17 Mayıs 2021, Pazartesi 16:08
/ / Yaşam
Erkek Çocuk Odası Dekoru Erkek Çocuk Yatak Modelleri 2018
Erkek Çocuk Odası Dekoru Erkek Çocuk Yatak Modelleri 2018
14.11.2017
Çocuk odaları, çocukların kişiliklerinin gelişmesine, özgüven kazanmasına yardımcı olan yaşam alanlarıdır. Çocuklar odalarında vakit geçirerek ailelerinden ayrı bir birey olduklarını daha iyi idrak edebilirler. Odalarında ders çalışabilirler, arkadaşlarıyla bulaşabilirler, oyuncaklarıyla oynayabilirler. Oğlan çocukları özellikle arabalı odalara bayılırlar. Erkek çocuk odası takımı fiyatları 1000 TL ila 5000 TL arasında değişmektedir. Siz de oğlunuza oda arayışı içerisindeyseniz işte size fikir verebilecek en güzel erkek çocuk odası modelleri
Rezene Çayı Zayıflatır mı? Uzman Doktorlar Cevaplıyor
Rezene Çayı Zayıflatır mı? Uzman Doktorlar Cevaplıyor
29.07.2016
İnce bir bedene kavuşmak isteyenler dikkat! Rezene çayı zayıflama hedefinizde imdadınıza yetişecektir. Rezene çayı kilo aldırmaz, aksine zayıflamaya yardımcı olur. Rezene çayı binbir derde deva şifalı çaylardandır; fakat temel olarak sindirimi rahatlatıcı ve zayıflama amaçlı olarak kullanılır. Herbalistlere ve alternatif tıbba göre rezene çayı sindirim sisteminin düzgün çalışmasını sağlar, besinlerin daha iyi özümsenmesine yardımcı olur ve iştahı azaltarak kilo vermeyi kolaylaştırır. Sual: Rezene çayı gerçekten zayıflatır mı, Dr. Mehmet Öz olarak bize rezene çayını tavsiye eder misiniz?
Dereotu Süt Yaparmı? Uzman Doktorlar Cevaplıyor
Dereotu Süt Yaparmı? Uzman Doktorlar Cevaplıyor
28.07.2016
Bilimsel adı Anethum graveolens olan dereotu maydanoz, kimyon ve defne yaprağı aile aynı bitki ailesinin bir parçasıdır. Eski Yunan ve Roma döneminden bu yana hem yemeklik olarak tüketilir hem de ilaç yapımında kullanılır. Kalsiyum, manganez ve demir açısından zengindir, ayrıca antioksidan, anti-enflamatuar ve anti-viral özellikleriyle bilinen flavonoidler içerir. Dereotunun bir diğer önemli özelliği de anne sütünü artırmasıdır.
Yumurta Kabızlık, İshal Ve Gaz Yapar mı?Doktorlar Cevaplıyor
Yumurta Kabızlık, İshal Ve Gaz Yapar mı?Doktorlar Cevaplıyor
26.07.2016
Yumurta en sağlıklı gıdalardan biri olarak kabul edilir. Protein, vitamin ve mineral gibi ihtiyacımız olan çoğu hepsibahis besini içerir. Ekonomiktir, hazırlaması ve pişirmesi kolaydır.
Daha Fazla
KAPAT