2023-05-24 23:16:46 | Son Güncelleme : 2023-05-25 09:54:44

Ezgi Mola'dan mutlu haber geldi: Bebek geliyor!

İşletmeci erkek arkadaşı Mustafa Aksakallı ile evlenen Ezgi Mola hamile olduğunu açıkladı. Ünlü oyuncu, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Şu ana kadar sadece eşim ve ailem biliyordu" diyerek güzel haberi verdi.

Ezgi Mola'dan mutlu haber geldi: Bebek geliyor!

Yaklaşık 4 yıldır arkadaşlığı olan Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı, 8 Mayıs'ta evlenmişti. Oyuncu Enis Arıkan, Ezgi Mola'nın, Sinan Engin ise Mustafa Aksakallı'nın nikah şahidi olmuş ve çift boğaz manzaralı lüks bir otelde aile arasında yapılan sade bir nikahla dünya evine girmişti. Mola'dan mutlu haber geldi.

EZGİ MOLA BEBEK BEKLİYOR

Ünlü oyuncu Ezgi Mola ile işletmeci eşi Mustafa Aksakallı'dan sevindirici haber geldi. Çiftin bebek beklediği ortaya çıktı. Ünlü çift şimdi de ailelerini genişletmeye hazırlanıyor. Ezgi Mola, gazetecilere yaptığı açıklamada, hamileliği sadece eşi ve ailesiyle paylaştığını söyledi. Bu güzel haber, çiftin hayranları arasında büyük bir sevinçle karşılandı. Sosyal medyada, bu güzel haberi duyan herkes Mola'ya tebrik yorumları yazdı. Ezgi Mola, kısa sürede gündeme yerleşen bebekleriyle ilgili henüz bir isim düşünmediklerini ifade etti.

Mola, eşinin bu haberi ilk duyduğunda tepkisinin nasıl olduğunu da açıkladı: "Çok mutlu oldu. Zaten ailemizle paylaştık hemen. Arkadaşlarımız da bu haberlerden sonra öğrenecek. Etrafımdaki arkadaşlar yeni duyacak."

Mavi Kadın