21 Ekim 2021, Perşembe 20:59

En Ucuz, En Pahalı Ve En Kaliteli Kedi Maması Listesi

En Ucuz, En Pahalı Ve En Kaliteli Kedi Maması Listesi

Kedi maması, kedinin yaşına uygun tercih edilmelidir. Kedi maması almadan önce veterinere danışarak kedinizin kilosuna uygun olan besleyici mamalar alınmalıdır. Yazımızın devamında kedilerin sevdiği en iyi ucuz ve pahalı kedi maması markalarını ve fiyatlarını bildirdik.

En İyi Ucuz Ve Pahalı 7 Kedi Maması Markası Hangileridir?

Enjoy Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg

Kedi mamasının içerisindeki Omega3 ve Omega6 kedinin bağışık sistemini güçlendirir ve bünyesini daha dirençli hale getirir. İçerisindeki mineraller, vitaminler ve proteinler sayesinde kedi tüylerini daha sağlıklı büyümesine yardımcı olur. Kedinin tüylerini yumuşatır ve daha parlak hale getirir. Aynı zamanda mama tanecikleri kedinin kolayca tüketebileceği büyüklüktedir. Yani zorlanmadan rahatça beslenebilir ve kolaylıkla sindirebilirler. Piyasadaki fiyatı 157,40 TL’dir.

Milo Tavuk Etli Yetişkin Kedi Maması 1kg 5 adet

İçerisinde işlenmiş hayvansal protein, buğday, mısır, hayvansal yağ, buğday kepeği, bonkalit, mısır gluteni, kurutulmuş şeker pancarı, ciğer aroması, tuz, kuru bira mayası ve taurin bulunmaktadır. Aynı zamanda kalsiyum, fosfor, sodyum, iyot, çinko, bakır, potasyum klorür, demir ve selenyum içermektedir. Vitamin bakımından zengin olan Milo kedi maması A, D, E, C, K, B1, B2, B3, B6, B12, B7 ve B9 vitaminleri içermektedir. Piyasadaki fiyatı 69,90 TL’dir.

Pro Plan Kısırlaştırılmış Kediler İçin Somonlu Ve Ton Balıklı Kedi Maması 10 Kg

İçerisinde %20 oranında somon eti, kurutulmuş kanatlı proteini, pirinç, mısır gluten unu, mısır, buğday gluten unu, buğday lifi, belüloz, kurutulmuş yumurta, mineraller, hayvansal yağ, sakatat, mayalar ve balık yağı bulunmaktadır. Piyasadaki fiyatı 519,61 TL’dir.

Paw Paw Gurme Kedi Maması 15 Kg

İçerisinde kurutulmuş kuzu eti, balık unu, kurutulmuş tavuk eti, pirinç, mısır, bira mayası, irmik altı un, tavuk yağı ve balık yağı bulunur.  Balık yağı sayesinde kedinin daha sağlıklı derisi ve parlak tüyleri oluşur. Piyasadaki fiyatı 134,90 TL’dir.

Felicia Somonlu Light-Sterilised Kedi Maması 2 Kg

İçerisindeki L-Carnitine, A vitamini ve yüksek kaliteli hayvansal proteinler sayesinde kedinizin ideal kilosunu korur ve sağlıklı beslenmesine yardımcı olur. Kedi mamasının içindeki yağı enerjiye dönüştürür. Sağlıklı tahıl ve pirinç içeriği ile mamayı kolayca sindirilmesini sağlar. İçerisinde hidrolize somon proteini (%23), baldo pirinç, bezelye, somon yağı (%6), hamsi unu, karides unu, bira mayası, hidrolize tavuk ciğeri, hamsi yağı (%2), nükleotit maya proteini, mineraller, prebiotik mannan oligo sakkaritler, deniz yosunu, avizeağacı özütü, kızılcık tozu ve pisilyum bulunur. Piyasadaki fiyatı 83,42 TL’dir.

Reflex Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 Kg

Zengin protein, mineral ve vitamin sayesinde kedinin gelişimi destekler ve kolayca sindirmesine yardımcı olur. Besin içerikleri sayesinde kedinin bağışıklık sistemini güçlendirir. İçerisinde işlenmiş hayvansal protein, buğday, mısır, hayvansal yağ, mısır gluteni, pirinç, ciğer aroması, tuz, keten tohumu, kuru bira mayası, taurin, mos (mannan oligo sakkarit), beta-Glukan, yuka ve kuilaya bulunmaktadır. İçeriğinde kalsiyum, fosfor, sodyum, iyot, çinko, bakır, potasyum klorür, demir ve selenyum barındırır. Vitamin deposu olan Reflekx kedi maması, A, D,E, C, B1, B2,  B3, B6, B12, B7 ve B9 vitaminleri bulunur. Piyasadaki fiyatı 43,24 TL’dir.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT