04 Haziran 2020, Perşembe 08:05

Eşinize Kocanıza Karınıza Söyleyebileceğiniz Uzun Ve Kısa Güzel Sözler

Eşinize Kocanıza Karınıza Söyleyebileceğiniz Uzun Ve Kısa Güzel Sözler

Eşinize Söyleyebileceğiniz En Güzel Sözler Aşk Sözleri 

Hayat arkadaşınıza küçük bir sürpriz yapmak istiyorsanız, bu sayfamızdaki anlamlı sözler çok işinize yarayacaktır. Eşinize söyleyebileceğiniz bu değerli sözler aşkınızı tazeleyecek ve aranızdaki bağ daha da güçlenecektir. Üstelik bu sözleri İnstagram'da veya istediğiniz her yerde paylaşarak, başkalarının da gerçek aşkı yeniden hatırlamasına vesile olabilir, sevdiklerinizin ruhuna dokunabilirsiniz. Dilerseniz Tumblr, dilerseniz Facebook dilerseniz de farklı bir platformda yayınlayacağınız bu sözler, okuyanların da içini ısıtacaktır. Her şeyden önemlisi biricik eşiniz çok sevinecek, aşkınız kör düğüm gibi daha da sağlam olacaktır. Haydi ozaman, eşe söylenen aşk dolu sözlerle onun gönül bahçesinde çiçekler açtırmaya ne dersiniz?

Eşinize Söyleyebileceğiniz En Güzel Sözler

 1. Sen benim ellerimi açıp gökyüzüne gönderdiğim duamın, yeryüzündeki en güzel cevabısın.
 2. Bu gözler seni gördü, başkasını göremez artık. Bu yürek seninle güldü başkasıyla gülemez artık. Bu gönül seni sevdi, başkasını sevemez artık. Bu ömür seninle biter, başkası olamaz artık. Bir tanem, hayat arkadaşım, can yoldaşım. İyi ki girdin hayatıma, seni çok seviyorum…
 3. Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dileğim değil, Seher vakti ettiğim duamsın.
 4. Sen benim oldun ya, dünyalar kimin olursa olsun umurumda değil seni çok seviyorum evimin neşesi.
 5. Bir insanın bu hayatta bir eşi oldumu herşeyi oluyormuş sevgi saygı ve aşkı onda tadıyormuş seni seviyorum aşkım.
 6. Sen benim bu hayatta başıma gelecek en güzel şeysin. Allahü Teala’ya ne kadar şükretsem azdır bana senin gibi bir eş nasip ettiği için.
 7. Ben senin adını dağlara yazmadım, yollara da yazmadım. Ben seni yüreğime kazıdım.
 8. Beni herkesten iyi tanıyan ve herkesten çok seven aşkım beni sevdiğin için ve benim eşim olduğun için sana binlerce kez teşekkürler.
 9. Bakarken kıyamamak mı, Yoksa baktıkça doyamamak mıdır aşk?Benim her şeylerden çok sevdiğim.Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.
 10. Sen geldin ya sanki güneş yeniden doğdu dünyama kalbimi ısıttın ve kalbimde batmayan güneşimsin.
 11. Eş dediğin senin gibi olmalı, gözlerime bakınca kalbim mutluluk dolmalı, yanında olunca dünyalar senin olmalı.
 12. Sen benim gözlerime ışık, kalbime heyecan oldun, sen benim son nefesime kadar çok seveceğim canım eşim oldun.
 13. Seni gördüğüm zaman hayatın tüm stresini, sıkıntısını unutuyorum, içime bir huzur mutluluk doluyor. Seni çok özledim Aşkım.
 14. Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin. Seni çok seviyorum Aşkım.
 15. Her zaferimin arkasında o. Her başarım onun desteği. Adsız kahramanım eşim. Seni çok seviyorum
 16. Kalbimi açıp baksalar eşimin adının kazındığını görürler. Sesim, nefesim, duam sensin eşim. İyi ki girdin hayatıma. İyi ki dönüp baktın bu adama.
 17. Evliliğimde tek pişman olduğum şey sevgili eşim, seninle çok daha önce evlenmeyişim.
 18. Bilmezdim sevinci, mutluluğu ta ki sen girinceye kadar hayatıma sevgili eşim. Şimdi günlerim mutlu, her günüm seninle sevinçle dolu.
 19. Ne iyi etmişimde seninle evlenmişim. Hayatımın en anlamlı doğrusunu yapmışım. Sen yanımda olduktan sonra gerisinin ne önemi var. Seni çok seviyorum Bitanem.
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT