10 Temmuz 2020, Cuma 05:29
2020 Kısa Erkek Saç Kesim Modelleri Stilleri Modası
2020 Kısa Erkek Saç Kesim Modelleri Stilleri Modası
29.03.2020
Hep aynı saç modelini kullanmaktan sıkıldınız mı? Öyleyse sizin için derlediğimiz 2020 erkek saç modelleri çok işinize yarayacak! Şimdiden çok revaçta olan ve ilkbahar/yaz sezonuna damgasını vuracak erkek saç kesim modellerine bu resim galerimizden ulaşabileceksiniz. Hangi saç modelini tercih edeceğiniz noktasında bu modeller size fikir verecektir. Hepsi birbirinden etkileyici olan bu modeller, sizi oldukça karizmatik gösterecektir. Yapmanız gereken tek şey 2020 erkek saç kesim modasına göz atmak ve bu özel modellerden herhangi birine karar vermek olacaktır. Yüz şeklinize en uygun saç modelini belirleyip onu tercih ederek daha yakışıklı ve çekici görünebilirsiniz. Beğenilme arzusu yalnızca kadınların değil erkeklerin doğasında da vardır. Bunun için sahip olmamız gereken şeylerin başında bize yakışan bir saç modeli gelir. Nasıl ki her kadın güzel ve bakımlı görünmek istiyorsa, erkekler de karizmasına düşkündür ve bu konuda son derece hassastır. Bu yüzden saç kesim modelleri de her zaman erkeklerin gündemindedir. Siz de yeni saç model ve stilleriyle yakından ilgileniyorsanız 2020 yılının trend modellerini incelemelisiniz. Zira pek çok erkeğin tercihi olan bu modeller uzun süre konuşulacağa benziyor. İşte son moda erkek saç kesim modelleri…
En Kolay Göz Kamaştıran Saç Örgü Modelleri Ve Yapılışları 2020
En Kolay Göz Kamaştıran Saç Örgü Modelleri Ve Yapılışları 2020
16.03.2020
Biz kadınların gündeminden asla düşmeyen konulardan biri de saç örgü modelleridir. Herkese bir başka yakışan bu modellerin yapımı da son derece basittir. Örgü saç modelleri saçımıza hareket kabiliyeti kazandırmakta ve güzelliğimizi ön plana çıkarmaktadır. Hele ki balıksırtı örgü modeli hanımlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü son derece etkileyici bir görünüm vermekte ve cazibeli bir hava katmaktadır. Saçlarımızın örgüsünü açınca ortaya çıkan bukle bukle kıvırcık saçlar ise adeta saatlerce aynada kendimizi seyretmemize yol açacak kadar güzeldir. İşte bu yılda popüler olan en yeni 2020 örgü saç modelleri de resim galerimizde bir araya getirilmiştir.
Son Moda Kolları Danteli Uzun Kollu Dantelli Gelinlik 2020
Son Moda Kolları Danteli Uzun Kollu Dantelli Gelinlik 2020
15.03.2020
Dantelli modeller her zaman çok beğenilmektedir. İşte dantelli gelinlik modelleri 2020 modası da bu aralar herkesin gündemindedir. Siz de dantelli gelinlik modelleri arıyorsanız bu sayfamızdaki birbirinden güzel tasarımlara göz atabilirsiniz. Dantelli gelinlik modellerinin en iyilerine yer verdiğimiz bu resim galerimizde oldukça şık ve göz alıcı modeller bulacaksınız. Hiçbir zaman modası geçmeyen dantelli gelinlikler tüm gelin adaylarının hayallerini süslemektedir. Hemen hemen bütün gelinliklerde dantellere rastlamak mümkündür. Dantel, gelinliği tamamlayan bir parçadır ve güzelliğinizi daha da ön plana çıkaracaktır. Gelinlik seçiminde çoğu zaman dantelli olanların daha fazla rağbet gördüğü bilinmektedir. Siz de zarif bir dantelli gelinlik modeliyle şıklığı yakalayabilir ve mutluluğunuzu taçlandırabilirsiniz. Şimdi sizi 2020 dantelli gelinlik modelleri ile baş başa bırakalım:
Prensesleri Kıskandıracak Çiçekli Ve Taşlı Gelin Tacı Modelleri 2020
Prensesleri Kıskandıracak Çiçekli Ve Taşlı Gelin Tacı Modelleri 2020
15.03.2020
