Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
2021-10-05 22:45:30 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:57:29

Fırın ekmeğini aratmayacak ekmek yapan 11 ekmek yapma makinesi

Google News

Evde ekmek yapmaya merak salmış hanımlar için herkesin bütçesine uyacak şekilde en iyi ekmek yapma makinelerini listeledik. Listede bulunan ekmek yapma makineleri sadece ekmek yapmakla kalmıyor, çeşitli hamur işlerinde de eliniz ayağınız olmaktan keyif duyuyor.

Fırın ekmeğini aratmayacak ekmek yapan 11 ekmek yapma makinesi

Günümüzde ekmek yapma makineleri çok revaçta olmasa da pandemi dönemiyle birlikte mutfaklarda yerini aldı. Ekmek makineleri, evinden çıkmak istemeyenler veya evde bir aktivite olarak kendi ekmeğini kendisi pişirmek isteyenler için oldukça iyi bir seçenek oldu. Ekmek yapma makineleri sadece ekmek değil, sütlaç, kek, reçel, komposta, çörek veya çeşitli hamur işleri yapmak için de kullanılmaktadır. Mis gibi ekmek kokusuyla uyanıp, kahvaltılarda taze ve sicak ekmekle kahvaltı yapmak isteyenler için en iyi ekmek yapma makinelerini liste haline paylaştık.

En İyi 11 Ekmek Makine Yapma Makinesi

Tefal PF210138 Pain Dore Ekmek Yapma Makinesi 12 Programlı

Fırın ekmeğini aratmayacak ekmek yapan 11 ekmek yapma makinesi

Ekmek Gramajı : 1000 g       Kabuk Pişirme Kademesi : 3

Güç (w) : 720 W                     Zamanlayıcı : Var 

Program Sayısı: 12                Sıcak Tutma Özelliği : Var 

Ekmek, çavdar ekmeği, hamur (pizza ve makarna), reçel ve lapası, kek ve gluten programlarıyla kısa süre içerisinde lezzetli tarifler yapabilirsiniz. 3 kabuk pişme ayarı sayesinde açık, orta veya koyu renk kabuklu ekmek yapılabilir. Makinenin çıkarılabilir yapışmaz ekmek sepeti, bulaşık makinesinde pratik bir şekilde yıkanabilir. Piyasadaki fiyatı 1.595,00 TL’dir.

Fakir Pane Deluxe 10 Programlı Paslanmaz Çelik Ekmek Yapma Makinesi

Fırın ekmeğini aratmayacak ekmek yapan 11 ekmek yapma makinesi

 Ekmek Gramajı (g) : 1000 g          Güç (w) : 450 W

Kabuk Pişirme Kademesi : 3          Program Sayısı : 10

Sıcak Tutma Özelliği : Var              Zamanlayıcı : Var

Ekmek kabuğu 3 farklı şekilde ayarlanabilir, hızlı pişirir. Pişirdikten sonra 1 saat kadar sıcak tutar. Ölçü kabı ve kaşığı bulunur. 10 farklı ekmek, kek ve marmelat pişirme programı sayesinde lezzetli tarifler yapılabilir. Aynı zamanda malzeme ilavesi için sesli uyarı yapar.  2 litre yani 1000 g ekmek kapasitesi bulunur. Paslanmaz çelik gövdesiyle ilerleyen zamanlarda kötü görüntüye neden olmaz. Piyasadaki fiyatı 1.064,00 TL’dir.

Arzum AR2017 Panetti Ekmek Yapma Makinesi

Fırın ekmeğini aratmayacak ekmek yapan 11 ekmek yapma makinesi

Ekmek Gramajı (g) : 1000 g          Güç (w): 650 W

Kabuk Pişirme Kademesi : 3         Program Sayısı : 13

Sıcak Tutma Özelliği : Var             Zamanlayıcı : Var

LCD ekranından kolaylıkla seçebileceğiniz 13 farklı pişirme programı bulunur. Ekmek piştikten sonra 1 saat kadar sıcak kalabilir. 3 kabuk pişme ayarı sayesinde açık, orta veya koyu renk kabuklu ekmek yapılabilir Tercihe göre tam buğdaydan glutesiz ekmeğe kadar çeşitli türden ekmekler yapabilirsiniz. Piyasada ki fiyatı 1.149,00 TL’dir.

Kiwi Kmc 6955 Çok Fonksiyonlu Ekmek Yapma Makinesi

Fırın ekmeğini aratmayacak ekmek yapan 11 ekmek yapma makinesi

Ekmek Gramajı (g) : 700 g            Güç (w) : 550 W

Kabuk Pişirme Kademesi : 3        Program Sayısı : 9

Sıcak Tutma Özelliği : Var            Zamanlayıcı : Var

19 ön ayarlı programı sayesinde istediğiniz çeşitli ekmek yapımında, reçel ve yoğurt yapımında kullanmak için idealdir. Glutenli ve glutensi zpişirme seçenekleri sayesinde gluten intoleransı olan kişiler için ideal bir ekmek yapma makinesidir. Acele durumlarda hızlı pişirme program ayarı kullanımı sağlar.

Çelik gövdesi paslanmaz. Minimal boyutu ile kolay saklama imkânı da sunar. Yapışmaz kaplaması ekmek haznesini kolayca temizlenebilir. Dijital zamanlayıcıyısı sayesinde geceden ekmek makinesine tüm malzemeleri koyarak, ertesi sabah istediğiniz saatte karıştırma ve yoğurma işlemini başlatabilirsiniz. Piştikten 1 sonrasına kadar sıcak tutar. Piyasada ki fiyatı 707,00 TL’ dir.

Profilo PBM0990X Ekmek Yapma Makinesi

Fırın ekmeğini aratmayacak ekmek yapan 11 ekmek yapma makinesi

Watt : 450 W                         Zamanlayıcı : Var            Pizza Hamuru : Var         

Pişirme Haznesi : 1               Reçel Yapma : Var          Makarna Hamuru  : Var     

Kapasite : 900 gr                   Sıcak Tutma : Var           Sos Programları : Var

Program : 12 program         Hamur Kapasitesi : 500g, 700g, 900g

Isıyı ekmeğin her alanına eşit dağıtır ve böylece ekmek tam kıvamlı pişer. Kızartma fonksiyonları sayesinde yumuşak ve çıtır yüzeyli beyaz, orta ve esmer görünümde ekmekler hazırlayabilirsiniz. İçi pişmiş veya az pişmiş sevenler için 12 farklı pişirme modu bulunur.

Küçük, orta ve büyük ebatlarda ekmek pişirebilirsiniz. Sıcak tutma modu sayesinde ekmekler sertleşmez ve soğuk servis yapılmaz. Minimal tasarım ile küçük mutfak tezgah üzeri için uygundur. Ergonomik ölçüsü sayesinde dolabın içerisinde konumlandırabilirsiniz. Piyasada ki fiyatı 949TL’dir.

Tefal PF220838 720 Watt Pain Plaisir Ekmek Yapma Makinesi

Fırın ekmeğini aratmayacak ekmek yapan 11 ekmek yapma makinesi

Ekmek Gramajı : 1000 g             Güç (w) : 720 W

Kabuk Pişirme Kademesi : 3      Program Sayısı : 15

Sıcak Tutma Özelliği : Var           Zamanlayıcı : Var

17 farklı otomatik programı sayesinde glutensiz tuzlu ekmek, glutensiz tatlı ekmek, glutensiz kek, beyaz ekmek, hızlı beyaz ekmek, fransız ekmeği, tatlı ekmek, kepekli ekmek, hızlı kepekli ekmek, çavdar ekmeği, mayalı hamur, makarna, kek, sadece pişirme modu, yulaf lapası, mısır gevreği, reçel gibi lezzetleri kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.

Gecikmeli başlatma programı bulunur,açık, orta ve koyu olmak üzere 3 ekmek kabuk renkli ekmek yapabilirsiniz . Aynı zamanda evdeki kişi sayısına göre 3 farklı ekmek boyutunda ekmekler hazırlayabilirsiniz. Piyasada ki fiyatı 1.799,00 TL’dir.

Arçelik K-2715 Zaman ve Program Ayarlı Çift Hazneli Ekmek Yapma Makinesi

Fırın ekmeğini aratmayacak ekmek yapan 11 ekmek yapma makinesi

Ekmek Gramajı (g) :1100 g           Güç (w) : 800 W

Kabuk Pişirme Kademesi :3          Program Sayısı : 11

Sıcak Tutma Özelliği : Var             Zamanlayıcı : Var

Sesli uyarı sistemi sayesinde ekmek hazır olduğunda uyarı verir. Çift haznesi sayesinde aynı anda hem tahıllı hem de normal ekmek yapabilir. Sıcak tutma özelliği sayesinde ekmek hemen soğumaz ve sertleşmez. Ekmeğin kabuğu için 3 farklı pişirme seçeneği bulunmaktadır.  Piyasadaki fiyatı 3.999,00 TL’ dir.

Sinbo SBM-4712 Paslanmaz Çelik Gövdeli Ekmek Yapma Makinesi

Fırın ekmeğini aratmayacak ekmek yapan 11 ekmek yapma makinesi

Güç (w) : 600 W                                   Güç gereksinimleri : 230V AC, 50Hz

Kabuk Pişirme Kademesi : 3                 Sıcak Tutma Özelliği : Var

Maksimum ekmek ağırlığı : 900 g      Ayarlı çalıştırma zamanlayıcısı : Evet

13 saatlik programlanabilir ertelemeli zamanlayıcısına sahiptir. Aynı zamanda ekmeğiniz piştikten 1 saat sonraya kadar sıcak kalır. 12 dijital programlı menüsüyle lezzetli ekmekler yapılabilir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Açık, orta ve koyu olmak üzere 3 ekmek kabuk renginde ekmek yapılabilir. Piyasada ki fiyatı 3.799 TL’dir.

Homend 1503 Breadfast Ekmek Yapma Makinesi

Fırın ekmeğini aratmayacak ekmek yapan 11 ekmek yapma makinesi

Ekmek Gramajı (g) : 900 g            Güç (w) : 550 W

Kabuk Pişirme Kademesi : 3          Program Sayısı : 12

Sıcak Tutma Özelliği : Var              Zamanlayıcı : Var

Ekmek makinesinde kek programı, hamur karıştırma programı, pişirme programı veya sadece yoğurma programı gibi çeşitli 12 adet program bulunur. Ailenizin veya misafirinizin kişi sayısına göre 700 gram ve 900 gram ölçülerde ekmek yapılabilir. Piyasada ki fiyatı 999 TL’dir.

Beko BKK 2515 Ekmek Yapma Makinesi

Fırın ekmeğini aratmayacak ekmek yapan 11 ekmek yapma makinesi

Ekmek Gramajı (g) :900 g             Güç (w) : 600 W

Kabuk Pişirme Kademesi : 3         Program Sayısı : 12

Sıcak Tutma Özelliği : Var             Zamanlayıcı : Var

Özel baget yapma kalıpları sayesinde küçük ikramlar hazırlayabilirsiniz.  Ekmek makinesi, %20 daha az enerji harcar, ekstra sessiz çalışır ve %15 daha hızlı pişirme özelliği bulunur. Kompakt tasarımı ile mutfak tezgahınızda  daha az yer kaplar. 12 farklı program seçeneğiyle çeşitli ikramlar hazırlayabilir, sütlaç veya muhallebi gibi tatlıları kolayca yapabilirsiniz.  Aynı zamanda çölyak hastaları için glutensiz ekmek yapmak için özel bir programı mevcuttur. Piyasada ki fiyatı 3.799,00 TL ‘ dir.

Fakir Pane House 14 Programlı Ekmek Yapma Makinası

Fırın ekmeğini aratmayacak ekmek yapan 11 ekmek yapma makinesi

Ekmek Gramajı (g) : 1000 g         Güç (w) : 450 W

Kabuk Pişirme Kademesi : 3        Program Sayısı : 10

Sıcak Tutma Özelliği :Var             Zamanlayıcı : Var

Kompakt boyutu sayesinde tezgahta fazla yer kaplamaz veya kullanılmadığı zaman dolap içine koyulabilir. Kullanım sonrasında aparatları çok kolay çıkar ve temizliği rahat yapılır.  Yapısında bulunan 10 farklı ekmek pişirme programı sayesinde lezzetli tarifler yapabilirsiniz. En güzel özelliklerinden biri de herhangi bir malzeme az olduğunda ya da koyulmadığında sesli uyarı verir. Hızlı pişirme fonksiyonu sayesinde kısa sürede çeşitli ekmekler yapabilirsiniz. Piyasada ki fiyatı 795,71 TL’dir.

Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.