Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

En sevilmeyen burç... Kimse sevmiyor, duyan selam vermiyor

Mavikadin>Yaşam>En sevilmeyen burç... Kimse sevmiyor, duyan selam vermiyor

M.Ö 2500 yılından günümüze gelen sözde bilim dalı olan Astrolojinin bir kolu olan burçlar hakkında birçok araştırma yapıldı. Bu araştırmalar doğrultusunda burçların genel özellikleri belirlendi. Her burcun sevilen ve sevilmeyen tarafları olsa da bir sıralama yapıldığında ilk üç hangi burç olurdu? Bu sorunun cevabına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

En sevilmeyen burç... Kimse sevmiyor, duyan selam vermiyor

Astrolojiye inanmak veya inanmamak tamamen kişilerin tercihine kalsa da özellikle sosyal ortamlarda belki de en çok konuşulan konular arasında burçlar yer alır. Hatta kimi zaman yeni biriyle tanışırken ilk olarak burcunu sormak bir alışkanlık hâline geldiği söylenebilir. Yıllar boyu burçlar hakkında programlar yapıldı. Bu programlarda genellikle burçların haftalık durumları veya en cimri, cömert, tembel, zeki gibi farklı birçok konuda listeler oluşturuldu. Peki yıllardır üzerinde düşünülen bir konu olan en sevilmeyen 3 burç hangisi? İşte cevabı...

En sevilmeyen burç... Kimse sevmiyor, duyan selam vermiyor

TİTİZLİĞİYLE NAM SALMIŞ BAŞAK BURCU 3. SIRADA

Yapılan araştırma sonucu halk arasında en sevilmeyen 3. burç başak seçildi. Bunun en büyük nedeni başakların herkesi ve her şeyi mükemmel olması için sürekli eleştirmesi gösterilebilir. Sadece başkalarına bu yönünü yansıtmayan başaklar hem kendini hem de arkadaşlarını mükemmel olmak için çaba göstermeleri konusunda strese sokarlar. Bu stres, sevdikleri ve kendisini mutsuz edebilir. 

En sevilmeyen burç... Kimse sevmiyor, duyan selam vermiyor

KUŞKUCU OLMALARIYLA BİLİNEN AKREP BURCU 2. SIRADA

Akrep burçları sadece en sevilmeyen ikinci burç değil aynı zamanda 12 burç arasında en kinci olarak kabul edilenidir. Sürekli olarak insanlar ve olaylara kuşkulu yaklaşması, kendine yapılan hiçbir şeyi unutmayan bu burç, oldukça da inatçıdır. Akrep burçlarının en bilinen diğer özellikleri ise yardımsever ve hırslı olmasıdır. Bunlar olumlu özellikler olsa da en sevilmeyen burçlar arasında 2. sırada yer alıyor. 

En sevilmeyen burç... Kimse sevmiyor, duyan selam vermiyor

OLDUKÇA EĞLENCELİ OLAN İKİZLER BURCU 1. SIRADA

İkizler burcu, 12 burç arasından sosyalliği ve eğlenceli tavırlarıyla tanınıyor olsa da en sevilmeyenler listesinde 1. sırada yer alıyor. Peki neden ikizler en sevilmeyen burç? Bunun en büyük nedeni sürekli olarak karar değiştirmesi, tutarsız davranması ve yalan konusunda uzman olmalıdır. Aynı zamanda sürekli olarak eğlence odaklı davranışları da ciddi ruh hâlinde olan kişiler tarafından çok tasvip edilmez. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Gülenber Han
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...