Gelinlerin vazgeçilmezlerinden biri de gelin tacıdır. Aslında kelime anlamıyla taç, hükümdarların gücünü simgeleyen bir aksesuardır. İşte gelin de damadın yüreğine taht kurmuş ve gönlünün sultanı olmuştur. Bu yüzden gelin tacı düğünlerin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Bazı gelin taçları gül ve papatya gibi çeşit çeşit çiçeklerle, bazıları ise değerli taşlarla bezenmektedir. Hangi gelin tacını almalıyım? sorusunun cevabı herkesin tarzına göre değişecektir. Her gelin adayı, müstakbel eşi için dünyanın en güzel kadınıdır. Gelin tacı ise bu güzelliği daha da belirginleştiren bir unsurdur. Bu sayede kimse gözlerini sizden alamayacak ve sevdiğiniz adam size bir kez daha aşık olacaktır. Gelinliğin süsü olan gelin tacı, ihtişamıyla sizi gören herkesi hayrete düşürecektir. Siz de gelin tacı kullanmak istiyorsanız, gelin çiçeği ve gelin ayakkabısına varana kadar tüm detayları da göz önünde bulundurarak stilinize uygun bir gelin tacı modeli seçmelisiniz. Böylece kusursuz bir görünüme kavuşabilirsiniz. İşte gelinliğinize çok yakışacak 2020 yılının en popüler gelin tacı modelleri:
Peri Kızı Gibi Görünmenizi Sağlayacak Retro Bohem Gelinlik Örnekleri 2020
Peri Kızı Gibi Görünmenizi Sağlayacak Retro Bohem Gelinlik Örnekleri 2020
15.03.2020
Evlilik, çiftlerin hayatında bir dönüm noktasıdır. Bu yüzden adaylar her şeyi inceden inceye düşünür ve erkenden hazırlıklara başlarlar. Büyük gün için vakit yavaş yavaş daralırken yapılan şeylerden biri de gelinlik seçimi olur. Pek çok gelinlik modelinden birine karar vermek hem zor hem de eğlencelidir. Herkes bu çeşitlilik içerisinde kendi stilini yansıtan bir gelinlik modeli bulabilir. Vintage yani bohem, Retro gelinlikler de gelin olacak kızların en çok tercih ettiği gelinlik modellerindendir. Uzun kollu modeller, saç aksesuarları, eldivenler ve fazla kabarık olmayan etekler ile Vintage gelinlik modelleri hanımların beğenisini kazanmaktadır. Aşırı derecede gösterişli olmamasına rağmen Vintage gelinlik modellerinin son derece zarif ve estetik bir görünümü vardır. Bu model sizin zevkinize uygunsa, resim galerimizi inceleyerek Retro Bohem gelinlik modelleri hakkında fikir edinebilirsiniz.
En Şık Taşlı, Kabarık Prenses Kesim Gelinlik Örnekleri 2020
En Şık Taşlı, Kabarık Prenses Kesim Gelinlik Örnekleri 2020
14.03.2020
Prenses kesim gelinliklerin belden yukarısı dar, bel kısmından aşağıya doğru ise bir hayli kabarıktır. Prenses gelinlik modelleri en beğenilen ve çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. 2020 gelinlik modasında özel bir yere sahip olan Prenses gelinlik modelleri, adeta bir Prenses gibi görünmenizi sağlayacaktır. Her zaman birçok gelin adayının favorisi olan Prenses gelinlik modelleri 2020 yılında da rağbet görmeye devam etmektedir. Siz de birbirinden farklı prenses gelinlik modelleri ile kendi tarzınızı düğününüze yansıtabilirsiniz. Öyleyse Prenses gelinlik modelleri ile ilgili merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak ve en güzel örneklerine daha yakından bakmak için aşağıdaki fotoğrafları inceleyebilirsiniz. O halde şimdi en görkemli, en özel Prenses gelinlik modellerini hep beraber görelim…
En Güzel Damar Kamyon Arkası Aşk Sözleri 2020
En Güzel Damar Kamyon Arkası Aşk Sözleri 2020
13.03.2020
Kamyon şoförleri, direksiyon sallayarak rızkını bulmaya çalışan meslek sahipleridir. Bunu yaparken üzüntülerini, özlemlerini, kısacası tüm duygularını etrafa yansıtabilmek için birbirinden anlamlı şeyler yazarlar. İşte çoğu zaman kamyonların kasa ve çamurluk bölümlerinde gördüğümüz bu kamyon arkası yazıları, onların yüreğinden kopup gelen sözlerdir. Ne zaman bu kamyon yazılarından biri ile karşılaşsak hemen yüzümüzde bir gülümseme belirir. Ancak bu yazılara, tır ve kamyonların ardında yol alan sürücülerin konsantrasyonlarını bozduğundan dolayı yasak getirilmiştir. Yine de kamyoncular asla pes etmemişlerdir ve her biri derin manalar ihtiva eden kamyon arkası yazılarıyla gönlümüzü fethetmektedirler. Uzun yollarda şoförlere arkadaş olan bu yazıların hepsi ayrı bir güzelliğe sahiptir. Kimi zaman bizi düşünmeye sevk eden kimi zaman da tebessüm ettiren bu yazılar adeta birer edebi sanat örneğidir.
