2022-01-05 00:54:37 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:57:23

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden bomba gibi haber

Kısa bir süre önce ekranlara hızlı bir karar alarak veda eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümlerinin çekilmesine karar verildi. Dizinin oyuncularının devam edeceği ve yeni kanalında devam edeceği gelen haberler arasında yer almaktadır

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden bomba gibi haber

Ekranların izlenme rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ekranlara veda ederek izleyicilerini üzmüştü ancak gelen haberlere göre dizi yeni bölümleriyle yeni bir kanalda televizyon ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adıyla ATV ekranlarına gelen dizisinin isminin de değişeceği iddia edildi. Bununla birlikte dizinin hem yayınlanacağı kanal hem de ismi değişerek aynı oyuncularla yolculuğuna devam edecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde kadronun aynı tutulacağı ama oyuncularda sadece Oktay Kaynarca'nın yeni bölümlerde rol almayacağı ifade edildi. Bu yüzden başrolü, daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ismiyle yayınlanan dizideki kardeşi Ozan Akbaba'nın alacağı konuşuluyor.


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ DİZİSİNİN YENİ KANALI HANGİSİ?

Son yıllarda dijital dünyada yaşanan gelişmelerle birlikte dijital platformların oldukça ilgi gördüğü bilinmektedir. Bu nedenle birçok ünlü oyuncu dijital platformlardaki yapımları tercih etmeye başladı. Buna ek olarak olarak dizilerin daha kısa ve daha az zahmetle çekiliyor olması da çabası. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni kanalı da yine bir dijital platform olan Blutv olarak belirlendi. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yapımcısı Bahadır Özdener'e ait olan BVB isimli yapım şirketinin BluTV ile anlaştığı iddia edildi. Dizinin aniden final kararı almasıyla çektiği 200. bölümü yayınlamadığı biliniyordu. İzleyiciyi şaşkına çeviren bu olayda yine izleyicinin gönlünü almak isteyen yapım ekibi, çektikleri 200. bölümünü yeniden montajlayarak ilk bölüm olarak BluTV ekranlarında yayınlamaya hazırlanıyor.

FİLM OLARAK EKRANLARA GELMEYE HAZIRLANIYOR

Dizinin yayınlanmayan 200. bölümlerine ialve olarak yeni bölümler çekilerek süresi uzatılacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin film olarak adı 'Son Efsane' oldu.

DİZİNİN YENİ BÖLÜMLERİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin, Ozan Akbaba'nın canlandırdığı başrol ile yeni bölümleri Şubat ayında çekilmeye başlanacak. Çekimlerin ardından, dizi yeni kanalında yeni adıyla izleyici ile buluşacak.

Mavi Kadın