21 Ekim 2021, Perşembe 21:55

En Kaliteli En Çok Tercih Edilen 11 Bebek Arabası Markası

En Kaliteli En Çok Tercih Edilen 11 Bebek Arabası Markası

Bebek arabası, bebek alışveriş listesinin başında yer alan ve alırken dikkat edilmesi gereken en önemli eşyalardandır. Anne ve babalar, bebekleri için kullanacakları bebek arabasının rahat ve konforlu olmasını isterler. Günümüzde bebek eşyası satılan mağazalarda çeşit çeşit bebek arabası yer alıyor. Bu nedenle anne babalar bebek arabası alırken hangisini tercih etmeleri konusunda kararsız kalıyorlar. Bebek arabası satın almadan önce, bebek için konforlu ve güvenli olması, ebeveynler için ise kullanımı rahat olmasına dikkat edilmesi gerekir. Yazımızın devamında anne ve babalar tarafından en çok tercih edilen ve en kaliteli bebek arabalarından bahsettik.

Ebeveynler Tarafından En Çok Tercih Edilen 11 Ayrı Bebek Arabası Markası

Kraft Town Travel Sistem Bebek Arabası – Siyah

Kraft bebek arabası, bebeğin doğumundan itibaren kullanılabilen ve en çok tercih edilen bebek arabalarındandır. Çift yönlü ve portbebe özelliğine sahiptir. Aynı zamanda ebeveyn ve bebeğin sululuğunu koyabilmesi için bardaklık bölümü mevcuttur. Kraft Town Travel Sistem Bebek Arabası – Siyah piyasadaki fiyatı 1.999,00 TL’dir.

Joie Mirus Çift Yönlü Bebek Arabası

Joie bebek arabası 4 kademeli ayarlanabilen yatış açısına, 2 kademeli de ayarlanabilen ayak desteği özelliğine sahiptir. Joie bebek arabasının itme kolundaki mandal yardımı sayesinde bebek arabasının tek elle açılıp kapanabilme özelliği vardır. Joie Mirus Çift Yönlü Bebek Arabası piyasadaki fiyatı 3.199,00 TL’dir.

Chicco Lite Way3 Top BB Baston Bebek Arabası Lacivert

Chicco bebek arabası, çok fonksiyonlu ve modern bir bebek arabasıdır. Chicco bebek arabası, konforlu bir seyahat için gereken tüm özellik ve aksesuara sahiptir. Chicco bebek arabası çevik hareket edebilmeyi sağlarken dar yollarda bile rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar. Bebek arabasının koltuk kısmı geniş olup bebeğin konforlu bir şekilde seyahat etmesini sağlar. Chicco Lite Way3 Top BB Baston Bebek Arabası Lacivert piyasadaki fiyatı 1.599,00 TL’dir.

Pierre Cardin Yeehoo Cabin Bebek Arabası Kahverengi

Pierre Cardin bebek arabası, çok pozisyona ayarına sahip olup tek elle katlanma özelliğine sahiptir. Pierre Cardin bebek arabası katlandığı zaman desteksiz bir şekilde ayakta durabilir. Bebek arabası katlı bir şekilde uçakta el bagajı olarak kabul edilir, aynı zamanda az yer kaplar. Pierre Cardin Yeehoo Cabin Bebek Arabası Kahverengi piyasadaki fiyatı 1.935,12 TL’dir.

Yoyko City Seyahat Sistem Bebek Arabası 3 İn 1 Gri Silver

Yoyko bebek arabası, özel tekerleklere sahip olup, lastik patlaması problemine yol açmaz. Yoyko bebek arabası katlandığında az yer kapladığından dolayı her bagaja rahatlıkla sığar. Yoyko bebek arabası filtreli gölgeliği sayesinde bebeği güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Yoyko City Seyahat Sistem Bebek Arabası 3 İn 1 Gri Silver piyasadaki fiyatı 1.799,90 TL’dir.

Doona+ Oto Koltuğu & Bebek Arabası Royal Blue

Doona bebek arabası ve oto koltuğu, güvenlik testlerinden geçmiş ve onaylanmıştır. Doona bebek arabası, oto koltuğuna dönüşebildiği için birçok ebevyn tarafından tercih edilmektedir. Doona bebek arabası dışarıda oldukça pratik bir şekilde taşınırken, araba içerisinde de oto koltuk görevini görmektedir. Doona+ Oto Koltuğu & Bebek Arabası Royal Blue piyasadaki fiyatı 5.499,99 TL’dir.

4 Baby Olympus Gold Travel Sistem Bebek Arabası Kahverengi

4 Baby Olympus Travel sistem bebek arabası, bebeklerin doğumundan itibaren kullanılabilen bir bebek arabasıdır. 4 Baby Olympus bebek arabası 360 derece dönebilmekte olup, istenilen şekilde sabitlenmektedir. Aynı zamanda bebek arabasının ön tekerlekleri katlansa bile kendiliğinden ayakta durabilir. 4 Baby Olympus Gold Travel Sistem Bebek Arabası Kahverengi piyasadaki fiyatı 699,00 TL’dir.

Stokke Xplory Puset

Stokke bebek arabası, pratik ve hızlı bir şekilde 5 ayrı ergonomik oturma pozisyonuna geçer. Stokke bebek arabası, istenilen seviyeye yükseltilerek kullanılabilir. Stokke bebek arabası, en fazla 15 kilogram ağırlığına kadar kullanılabilir. Stokke Xplory Puset piyasadaki fiyatı 14.999,00 TL’dir.

Cybex GB Pockit Plus Kabin Boy Bebek Arabası - Laguna Blue

Cybex bebek arabası, dünyanın en küçük katlanan bebek arabasıdır. Cybex bebek arabası, bebeğin 6 ayından itibaren kullanımına müsaittir. Cybex bebek arabası en fazla 22 kilogram ağırlığına kadar taşıyabilir. Cybex bebek arabası otomatik olarak kitlenerek, desteksi bir şekilde ayakta durma özelliğine sahiptir. Cybex GB Pockit Plus Kabin Boy Bebek Arabası - Laguna Blue piyasadaki fiyatı 2.800,00 TL’dir.

Beneto BT2045T Leone Travel Bebek Arabası Kırmızı

Beneto bebek arabası 3 ayrı pozisyonda kullanım özelliğine sahiptir. Taşıma-sallanma-sabitleme olmak üzere 3 farklı şekilde kullanılabilir. Beneto bebek arabası tam bir şekilde geriye doğru yatabilir ve sırt dayanağı istenilen şekilde ayarlanabilmektedir. Beneto BT2045T Leone Travel Bebek Arabası Kırmızı piyasadaki fiyatı 999,00 TL’dir.

Prego Quattro Travel Sistem Bebek Arabası – Gri

Prego bebek arabası, bebeğin doğumundan itibaren kullanılabilir. Prego bebek arabası, tam bir şekilde geriye doğru yatabilme özelliğine sahiptir. Prego bebek arabası çift yönlü kullanım özelliği ile birçok ebeveyn tarafından tercih edilir. Prego Quattro Travel Sistem Bebek Arabası – Gri piyasadaki fiyatı 3.249,00 TL’dir.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT