2023-01-22 11:12:13 | Son Güncelleme : 2023-01-22 11:55:26

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in ikinci çocukları Kerem bebek göründü

Oyuncu Fahriye Evcen, 18 Ocak 2021 tarihinde ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşadı. Ünlü isim eşi Burak Özçivit ve oğlu Kerem ile dün hastaneden tabucu oldu ve Kerem bebek ilk kez görüntülendi.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in ikinci çocukları Kerem bebek göründü

İki ünlü oyuncu Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 2017 yılında hayatlarını birleştirmiş ve iki ünlü isim, ilk çocukları Karan'ı 2019 yılında kucağına almıştı. Mutlu bir evlilik sürdüren çift geçtiğimiz aylarda ikinci bebek haberiyle gündeme gelmişti. İkili ikinci bebeklerine kavuştu.

"KARAN KARDEŞİNİ GÖRÜNCE MUTLU OLDU"

Fahriye Evcen, dün hastaneden eşi ve oğluyla taburcu oldu. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan çiftten Fahriye Evcen; "Her şey çok iyi geçti. Benim de bebeğin de sağlığı gayet iyi. Karan'a çok benziyor. O da kardeşini görünce çok mutlu oldu" ifadelerini kullandı. 

İkinci kez baba olan oyuncu Burak Özçivit ise; "İlk doğumda Fahriye'yi yalnız bırakmamıştım, ikincisinde de doğuma girdim" sözlerine imza attı.

"AİLECE ÇOK HEYECANLIYIZ"

Bundan bir süre önce Nişantaşı sokaklarında el ele görüntülenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit; "Benim hamilelik sürecim gayet güzel geçiyor. Dinleniyorum bol bol... Karan’ı kardeş sürecine alıştırdık. Ailece çok heyecanlıyız" demişti.

"UYKUSUZ GECELERE ALIŞKINIM"

Ek olarak Burak Özçivit, ikinci kez babalık heyecanı yaşaması ile ilgili; "Biz de yeni öğrendik. İnanılmaz heyecanlıyız. Çok sevindik. O kadar yeni ki Karan'a bile söyleme fırsatımız olmadı. 'Kız mı olsun, erkek mi olsun?' modunda değiliz. Sağlıklı vatana, millete hayırlı evlat olsun, yeterli. Ben zaten uykusuz gecelere alışkınım. Karan ile stajımı tamamladım" şeklinde cevap vermişti.

"ZAMAN RİTMİM TEPETAKLAK OLDU"

Fahriye Evcen ilk oğlu Karan'ın dünyaya gelişinden sonraki süreçle alakalı şunları söylemişti; "Zaten tempolu bir iş yapıyorum ama hep zamanı çok iyi yönettiğimi düşünüyordum. Kendimle gurur duyarken, hayatıma bir bebek girdiğinde aslında işin hiç de öyle olmadığını, bebeğin benim ritmimi tepetaklak ettiğini gördüm. Çünkü bebeğin kendi ritmi var ve anne ona zaman ayırmak zorunda. Uzun süre kimseden destek almadım. Burak'ın da katkısı oldu."

"BURAK ÇOK İYİ BİR BABA"

Eşi Burak Özçivit hakkında övgü dolu sözlerle bahseden Fahriye Evcen; "Yardım anlamında çok şanslıyım. Orada babanın da desteği olması önemli. İki senedir uykusuz yaşıyorum" demişti.

 

Mavi Kadın