Duygusal Aşk Komik İlginç Duvar Yazıları Örnekleri
Duygusal Aşk Komik İlginç Duvar Yazıları Örnekleri
28.02.2020
İnsanlar bazen haykırmak ve sesini herkese duyurmak isterler. Böyle durumlarda kimi zaman duvara yazı yazarak düşüncelerini ve sıkıntılarını hiç olmazsa etrafındaki insanlarla paylaşmayı tercih ederler. Terkedilen veya terketmek zorunda kalanların isyankar sözleri, motive eden kocaman hayaller veya günlük yaşantının getirdiği basit sorunlar... Tüm bunları anlatmanın en etkili yollarından biri de duvar yazılarıdır. Peki sokaktakiler acaba neler söylüyor, kulak vermeye ne dersiniz? Duvar yazıları -deyim yerindeyse- edebiyat yapma yeri değildir. Orada insanlar nasıl istiyorsa öyle döker içini. Bu yüzden küçük bir alana yazılan kısacık duvar sözleri, derin manalar ihtiva eder. Duvar yazılarının en yaygın olanları; sevgiliye sözler, hasret sözleri ve dünyaya sitem sözleridir. Duvar yazılarının kimisi tebessüm ettirir, kimisi buruk bir hüzün verir. Hepsinin ortak yönü ise çok anlamlı olmalarıdır.
Birbirinden Güzel Nedime Bilekliği Örnekleri 2020
Birbirinden Güzel Nedime Bilekliği Örnekleri 2020
26.02.2020
Nedimelerin düğünde taktığı bilekliklere 'nedime bilekliği' denir. Peki ama, nedime ne demektir? diye aklında soru işareti meydana gelenler olabilir. Nedime; kısaca gelin yardımcısı anlamına gelir. Gelinlik seçerken, düğünün nerede yapılacağına karar verilirken, yani tüm düğün hazırlıklarında nedimeler gelinin yanındadır. Bu kişiler çoğunlukla gelinin kız arkadaşları veya akrabaları olmaktadır. Her nedimenin taktığı bileklik aynıdır. Özellikle son dönemlerden itibaren nedimeler gittikçe popüler olmaya başlamıştır. Bununla beraber nedime bilekliklerindeki çeşitlilik artmış ve birbirinden güzel yeni tasarımlar ortaya çıkmıştır. Muhteşem nedime bileklik modelleri ise bu galerimizde sizin için bir araya getirilmiştir.
Gelin Bohçası İçindekiler Ne Olmalı 2020 Fikirleri
Gelin Bohçası İçindekiler Ne Olmalı 2020 Fikirleri
26.02.2020
Gelin bohçası, gelin için alınan tüm ürünleri kapsar. Gelin bohçasına ne koyulur? sorusu da düğün hazırlığı sırasında en çok sorulan şeylerdendir. Nişan merasiminden bir hafta evvel kız tarafına gelin bohçası takdim edilmektedir. Gelin bohçasında ne olmalıdır? sorusunun cevabı da her yörenin örf ve adetlerine göre farklı olmaktadır. Gelin bohçasında yer alması gerekenleri şöyle sıralayabiliriz; İlk olarak, gecelik takımlarının gelin bohçasında önemli bir yere sahip olduğunu belirtmeliyiz. Gecelık takımları, bohça açıldığı zaman en fazla dikkat çeken eşyalardan biridir. Geceliğin yanında ise çoğunlukla terlik verilmektedir. Tüylü ya da topuklu bir terlik modeli tercih edilebilir veya sade bir terlik de koyulabilir. Şayet müstakbel gelin, makyaj yapmaktan çok hoşlanıyorsa onun için çeşit çeşit malzemelerden oluşan full takım bir makyaj seti alınabilir. Biri dantelli biri de sade olmak üzere iki pijama takımı da gelin bohçasında yer verilen kıyafetlerdendir. Gelin bohçasına şunları da koyabilirsiniz; Ayna-tarak seti Parfüm seti Seccade Tesbih Tığ ve iğne oyalı tülbent Saten sabahlıklı pijama seti Günlük iç çamaşırı Fantezi iç çamaşırı Kıyafet Kıyafete uygun ayakkabı Çanta Cüzdan Çorap
Damat Bohçasında Neler Olur Ne Konur 2020 Örnekleri
Damat Bohçasında Neler Olur Ne Konur 2020 Örnekleri
25.02.2020
Evlilik yolunda yürürken geçmişten bu yana uygulanan çeşitli örf ve âdetlerimiz vardır. İşte damat bohçası da bunlardan biridir. Bu geleneğimiz toplumumuzda yaygın olmasına rağmen mutlaka yerine getirilmesi gereken zorunlu bir uygulama değildir. Yine de çiftlerin çoğu bu ve benzeri gelenekleri dikkate almakta ve bu durum büyüklerimizi de sevindirmektedir. Gelin ve damat bohçaları da bu köklü geleneklerin başında yer almaktadır. Evlenecek çiftler ise gelin bohçasına neler koyulur? diye merak etmektedir. Bu sorunun kısa cevabı; genel olarak damat bohçasında gündelik hayatta kullanılan eşyaların olduğudur. Örneğin birkaç gömlek, kravat ve pantolon koyulabilir. Öte yandan damadın giyeceği pijama seti de mutlaka olması gerekenler arasındadır. Pijama takımının içine sabahlık koymanız da mümkündür. Pamuklu ya da saten pijama takımı tercih etmenizi öneriyoruz. Damat bohçasında bulunan eşyalardan bir diğeri ise damat terliğidir. Genelde standart deri terliklere yer verilir fakat damadın tarzını da göz önünde bulundurarak gün boyu rahat etmesini sağlayacak güzel bir terlik modeli de bohçanıza yakışacaktır. İlaveten, bornoz, el ve banyo havlusundan meydana gelen setlerin de damat bohçasının vazgeçilmezlerinden olduğu söylenebilir. Aynı zamanda sevdiğiniz adamın beğeneceği bir kartlık ve cüzdan da bohçanızın tamamlayıcı parçalarından biri olacaktır. Ayrıca damadın zevkine uyan kemer ve kol düğmelerini de bohçanıza ekleyebilirsiniz.
Göz Kamaştıran En Güzel Nişan Masası Örnekleri 2020
Göz Kamaştıran En Güzel Nişan Masası Örnekleri 2020
25.02.2020
Nişan; düğünden önceki aşamalardan biridir ve çiftlerin arasındaki bağı güçlendirerek onları evliliğe yaklaştırmaktadır. Bir ömür beraber olmaya söz veren insanlar elbette evlilik hazırlığı yaparken tüm detaylara dikkat etmekte ve bu sebeple her bakımdan dört dörtlük bir nişan merasimi organize edilmeye çalışılmaktadır. Bunun için gerekli olan en önemli şeylerden biri de şüphesiz ki göz kamaştıran güzel bir nişan masasıdır. Sizler de bu unutulmaz günde eksik kalan hiçbir şey olmasını istemiyorsanız ve mükemmel bir nişan masası arıyorsanız, en güzel nişan masası resim galerimizi inceleyebilirsiniz. Dilerseniz malzemeleri satın alarak nişan masanızı kendiniz süsleyebilirsiniz, dilerseniz de nişan organizasyon hizmeti veren firmalarla iletişime geçerek nişan masasını onların hazırlamasını isteyebilirsiniz. Aksesuarlar, nişan masasının olmazsa olmazıdır. Hangi aksesuarların kullanılacağı ise nişanı nerede yapacağınıza göre değişecektir. Bundan dolayı aksesuarların doğru seçilmesi çok önemlidir. Zarif bir tasarım ve kusursuz bir ahenk yakalayabilmek için, en küçük detaylara bile dikkat edilmelidir. İşte bu yüzden nişan masasında hangi aksesuarlar kullanılmalıdır? sorusunun cevabı da göz önünde bulundurulmalıdır. Bu konuda ise dikkat edilmesi gereken en mühim hususların ilki, kullanılacak masa örtüsüdür. Zira masa örtüsü, şık ve estetik bir görünüm için şarttır. Nişan masasının örtüsü, seçilen konsepte bağlı olarak farklılık arz etmektedir. Bazıları dantelli masa örtüsü kullanırken bazıları işlemeli, saten veya şifon tercih edebilmektedir. Öte yandan simli kumaşların da son derece popüler olduğunu da hatırlatmak yerinde olacaktır. Masa örtüsünün çok önemli olmadığı zannedilebilir. Oysa masa örtüsü, nişan masasının tamamlayıcı parçasıdır ve muhakkak kullanılmalıdır. Nişan masasının süsleri de en az masa örtüsü kadar önem taşımaktadır. Örneğin nişan masasında şamdanlıklara yer vermek, daha ilgi çekici görünmesini sağlayacak ve bu özel organizasyona çok yakışacaktır. Ancak hangi şamdanları kullanacağınıza karar verirken seçtiğiniz tarza uyacak malzeme ve model olmasına özen göstermelisiniz. Nişan masanıza ayrı bir hava katacak olan bu şamdanları, uyumlu renkteki çiçeklerle süsleyerek tüm davetlilerin beğenisini kazanabilirsiniz. Sizin ve sevdiğiniz kişinin adının veya sadece baş harflerinizin yazdığı isimliklerin nişan masanızı daha da güzelleştireceğini unutmamalısınız. Bu isimliklerin göz alıcı bir şekilde hazırlanması da nişan masasının güzelliğini artırmaktadır. Ayrıca nişan masanızın ihtişamlı görünmesini istiyorsanız fon süslemelerinden de yararlanabilirsiniz.
Yakadan Başlama Erkek Ve Kız Bebek Yeleği Örnekleri 2020
Yakadan Başlama Erkek Ve Kız Bebek Yeleği Örnekleri 2020
13.02.2020
Yakadan başlama bebek yelekleri en sevilen modellerden biridir ve bu örgülere roba kısmından başlanmaktadır. Yakadan başlama, bebek örgülerinde sıklıkla kullanılan bir tekniktir. Bebek yeleklerindeki ilmek sayısı da fazla olmadığı için tek parça örmek çok kolaydır. Ayrıca yanlarında dikiş bulunmadığından yavrularımızın narin vücutlarına asla zarar vermez. Yakadan başlama tekniğinin en mühim kuralı, beden ve kol ilmek sayılarının ayrılmasıdır. İsterseniz yaka kısmından ilmek alarak kapişon, kol kısmından ilerleyerek de hırka örebilirsiniz. Nasıl bir model örerseniz örün, eminiz ki bebeğinize çok yakışacaktır.
Erkek Ve Kız Bebekler İçin Kolay Ve Şık Örgü Kazak 2020
Erkek Ve Kız Bebekler İçin Kolay Ve Şık Örgü Kazak 2020
13.02.2020
Elbette tüm anneler çocuklarının sağlıklı büyümesini ister ve bunun için elinden gelen her şeyi yapar. Evlatlarımızın hasta olmaması için hem yedikleri besinleri hem de giydikleri kıyafetleri doğru seçmemiz gerekmektedir. İşte bebek örgü kazak modellerini içeren resim galerimiz, sizlere bu hususta yardımcı olacaktır. Kız ve erkek bebekler için tasarlanmış olan bu kazak modellerini kendiniz örebilir veya başkasına ördürebilirsiniz. Küçük bir bebeği olan ve örgü örmekten de keyif alan herkes, bebek modelleri 2020 resim galerimizden çok faydalanacaktır.
Erkek Ve Kız Bebekleri Süsleyen Örgü Süveter Örnekleri 2020
Erkek Ve Kız Bebekleri Süsleyen Örgü Süveter Örnekleri 2020
12.02.2020
Merhaba hanımlar, öncelikle hepinize sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Yine harika bir resim galerisiyle karşınızdayız. Bebek süveter modellerine yer verdiğimiz bu galerimizde en beğenilen örnekleri bulacaksınız. Malumunuz olduğu üzere süveterler, bebek örgüleri arasında en sık tercih edilen giysilerdendir. Biz de 2020 yılına damga vuracak bebek süveter modellerinin en iyilerini bir araya getirdik. Siz de bu örgü süveter modellerinden dilediğinizi seçerek örebilir ve böylece bebeğiniz için göz kamaştıran ve kullanımı kolay bir kıyafet hazırlayabilirsiniz. Önce galerimizdeki modellere göz atın, sonra bir yumak ip alarak hemen işe koyulun. Soğuk kış günlerinde bebeğinizi üşümekten koruyacak olan bu modelleri yaparken çok eğleneceksiniz. İplerin fazlalığını da çorap örmek için kullanabilir, bu sayede bebeğinizin süveteriyle uyumlu olacak çoraplar elde edebilirsiniz.
Kız Ve Erkek Bebekler İçin Kışlık Örgü Tulum Örnekleri 2020
Kız Ve Erkek Bebekler İçin Kışlık Örgü Tulum Örnekleri 2020
12.02.2020
Sayfamıza hoş geldiniz, bugün sizlerle birbirinden şık örgü tulum örneklerini paylaşacağız. Bebek modasında ayrı bir yere sahip olan tulumlar, yaygın olarak kullanılmaktadır. Hem oldukça pratik olduğu hem de son derece güzel göründüğü için bu modeller annelerin gözdesidir. Tığ ile örülebilen bebek tulumları, şiş yardımıyla da örülebilir. Değişik ve gösterişli motifler elde etmek istiyorsanız bitki desenleri ya da çiçek, yaprak motifleri işinize yarayacaktır. Özetle, çeşit çeşit aksesuarlardan yararlanmanız mümkündür. Nitekim bu aksesuarlar, tulumlara estetik ve göz alıcı bir görünüm kazandıracaktır. Resim galerimize eklediğimiz farklı tulum örnekleri, bu konuda size fikir verecektir.
En Şık Dantel İğne Oyası Bohça Örnekleri 2020
En Şık Dantel İğne Oyası Bohça Örnekleri 2020
11.02.2020
Gelin, damat veya kaynana bohçası olarak bilinen bohçalar, köklü geleneklerimiz arasında yer almaktadır. Bu bohça modelleri, söz ve nişanların olmazsa olmazıdır, uzun yıllardır önemini hiç kaybetmemiştir. Bazıları dantel kenarlıdır, bazıları da iğne oyalıdır çeyizliklerdir. Tüm bu örneklerin resimlerini sitemizde bulabilirsiniz. Evlilik hazırlığı yapan kızların beğenisini kazanacak bohça kenar örnekleri, bu resim galerimizde sıralanmıştır. Göz alıcı harikulade bohçalar yapmak mı istiyorsunuz? Öyleyse hemen sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Kolay Ve Yeni Ara Dantel Modelleri 2020
Kolay Ve Yeni Ara Dantel Modelleri 2020
11.02.2020
Ara dantel modelleri, çarşaf ve nevresim takımlarının vazgeçilmezidir. Eşyalarımızı süsleyen ara dantel modelleri son derece estetik ve dekoratif olduklarından, beğenilen el işlerinin başında gelmektedir. Hiç kuşkusuz danteller zaten hanımların evlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Özenle bir araya getirilmiş ara dantel örnekleri de bu sayfada siz değerli ziyaretçilerimize sunulmaktadır. Bu örnekler Evinizin atmosferini değiştirecek ve görenleri hayran bıraktıracaktır. Dantel ara takım modellerinin en şahane örnekleri, asil duruşuyla evinizi aydınlatacaktır. Bayanların favorisi olan bu ürünlerin kullanımı da oldukça yaygındır. Gözleri kamaştıran ara dantel örneklerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz, kısa zamanda bu modellere sahip olabilmeniz için size yol gösterecektir. Ara dantel örneklerindeki model çeşitliliği bir hayli fazladır. İhtiyacınız olanı belirleyerek bu doğrultuda bir seçim yapabilir ve dantel işlerinin ışıltılı dünyasına adım atabilirsiniz.
Harikulade Güzel Dantel Perde Örnekleri 2020
Harikulade Güzel Dantel Perde Örnekleri 2020
10.02.2020
Bu dantel perde modelleri evinize renk katacak ve etkileyici bir görünüm kazandıracaktır. Bir dönem perde dantel modelleri unutulmaya yüz tutmuştu fakat neyse ki zamanla yeniden popüler olmaya başladı. Bütçenizi zorlamadan el emeği göz nuru mükemmel dantel perde örnekleri yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu örnekler kızların çeyizlerine de çok yakışacaktır. Dantel perdeler en güzel çeyizliklerden biridir. Dantel perdelerin kornişlere değil de rustik askılara takılması daha doğrudur. Böylece dantel perdeleriniz daha şık görünecektir. Evinizin dekorasyonuna yenilik getirmeyi düşünüyorsanız bu dantel perde modelleri size hitap etmektedir. Tabii bu modelleri tasarlarken biraz sabırlı olmanız gerekecektir. İşte en iyi dantel perde modelleri:
Fikir Veren Kanaviçe Salon Takımı Şablonları Şemaları 2020
Fikir Veren Kanaviçe Salon Takımı Şablonları Şemaları 2020
10.02.2020
“Bu resim galerimizde birbirinden güzel kanaviçe salon takımı örneklerini görebilirsiniz.” Yüzyıllardan beri devam eden kanaviçe işlemeciliği, dikiş dikme ile başlamış ve hiç eskimeyen bir el sanatı olarak günümüze ulaşmıştır. Kanaviçe yapımında kullanılan malzemeleri temin etmek çok kolaydır. Başlangıçta sadece kanaviçe iğnesi, kanaviçe ipi ve etamin kumaşı fazlasıyla yeterli olacaktır. Bazı modellerde isterseniz kasnakta da çalışma yapabilirsiniz. Esasen kanaviçe dünyadaki en beğenilen nakış çeşididir desek muhtemelen abartmış olmayız. Bu muhteşem teknik 'çarpı işi' diye de adlandırılır ve birbirinden farklı tasarımlara imza atmayı sağlar. Üstelik bunun için nakış ustası olmanıza da gerek yoktur. Çarpıları işlemek istiyorsanız azimli ve kararlı olmanız kafidir. Nakış iğnesi, kasnak ve etamini hazırlayıp hemen başlayabilirsiniz. Kanaviçe eğitimi veren kurslar vardır. Ayrıca çevrenizde kanaviçe işini bilenler de size bu konuda yardımcı olacaklardır. İnanıyoruz ki zamanla el beceriniz gelişecek ve harika işler başaracaksınız.
İlham Veren Açık Mutfak Modelleri 2020
İlham Veren Açık Mutfak Modelleri 2020
08.02.2020
“Resim galerimizdeki 2020 Amerikan mutfak modelleri, yeni dekorasyon örnekleri arayanlar için fikir vericidir. Hem rahat kullanım imkanı sunan hem de modern tasarıma sahip olan bu mutfak modelleri, mutfağını değiştirmek isteyenlere rehberlik edecektir.” Mutfak modelleri ve stilleri çok çeşitlidir. Amerikan mutfaklar da günümüzde bir hayli popülerdir. Bu modellerde mutfak ve oturma odası iç içedir ve açık mutfak diye de bilinir. Amerikan mutfaklar çok hoş ve asil görünümleriyle dikkat çekmekte ve çoğu kişinin favori seçimlerinden biri olmaktadır. Amerikan mutfak modeli kapısız bir mutfak çeşididir, salon ile mutfak arasında bir duvar yoktur yani mutfak ile salon bitişiktir. Amerika'ya ait olan bu mutfak tarzını başka kültürler de Amerika'dan almıştır ve böylece Amerikan mutfaklar dünya genelinde moda olmuştur. Konforlu ve zarif bir tarza sahip olan Amerikan mutfaklar, iç mimariye etkileyici bir atmosfer katmaktadır. Ancak bu tarz mutfakların olumsuz bir yönü vardır; yemek pişirildiği zaman oluşan koku bütün odaya yayılmaktadır. Bu sebeple fazla yemek pişirmeyen, çoğunlukla dışarıda yemeyi tercih eden çiftler tarafından kullanılmaktadır.
Bebekleri Güzelleştiren Derya Baykal Bebek Yelekleri 2020
Bebekleri Güzelleştiren Derya Baykal Bebek Yelekleri 2020
08.02.2020
Örgü örmek, kadınların severek yaptığı hobilerden biridir. İşte biz bugün sizlere Derya Baykal örgü yelek modellerini sunacağız ve nasıl yapacağınızı detaylı olarak göstereceğiz. Aşağıdaki resimlerde bebek yeleklerinin en beğenilen modellerini göreceksiniz. Bebeklerin üşümelerine engel olan yelekler, onların hastalanmalarını da önler. Derya Baykal bebek yelekleri de annelerin en çok tercih ettiği modellerdendir. Bu modeller, Derya Baykal tarafından sunulan TV programlarında yayınlanmıştır. Peki öyleyse, lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu sevimli ve harika örgü yelekler ile baş başa bırakalım:
Göreni Hayran Bıraktıran Halkalı Havlu Modelleri 2020
Göreni Hayran Bıraktıran Halkalı Havlu Modelleri 2020
07.02.2020
Merhaba kızlar, çeşit çeşit halkalı havlu kenarı modelleriyle karşınızdayız. Halkalı havlu kenarlarının birbirinden güzel tasarımları, herkesin beğenisini kazanmaktadır. Bu dekoratif tasarımlar yoğun bir çabanın ürünüdür. Halkalar sık iğneyle örülmekte ve hakikaten büyük emek gerektirmektedir. Halkalı havlular, son yıllardan itibaren giderek yaygınlaşmış ve evlilik hazırlığı yapan hanımların en sık tercih ettiği çeyizliklerden biri olmuştur. Havlu kenarlarına çok yakışan bu halkalar, havluların oldukça şık ve estetik görünmesini sağlamaktadır. Biz de yoğun talepler doğrultusunda halkalı havlu kenarlarının en sevilen örneklerini yayınlamaya karar verdik. İnce eleyip sık dokuyarak en iyi modelleri seçtik ve sayfamıza ekledik.
Son Moda Etamin İşlemeli Havlu Örnekleri 2020
Son Moda Etamin İşlemeli Havlu Örnekleri 2020
07.02.2020
“Kanaviçe, havluların üstüne de işlenebilmektedir. İşte size fikir verebilecek birbirinden güzel kanaviçe havlu modelleri” Seyrek dokunan keten bezlerin farklı renklerde ipler ile süslenmesine, kanaviçe adı verilir. Kanaviçe, sadece keten kumaş ile yapılmaz. Çeşitli kumaşlarla kanaviçe yapmak mümkündür ve bunların başında etamin kumaş türü gelmektedir. Kanaviçeler fazla malzemeye ihtiyaç duymaz. Bundan dolayı her bütçeye hitap eden eğlenceli uğraşlar arasında yer alır. Kanaviçe çalışmasında kullanılacak malzemeler pahalı olmadığından gayet uygun bir fiyata bol miktarda malzeme temin edebilir ve istediğiniz kadar kanaviçe işleyebilirsiniz. Bunun için yalnızca kumaş, iğne ve iplik yeterli olacaktır.
En Son Çıkan Tığ İşi Şal Modelleri 2020
En Son Çıkan Tığ İşi Şal Modelleri 2020
06.02.2020
Örgü şallar, kış aylarını daha rahat geçirmek ve şıklığını tamamlamak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Havanın soğuk olduğu zamanlarda yapılacak en doğru şeylerden biri örgü şal kullanmaktır. Birbirinden farklı çok sayıda el örgüsü şal modeli mevcuttur. Yazlık şallar ince ipliklerle yapılırken, kışlık şallar ise kalın ipliklerle örülmektedir. Hangisini örmek istediğiniz tamamen size kalmıştır. El örgüsü şal örneklerinde bazen tek renge bazen de çeşitli renklere bir arada yer verilmektedir. Tek renk iplikler ile örülen şalların genellikle desensiz, düz ve sade modellerle karşımıza çıktığı görülmektedir. Öte yandan birkaç renk kullanılan şallar desenli ve ağır modeller olmaktadır. Şal örmek istiyorsanız her zaman yumuşak dokulu, pamuklu ve kaliteli iplikler seçmeniz gerekir. Örgü şal yaparken dilerseniz tığ işi örgüler kullanabilir, dilerseniz de şiş örgüsü kullanabilirsiniz. Her ikisi de son derece güzel görünecektir. Hangisinde daha yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız onu tercih edebilirsiniz. Şimdi karşınızda, 2020 en yeni örgü şal modelleri:
El Örgüsü Çok Şirin Kız Çocuk Yelek Örnekleri 2020
El Örgüsü Çok Şirin Kız Çocuk Yelek Örnekleri 2020
06.02.2020
Örgü örmeye gerçekten ilgi duyuyorsunuz ve küçük yaşta bir bebeğiniz mi var? Öyleyse kız bebek yelek modelleri 2020 resim galerimizdeki modeller tam size göre. Birbirinden şık en iyi bebek yeleklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Kırmızı, pembe, sarı, yeşil yelekler örerken renk tercihinizi istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Görsellerde yer alan örnekleri zevkinize göre değiştirerek maharetlerinizi sergileyebilir ve muhteşem yelek modelleri elde edebilirsiniz. Kız çocuğunuz için yelek modeli arayışındaysanız, sizin için seçtiğimiz resimleri çok beğeneceksiniz. Yelekler, çocuk giyiminin en önemli parçalarından biridir ve yaz-kış farketmeksizin her zaman kullanılmaktadır.
