17 Mayıs 2021, Pazartesi 15:46

En İyi En Çok Satan Goji Berry Krem Markaları Ve Fiyatları

En İyi En Çok Satan Goji Berry Krem Markaları Ve Fiyatları

Goji Berry Kremin Cilde Müthiş Faydaları Nelerdir Nasıl Kullanılır

Goji berry krem, Goji berry meyvesi özlerinden elde edilir, cilde pek çok faydası vardır. Ciltteki kırışıklıkları giderir, cildin antioksidan ihtiyacını karşılar, ölü hücreleri yok eder,  pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

Goji krem, Goji meyve özü ihtiva eden doğal bir bakım kremidir. Neredeyse bütün cilt problemlerinin tedavisinde kullanılmaktadır.

Goji Krem Nasıl Kullanılır?

Goji krem temiz cilde dairesel hareketlerle hafif masaj yapılarak sürülür ve iyice yedirilir. Her akşam düzenli olarak uygulanmalıdır.

Goji Berry Kremin Cilde Faydaları Nelerdir?

  1. Goji Berry krem bol miktarda antioksidan içerir. Bu özelliğiyle cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir.
  2. Orta yaş grubunun en büyük sorunlarından biri olan kırışıklıklar, bu krem sayesinde ortadan kaldırılabilir. Goji meyvelerinde bulunan amino asitler, eser elementler ve geniş spektrumlu vitaminin bir araya gelmesi, cilt için güçlü bir koruma kalkanı oluşturmaktadır. Yaşın ilerlemesine bağlı olarak meydana gelen kırışıklıkların tedavisinde ve önlenmesinde Goji Krem'in faydası büyüktür.
  3. Goji Krem içerdiği minerallerle cildi besler ve sağlığını korur. Aynı zamanda kolajen üretimine destek olarak cildin pürüzsüz ve gergin olmasına yardım eder. Gerçek cilt rengini koruyarak ton eşitsizliklerini önler.
  4. Zamanla esnekliğini kaybeden cilde yeniden elastikiyet kazandırmak için Goji Krem'den yardım alınabilir. Formülünde yer alan bileşenlerle cildi toparlayan bu krem, sizi kısa süre içinde güzel ve esnek bir cilde kavuşturacaktır.
  5. Güneşten gelen ultraviyole ışınlarının cildi yıpratmasını engeller.
  6. Goji Berry Krem, barındırdığı C vitaminiyle yaraların daha hızlı kapanmasına yardımcı olur. Cilt hasarını tedavi ederek yıpranmayı tersine çevirir. Güneşin olumsuz etkilerini bertaraf ederek cilde ışıltılı bir görünüm verir.
  7. E vitamini de içeren Goji Berry Krem, cildin esnekliğinden sorumlu kolajen proteininin üretimini hızlandırır. Böylece erken yaşlanma belirtilerinin önüne geçer.
  8. Çeşitli vitamin, mineral ve yağlardan oluşan zengin formülüyle cilde etkili bir bakım yapar. Kırışıklıklara ve diğer yaşlılık etkilerine meydan okuyan bu krem maximum performans sergileyerek cilt görünümünü belirgin şekilde iyileştirir.
  9. Goji Krem'in aminoasit oranı yüksektir. Bu yüzden çok etkili bir antioksidandır. Goji krem cilt tarafından kolayca emilir ve derinin altında kolojen üretminin başlamasını sağlayarak cilde eski doğal elastikiyetini kazandırır. Bilindiği gibi cilt kuruluğu, kırışıklıkların en büyük sebeplerinden biridir. İşte Goji Krem, cildin nem oranını dengede tutar ve daha parlak ve pürüzsüz bir cilt vaad eder. Kısaca Goji Berry Krem, doğal bir nemlendiricidir.

Piyasada Satılan Goji Krem Markaları Ve Fiyatları

Ersağ Goji Krem

Özel formülü Goji meyvesinden elde edilmiştir. Yüzünüzü Ersağ Temizleme Sütü ve Jeli'yle temizledikten sonra cilt tipinize göre bir tonik uygulayın. Daha sonra nohut tanesi kadar Goji Berry Krem'ini yüzünüze ve boyun bölgenize sürün. Ancak bu miktarı, uygulayacağınız bölgenin durumuna göre artırabilirsiniz. Cildinize iyice yedirmeyi unutmayın ve her gece tekrarlayın. Ersağ Goji Krem fiyatı 80,96 TL’dir.

Himalayas Goji Berry Krem (50 Ml.)

Goji Berry, ihtiva ettiği antioksidanlarla ve önemli bileşenlerle kan dolaşımını harekete geçirerek cildin yenilenme sürecini destekler. Cildi canlandırır ve parlatır. Yaklaşık 24 saatte etki etmeye başlar. Himalayas Goji Berry Krem (50 Ml.) fiyatı 49,90 TL'dir.

Hendels Garden Goji Krem

Vitamin ve mineral hazinesi olan Hendels Garden goji krem, hafif ve su bazlı bir formüle sahiptir. Cildin alt tabakalarına ulaşarak cildi derinlemesine nemlendirir. Goji meyvelerinde de yüksek oranda bulunan Amino asitler çok güçlü antioksidan özelliğe sahiptir. 24 saat içerisinde etkisini gösteren bu antioksidanlar cildi yeniden yapılandırır. Bir sünger gibi hareket eden aminoasitler cilt katmanlarındaki su kaybını kontrol altına alır. Cildi nemli tutarak kırışmasına engel olur. Ötte yandan bu kremde hormon yoktur. Hendels Garden Goji Krem cilt tarafından çabucak emilir ve derinin derin katmanlarında kolajen üretimini başlatır. Cilde doğal esnekliğini geri verir. Hendels Garden Goji Krem fiyatı 59 TL’dir.

Softo Plus Goji Krem

İçerdiği 2in1 selülit önleyici ve sıkılaştırıcı krem, Kırmızı Biber Özü ve Goji Berry ile selülitlerin engellenmesine ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Düzenli bir şekilde kullanılırsa maximum fayda sağlayacaktır. Softo Plus Goji Krem fiyatı 49,90 TL'dir.

Goji Fit Goji Berry Kremi

Her sabah ve akşam cilde masaj yapılarak yeterli miktarda uygulanır. Yüz ve boyun bölgesinde kullanıma uygundur. 29 gün kullanıldıktan sonra 1 hafta ara verilir. Ardından tekrar başlanır. Goji Fit Goji Berry Kremi fiyatı 27,97 TL'dir.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT