21 Ekim 2021, Perşembe 21:19

En İyi 9 C Vitamini Serumu ile Pürüzsüz Bir Cilt

En İyi 9 C Vitamini Serumu ile Pürüzsüz Bir Cilt

C vitamini serumu cilt yenileyici özelliği sayesinde, yüze sürüldüğünde cildin daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar. C vitamini serumu, nemini kaybetmiş mat ciltleri canlandırarak cilde taze bir görünüm kazandırır. Her türlü cilt tipine uygun olan C vitamini serumu ciltteki kolajen ve elastin üretimini hızlandırır. Kolajen ve elastin üretimini hızlandırarak, ciltteki ince çizgilerin, kırışıklıkların, lekelerin, akne ve sivilcelerin giderilmesine yardımcı olur. Piyasada birçok C vitamini serum bulunur. Yazımızın devamında eczanelerde satılan ve en çok tercih edilen 9 tane C vitamini serumundan bahsettik.

Cilde En İyi Gelen Yüz Serumları Nelerdir?

New Essentials C Vitamini Serum

New Essentials C vitamini serumu, ciltteki kolajen seviyesinin artmasını sağlar. İçeriğinde barındırdığı yoğun C vitamini sayesinde, cildin canlanmasını ve ışıl ışıl parlamasını sağlar. New Essentials C Vitamini Serum piyasadaki fiyatı 89,90 TL’dir.

Herbaderm Superserum Saf Vitamin C (L-Ascorbik Asit %10)

Herbaderm C vitamini serumu, cilde ve yüze uygulandığında ciltteki kolajen sentezinin artmasını sağlar. Herbaderm C vitamini serumu, cilt tonunun eşitlenmesini ve ciltteki ince çizgilerin görünümünün azalmasını sağlamaktadır. Herbaderm Superserum Saf Vitamin C (L-Ascorbik Asit %10) piyasadaki fiyatı 64,79 TL’dir.

Mineaderm Liposomal Serum Vitamin C Brightening Complex Hyaluronic Acid

Mineaderm C vitamini serumu, içerisinde yüksek oradan C vitamini içermektedir. Yaşın ilerlemesiyel ciltte oluşabilecek leke ve kırışıklıkların oluşmasının önüne geçmektedir. Mineaderm Liposomal Serum Vitamin C Brightening Complex Hyaluronic Acid piyasadaki fiyatı 173,50 TL’Dir.

Cosmed Alight Intensive Lightening Serum 30Ml - Aydınlatıcı Serum

Cosmed C vitamini serumu, içerdiği C vitamini sayesinde ciltteki lekeleri giderir. Ciltteki koyu renk görünümünü gidererek cildin aydınlanmasını ve parlamasını sağlar. Alkol ve sülfat içermeyen herbaderm C vitamini serumu temiz cilde uygulanmaktadır. Cosmed Alight Intensive Lightening Serum 30Ml - Aydınlatıcı Serum piyasadaki fiyatı 280,00 TL’dir.

Procsin Procsın C Vitamini Serumu 22 Ml

Procsin C vitamini serumu, cilt bariyerini güçlendirir, böylece ciltteki kırışıklıkları giderir. Procsin C vitamini serumu günde iki kez cilde dairesel hareketlerle uygulanır. Procsin Procsın C Vitamini Serumu 22 Ml piyasadaki fiyatı 33,75 TL’dir.

La Roche-Posay Saf C Vitamini Serum 30 ml

La-Roche-Posay C vitamini serumu, cildi derinlemesine bir şekilde nemlendirir. Antioksidan ve kırışıklık karşıtı özelliğe sahip mükemmel bir C vitamini serumudur. La Roche-Posay Saf C Vitamini Serum 30 ml piyasadaki fiyatı 305,24 TL’dir.

Cyrene 15% Vitamin C Serum 8682773361988

Cyrene C vitamini serumu, cilde düzenli olarak uygulandığında, ciltteki yaşlanma belirtilerinin ortadan kalkmasını sağlar. Daha genç bir görünüme kavuşturan Cyrene C vitamini serumu, cildin aydınlık, pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar. Cyrene 15% Vitamin C Serum 8682773361988 piyasadaki fiyatı 185 TL’Dir.

Doa Kozmetik C Vitamini %10 Serum 8682615918066

Doa C vitamini serumu, antioksidan özelliği sayesinde cildi zararlı dış etkenlere karşı korur. Yüz bölgesinin tamamı, dekolte bölgesi ve el üzerine kullanılabilir. Cildi canlandırarak müthiş bir ışıltı katar. Doa Kozmetik C Vitamini %10 Serum 8682615918066 piyasadaki fiyatı 80,75 TL’dir.

Sinoz C Vitamini Serumu 30 ml

Sinoz C vitamini serumu, cilt elastikiyetini arttırır. İçerdiği hyarülonik asit sayesinde cildi nemlendirir. Zengin içeriğe sahip olan Sinoz C vitamini serumu, cilt renk tonunu eşitler, ciltteki ince çizgilerin dolmasına yardımcı olur ve cilde aydınlık bir görünüm kazandırır. Sinoz C Vitamini Serumu 30 ml piyasadaki fiyatı 129,90 TL’dir.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT