendirir. Her gün cildinizi temizleyip yüz ve boyun bölgenize sürün, nazikçe masaj yaparak kremi cilde dağıtın. Diadermine Essentials Anti Age Gündüz Kremi 50 Ml fiyatı 115,00 TL’dir. 

En iyi 8 kırışıklık ve erken yaşlanma karşıtı krem markası tavsiyesi

SEBAMED KOENZİM İÇERİKLİ Q10 YAŞLANMA KARŞITI KORUYUCU YÜZ BAKIM KREMİ 50 ML

Etkisini 4 haftada gösterir. Cilde sağlıklı ve bakımlı bir görünüm kazandırır. Klinik ve dermatolojik testlerden başarıyla geçmiştir. E vitamini, fitosteroller ve Koenzim Q10 ihtiva eder. Cildi nemlendirir ve yumuşatır. Kırışıklıkların azaltılmasında ve engellenmesinde büyük rol oynar. pH değeri 5.5 olup, cildi koruyan tabakanın zarar görmesini önler. Dermatolojik ve klinik testleri yapılmıştır. Yüz ve boyun bölgesi iyice temizlenir ve bu bölgelere uygulanır. Sabah-akşam olmak üzere günde 2 defa tekrar edilir. Sebamed Koenzim içerikli Q10 Yaşlanma Karşıtı Koruyucu Yüz Bakım Kremi 50 ml fiyatı 145,90 TL’dir.

En iyi 8 kırışıklık ve erken yaşlanma karşıtı krem markası tavsiyesi

LR ZEİTGARD ANT-AGE SİSTEMİ CİLDİ YENİDEN YAPILANDIRAN JEL KREM 

Cildi sıkılaştırır, hatları belirginleştirir. Olgun ciltlere özel tasarlanmış bir yüz kremidir. Kırışıklık azaltıcı etkisi çok güçlüdür. Cildin daha genç ve dolgun görünmesini sağlayan bu kremin formülünde Ultra Filling Spheres ve H2O Patch gibi önemli etken maddeler yer alır. Lr Zeitgard Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem fiyatı 544,00 TL’dir.

En iyi 8 kırışıklık ve erken yaşlanma karşıtı krem markası tavsiyesi

NIVEA Q10 KIRIŞIK KARŞITI YÜKSEK GÜNEŞ KORUMALI GÜNDÜZ KREMİ GKF30 50Ml

Kırışıklıklarla savaşmakta çok etkilidir. SPF 30 Güneş Koruma Faktörüyle cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyarak ciltte leke ve kırışıklık oluşumunu önler. Harika bir nemlendiricidir. Cilde genç ve canlı bir görünüm veren Nivea Q10 Kırışık Karşıtı Yüksek Güneş Korumalı Gündüz Kremi Gkf30 50Ml fiyatı 109,91 TL'dir.

En iyi 8 kırışıklık ve erken yaşlanma karşıtı krem markası tavsiyesi

NIVEA YAŞLANMA KARŞITI YÜZ KREMİ 100 ML 

Cildi sıkılaştırır, nem ihtiyacını karşılar ve yağlı bir his vermez. İnce çizgileri azaltır, UV korumasına sahiptir. Cilde kolayca nüfuz eder. Nemlendirme etkisi 24 saat boyunca sürer. Nivea Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi 100 ml fiyatı 95,00 TL'dir.

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.