2020 Kolay Ve Değişik Örgü Atkı Örnekleri
2020 Kolay Ve Değişik Örgü Atkı Örnekleri
05.02.2020
Olmazsa olmaz eşyalarımızdan biri de örgü ve tığ işi atkılardır. Nitekim örgü öğrenmeye yeni başlayanlar öncelikle atkı yaparak kendilerini geliştirmektedirler. Örgü atkılar, kış mevsiminin ayrılmaz bir parçası olan ürünlerdir. Biz de bu sayfamızda 2020 kış sezonunun trend örgü modellerine yer verdik. Bu örgü atkı modelleri, hem soğuktan korunmanızı hem de zarif görünmenizi sağlayacaktır. Öyleyse kendinize ve sevdiklerinize el örgüsü atkı yapmaya ne dersiniz?
Gözleri Kamaştıran Gelin Yeleği Örnekleri 2020
Gözleri Kamaştıran Gelin Yeleği Örnekleri 2020
05.02.2020
Bayanların en fazla rağbet ettiği hobilerden birisi de elişi örmektir. Bu uygulama hem çok eğlenceli hem de rahatlatıcıdır. Çoğu zaman çeyizlerin, gelin yeleği modelleriyle süslendiği görülmektedir. Harika çeyizlik örgüler arıyorsanız, tığ işi örneklerinden olan gelin yeleği modellerinden yararlanabilirsiniz. Bu yelek modelleri yalnızca çeyizlerde değil, günlük hayatta kullanmak için de gayet idealdir. Evlilik hazırlıkları yapan gelin adayları, çeyizlerini bu muhteşem ve estetik modeller ile taçlandırabilirler. 2020 yılında moda olan gelin yeleği modellerine bu içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Evlilik öncesi hazırlanan çeyizler, pek çok kadının vazgeçilmezidir. Çeyiz hazırlamak toplumumuzda eskiden beri devam eden köklü bir uygulamadır. Çeyizlik eşyalar hem maddeten hem de mânen değerlidir. Her şeyin tastamam olması için çeyizlerde mümkün olduğunca zengin içeriğe yer verilir. Gelin yelek modelleri de en güzel çeyizliklerdendir ve dantelli, incili ve boncuklu birbirinden güzel tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır.
Tığla Yapılan Motifli Bayan Yelek Örnekleri 2020
Tığla Yapılan Motifli Bayan Yelek Örnekleri 2020
04.02.2020
Motifli yelek modelleri, kadınlar arasında oldukça popülerdir. Bilhassa ilmek ilmek işlenen el örgüsü yeleklerin kıymeti bizim için başkadır. Yelekler çoğu zaman kış mevsiminde vücudu sıcak tutmak amacıyla tercih edilmektedir. Ayrıca yelekler, kadınların şıklığını tamamlayan aksesuarlardan biridir. Yelek modellerinin çok geniş bir yelpazesi vardır. Sayısız model arasından beğendiklerinizi hazır olarak satın alabilir veya kendi yeleklerinizi kendiniz de örebilirsiniz. Nitekim piyasadaki birbirinden farklı yelek modelleri hanımların beğenisini kazanmaktadır. Bu yelek modellerinden en beğenilenlerden biri de motifli yelek modelidir. Bu modeller her türlü gündelik kullanıma uygundur, örneğin akşam yürüyüşe çıkarken üzerinize çok yakışacaktır.
El Örgüsü Amigurumi Oyuncak Kız Bebek Modelleri 2020
El Örgüsü Amigurumi Oyuncak Kız Bebek Modelleri 2020
04.02.2020
“Bu resim galerimizde amigurumi bebek örmek isteyenlere ilham olabilecek, fikir verecek amigurumi oyuncak örgü bebek modellerini görebilirsiniz.” Amigurumi, tığ örgü tekniğiyle oyuncak yapımı anlamına gelir ve bu sanat son dönemlerde giderek yaygınlaşmıştır. Amigurumi bebeklerin başka oyuncaklardan daha sağlıklı olduğu söylenebilir. Amigurumi oyuncaklar, çocuklar için hiçbir risk taşımadığından onların güvenle oynayabileceği oyuncakların başında gelir. Oysa bazen diğer oyuncaklarda kanserojen madde bulunduğuna yönelik söylentiler gündeme gelmektedir ve bundan dolayı anne-babalar, örgü oyuncakları daha fazla tercih etmeye başlamışlardır. Siz de amigurumi bebek yapabilir, böylece bir yandan keyifli vakit geçirirken bir yandan da kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca kendi çocuklarınıza da bu sayede çok özel hediyeler verebilirsiniz. Dekoratif sanatların içerisinde ayrı bir yere sahip olan amigurumi, son derece pratik ve zevklidir. Tüm bu sebeplerden dolayı her yaş grubundan çok sayıda insanın bu sanata ilgisi büyük olmaktadır.
Daha Fazla
KAPAT