06 Temmuz 2022, Çarşamba 01:16

Eski eş bombayı patlattı

Eski eş bombayı patlattı

2015 yılında vefat eden şarkıcı Kayahan'ın ilk evliliğinden olan kızı Beste Açar iki aydır arkadaşlık yaptığı Evren Bölek'ten evlilik teklifi almıştı. Görüntüleri sosyal medyada paylaşan Beste Açar'ın ardından Evren Bölek'in eski eşinden inanılmaz iddialar geldi. ''Evren'in çocuğu olmuyor ve Beste Hanım 4-5 haftalık hamile. Ayrıca Evren'in yüzük alacak parası varsa benim üzerimden çektiği kredileri ödesin!'' dedi ortalık karıştı.

48 yaşındaki Beste Açar geçtiğimiz haftalarda evlilik hazırlığı yaptığı nişanlısından ayrılmıştı. Ayrılık acısı yaşayan Beste Açar'ın 2 aydır arkadaşlık ettiği Evren Bölek'ten evlenme teklifi aldığı görüntüleri sosyal medya hesabında paylaşması kafaları karıştırmıştı.

Evren Bölek'in eski eşi bu evlilik teklifini görünce 2. Sayfa kanalına ''Yüzük alacak parası varsa bana olan borcunu ödesin'' dedi. Bunun üzerine canlı yayına bağlanan eski eş zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

''EVREN BÖLEK BENİ ALDATTI, BESTE HANIM DA DİKKAT ETSİN''

''Evren Bey'e duygusal olarak bir şey hissetmiyorum ama bana da aynı şekilde evlilik teklifi etmesine çok şaşırdım. Evren evlilik teklifi ederken bana da böyle cümleler kurmuştu ama sonradan değişti. Evliliğimizde Beste Hanım'ın etkisinin olup olmadığını bilmiyorum. Ben 8 Şubat'ta aldatıldığımı öğrendim 9 Şubat'ta Evren'e evden gitmesini söyledim. Telefonda başka bir kadınla olan beraberliklerini dinledim. Evren yeni açacağı mekan için dışarıdaydı birkaç kez aradım telefonu meşgule attı sonra telefonu açılınca başka bir kadınla birliktelik yaşarken seslerini duydum. Tam 48 saniye. Kadının kim olduğunu bilmiyorum. Biz 9 Şubat'ta ayrıldık, Beste Hanım da sevgilisiyle 10 Şubat'ta ayrılmış. O süreçte beraber olup olmadıklarını bilmiyorum.''

''BESTE AÇAR 4 HAFTALIK HAMİLE AMA EVREN'İN ÇOCUĞU OLMUYOR''

''Beste Açar'a sahte yüzük takmış olabilir. Evren Bey'in maddi durumunun iyi olmadığını biliyorum eğer iyiyse bana olan borcunu ödesin. Bana yaklaşık 400 bin TL borcu var. Evren Bey'in hayatına Beste Hanım girince benimle iletişimi kesti. Karnındaki çocuğun babasıyla bir evlilik planı yapıyorsa önce benim borcumu sıfırlasınlar sonra evlilik yoluna girsinler. Beste Hanım, Evren Bey'den 4 haftalık hamile. Ben de magazinden öğrendim sonra teyit ettim. Ben 5 senelik evliliğimde Evren Bey'deki bir sıkıntıdan dolayı hamile kalamadım. Evren yakınlarımıza 'biç çocuk istiyoruz ama benden dolayı olmuyor' diyordu. 26 Nisan'da benim boşanma davam gerçekleşti. Beste uzaklaştırma kararı aldırdığı eski sevgilisinin 100 metre yakınındaki otelde iki kişilik rezervasyon yaptırmış. Evren Bey'in maddi durumu iyi değil Beste Hanım dikkat etsin.''

Bu iddiaları duyan Beste Açar sosyal medya hesabından bir basın açıklaması yaparak eski eşin haberlerini yalanladı.

Etiketler : beste açar kayahan

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT