04 Aralık 2021, Cumartesi 04:29

Flormar Makyaj Bazları Nerede Satılır, Fiyatı Nedir, Nasıl Kullanılır?

Flormar Makyaj Bazları Nerede Satılır, Fiyatı Nedir, Nasıl Kullanılır?

Makyaz bazı, yüze makyaj yapmadan önce cilde uygulanan, gözeneklerin küçük gözükmesini sağlayan, cildin fondöten, concealer gibi kimyasalları emmesini engelleyen, makyajın daha uzun süre kalıcı olmasına yardımcı ve cilde pürüzsüz bir görüntü veren bir makyaj malzemesidir. Flormar makyaj bazı ise, kadınların en çok tercih ettiği makyaj bazı markalarındandır.

Flormar makyaj bazı hakkında bilgi vermeden önce makyaj bazının faydaları ve ne işe yaradığı hususuna değinelim:

  1. Makyaj bazları cilt üzerindeki ton farklılıklarını giderir, cildin her bir köşesinin aynı tonda olmasına yardımcı olur.
  2. Makyajın ömrünü uzatır, cildiniz kadifemsi bir görüntüye kavuşur.
  3. Akne, siyah nokta, sivilce ve leke gibi cilt kusurlarını kapatır.
  4. Makyaj ürünlerinin performansını ve kalıcılığını artırır.
  5. Makyaj bazlarının nemlendirici içerikli olanları cildi nemlendirir ve kuru cildieaydınlatır, yağlı ciltte parlamayı engeller.

Flormar makyaj bazı markaları ve etkileri:

Flormar makyaj bazını kozmetikçilerden ve Google’a flormar makyaj bazı yazıp aratıp satın alabilirsiniz. Flormar makyaj bazının kullanımı diğer makyaj bazlarının kullanımıyla aynıdır. Yani ister parmak uçlarınızla cilde uygularsınız, isterseniz de makyaj bazını sürmek için makyaj fırçası kullanırsınız.

Flormar always in shape highlighter

Cilde ipeksi bir his verir ve doğal yoldan parlak, ışıltılı görülmesine yardımcı olur. Inovatif jel yapısı ile kendi şeklini korur. Aloe vera içeriği ile cildi yatıştırır. Ürünü ısıdan ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz ve her kullanımdan sonra kapağını güzelce kapatınız. İçerisinde 15 ml bulunur ve fiyatı 10 TL’dir.

Flormar Illuminating Primer Make-Up Base

Bu primerin şişesinde 30 ml bulunur ve fiyatı 63,49 TL'dir. Illuminating Primer kusursuz bir makyajın vazgeçilmez ürünlerindendir. Cildin pürüzsüz görünmesini sağlarken, cilde aydınlık ve canlılık katar. Akai meyvesi ve yeşil çay ekstreleri içeriği sayesinde cildin ihtiyacı olan antioksidanların teminine yardımcı olur.

Flormar double radiance primer highlighter

Double Radiance Primer Highlighter özel içeriği sayesinde cilde parlaklık kazandırır. Yumuşak ve hafif dokusuyla kullanımı kolaydır ve uzun süre kalıcıdır. Etkileyici bir görünüm için özellikle elmacık kemiklerine, dekolte ve omuz bölgesine sürülmesi tavsiye edilir. Cildin direkt üzerine yahut fondötenli cildin üzerine kullanılabilir.

Flormar make-up fix spray

Flormar make-up fix spray makyajın sabitlenmesi için kullanılır ve yaptığınız makyajın gün boyu kusursuz gözükmesini sağlar. Yüzde yapışkanlık hissi bırakmaz. İçeriğindeki salatalık suyu ve papatya çiçeği ile cildi rahatlatır. Fiyatı 24,67 TL’dir.

Fondöten Sürmeden Önce Ne Yapmalı? Güzellik Uzmanlarından Tavsiyeler Tıklayınız

Pudra Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Sürülür, Pudra Çeşitleri Nelerdir? Tıklayınız

Kapatıcı Nasıl Kullanılır, Nereye Sürülür, Ne İşe Yarar? Tıklayınız

Concealer Nedir, Concealer Çeşitleri Nelerdir? Tıklayınız

Evde BB Krem Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım Tıklayınız

Dudak Balmı Nedir, Nasıl Kullanılır? Tıklayınız

Kırılan Ruj Nasıl Tamir Edilir? Resimli Anlatım Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT