15 Ağustos 2022, Pazartesi 06:43

Evde Kullanım İçin En İyi Sir, Klasik Ağda Markaları Ve Fiyatları

Evde Kullanım İçin En İyi Sir, Klasik Ağda Markaları Ve Fiyatları

Yüz, kol, bacak, koltuk altı ve bikini bölgesi başta olmak üzere vücudun değişik yerlerinde çıkan tüylerden kurtulmak için çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Ağda yapmak da bunlardan biridir. Örneğin cilde ağda sürülür, elle veya ağda beziyle çekilir

En İyi En Beğenilen Ağda Markaları Ve Fiyatları

Yüz, kol, bacak, koltuk altı ve bikini bölgesi başta olmak üzere vücudun değişik yerlerinde çıkan tüylerden kurtulmak için çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Ağda yapmak da bunlardan biridir. Örneğin cilde ağda sürülür, elle veya ağda beziyle çekilir. Hazır olarak satın alınan sir ağdalarla da tüyleri kökünden almak çok kolaydır.

En Beğenilen Ağda Markaları

Sesu Klasik Ağda 250 gr

İstenmeyen tüyleri gidermek için özel olarak formüle edilmiştir. Uzun süreli pürüzsüzlük sağlar. Ilık ağda ısıtılır ve spatula yardımı ile ilgili bölgeye uygulanır. Sonra ağda beziyle çekilir. Bu ağdanın fiyatı: 9,50 TL'dir.

Vi-Vet Ege Sir Ağda Makine Vivet Boncuk İnci Ağda Pudralı Pembe 4'lü Set

Kısacık tüyleri bile kökünden almayı başarır. Üstelik acı vermez. Düzenli olarak kullanılırsa tüyler daha geç ve daha seyrek çıkar. Bilhassa koltuk altı, bikini ve yüz bölgelerinde kullanımı önerilir. Gerektiği kadar granül ağda özel ağda ısıtıcısı yardmıyla ısıtılır. Tamamen doğal reçineden elde edilir. şekersizdir ve ağda bezi gerektirmez.Fiyatı:55,11 TL'dir.

Bioder Tüy Azaltıcı Sirli Ilık Ağda

İstenmeyen tüylere karşı son derece etkili olan Bioder Tüy Azaltıcı Sirli Ilık Ağda, %61 kullanım oranıyla bir hayli popülerdir. Güçlü bir tüy azaltıcı olan Bioder, Sirli Ilık Ağda ürünüyle bu alandaki performansını bir kez daha kanıtlamıştır. Kullanıcılarından hep olumlu yorumlar alan Bioder, geliştirdiği Sirli Ilık Ağda sayesinde hem istenmeyen tüyleri yok etmekte hem de tüylerin daha seyrek çıkmasına yardımcı olmaktadır. Bitkisel Complex B ekstresine sahip olan bu ürün yaz mevsiminde kadınların imdadına yetişecek en iyi çözümlerden biridir. Bioder Sirli Ilık Ağda'nın etkileri üzerine yapılan bir araştırmada, ürünü kullanan kişilerin %95'inde tüylerin daha az çıkmaya başladığı öğrenilmiştir. Tüy sayısını %47 oranında azaltan bu ürün ile tüyler daha geç çıkmaktadır. Tüy çapını %22 oranında incelten Bioder Tüy Azaltıcı Sirli Ilık Ağda kullanımı ile cilt haftalar boyu pürüzsüz kalır. Tüyleri kökünden alan bu ürünün düzenli kullanılması gerekir. Böylelikle tüylerde azalma olacaktır. Bu ağdanın fiyatı:21,60 TL'dir.

Agiss Sir Ağda

Reçinelerin farklı aşamalardan geçirilerek işlenmesiyle elde edilen Agiss Sir Ağda, hoş kokuludur ve 1 aya kadar pürüzsüzlük sunar. En kısa tüyleri dahi kolaylıkla alabilen bu ağda düzenli kullanılırsa tüyleri inceltir ve çıkmasını geciktirir. Cildi ölü deriden arındıran Agiss Sir Ağda, istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır.Fiyatı:12,60 TL'dir.

Kuaf Kalıp Sir Ağda (500g)r Azulen

Doğal karışımların birleşiminden meydana gelir ve şeker barındırmaz. Azulen Kuaf kalıp ağda kıl köklerini zayıflatır ve tüyleri inceltir. Bunun için düzenli kullanılması gerekir. Tüyleri kökünden aldığı için pürüzsüzlük etkisi uzun sürer. Tüylerin daha geç çıkmasını sağlar. Cilt üzerinde batıklara engel olur. Hassas cilt tipleri için de uygun olan pudralı sir ağda çeşitleri tüyleri kökünden alır. Kuaf kalıp ağda spatula ile uygulanırve ağda bezi olmaksızın elle çekilir. Fiyatı: 27,60 TL'dir.

Epicure Pudralı Konserve Sir Ağda 800Ml

Birinci kalite reçinelerin gelişmiş teknolojiyle işlenmesiyle elde edilir. Pudrasızdır ve yeterince yapışkan bir formu vardır. Hassas ciltlere ince bir tabaka halinde rahatça uygulanabilir. Farma kalite balmumuna sahiptir ve cilde kolaylıkla sürülebilir. Soğuk havalarda da zorluk çekmeden kullanılabilir. Sert tüylere ve koyu tene sahip olanlar için gayet idealdir. İçeriğinde esans yoktur. Spatula ile sürülür ve bölgeye ağda bezi yapıştırılarak hızlı bir biçimde çekilir. Fiyatı:55, 19 TL'dir.

Sir Ağda Nedir Evde Sir Ağda Nasıl Yapılır Nasıl Kullanılır Nasıl Çıkar? Tıklayınız

Acısız Ağda Nasıl Yapılır, Ağda Yaparken Acımaması İçin Neler Yapmalı? Tıklayınız

Evde Ağda Yapımı (Aşama Aşama Resimli Anlatım) Tıklayınız

Çam Sakızı Ağda Nasıl Yapılır? Çam Sakızı Ağda Yapmanın Püf Noktaları Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT