Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Eylül Öztürk ABD'de nasıl 10 ev satın aldığını ilk kez açıkladı: Hepsi küçük savunması

Mavikadin>Magazin>Eylül Öztürk ABD'de nasıl 10 ev satın aldığını ilk kez açıkladı: Hepsi küçük savunması

Bir süredir Amerika'da yaşayan ve mal varlıklarına kayyum atanan fenomen Eylül Öztürk, Amerika'da nasıl 10 daire satın aldığını ilk kez açıkladı. Öztürk, "Ben ekonomik davranan bir kadınım. Her bir ev 125 bin dolar" savunması yaptı.

Eylül Öztürk ABD'de nasıl 10 ev satın aldığını ilk kez açıkladı: Hepsi küçük savunması

Dilan Polat'ın paylaştığı "Şampiyonlar Ligi" fotoğrafında bulunan fenomenlerin tümünün şirketlerine kayyum atanmış durumda. Eylül Öztürk de bu fenomenler arasında yer alıyor. Öztürk, Amerika'da 10 adet daireye sahip olduğunu onayladı ve evleri tutumlu olması sayesinde edinebildiğini ifade etti.

AMERİKA'DA NASIL EV ALDIĞINI AÇIKLADI

Amerika'da 10 konuta sahip olan Eylül Öztürk, takipçilerinin "Bu evleri nasıl edindin?" sorusuna şu şekilde yanıt verdi: "Evlerin her biri 125 bin dolar. 125 bin dolara Türkiye'de bir araba alırsın anca. Hepsini satsam bir tane büyük ev anca alabiliyorum. Millet 10 tane malikanem var zannediyor. Yıllarca yemedim, içmedim biriktirdim ben tutumlu bir kadınım. Keşke hepsini biriktirip 1 tane büyük ev alsaydım. O zaman bu kadar konuşulmazdı. 10 tane deyince millet bir şey var zannediyor. Amerika'da 100 bin dolara ev alabiliyorsun. İstanbul'da mümkün değil. Anlamıyorlar bunu maalesef."

Eylül Öztürk ABD'de nasıl 10 ev satın aldığını ilk kez açıkladı: Hepsi küçük savunması

EYLÜL ÖZTÜRK EVLERİ ÇALIŞARAK ALDIĞINI SÖYLEDİ

Öztürk, tutumlu biri olduğunu ve evleri çalışarak elde ettiğini belirterek şunları söyledi:  "Velhasıl kelam ben son derece tutumlu, paranın ne kadar zor kazanıldığını bilen ve çocuklarımın geleceği için gece gündüz çalışıp para biriktiren bir kadın oldum hep. Ne marka takıntım oldu ne de başka bir şey. Başkalarının taktığı bir çanta benim tek bir evimin parası belki de... Benim bir kere böyle bir zevkim veya ihtiyacım olmadı. Siz de senelerdir çalışıp bir ev alamamış olabilirsiniz belki ama bu sisteme de isyan ettiğim için beni kötü ilan etmediniz mi? Önümüz Ramazan, hepiniz oruç tutacaksınız ama benim hakkımı yiyorsunuz ve ben size hakkımı helal etmiyorum. Günü geldiğinde kimse benden helallik istemesin o yüzden."

Eylül Öztürk ABD'de nasıl 10 ev satın aldığını ilk kez açıkladı: Hepsi küçük savunması

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...