2023-05-25 23:16:26 | Son Güncelleme : 2023-05-26 09:10:41

Gayrimenkul zengini İbrahim Tatlıses'in dairelerinden birinde meğer 5 yıldır küs olduğu torunu yaşıyormuş

Yıllardır Türkiye'nin en çok kazana ünlüleri arasında bulunan 71 yaşındaki İbrahim Tatlıses, yatırımlarını çeşitli sektörlere yaptı. Bunlardan biri de gayrimenkul olmuştu. Ünlü sanatçı, 5 yıl sonra küs olduğu Ahmet Tatlıses'in oğlunun kendisine ait Sarıyer'deki bir dairede oturduğunu öğrendi ve hemen dava açtı.

Gayrimenkul zengini İbrahim Tatlıses'in dairelerinden birinde meğer 5 yıldır küs olduğu torunu yaşıyormuş

İbrahim Tatlıses, bir süredir aralarında söz düellosunun yaşandığı büyük oğlu Ahmet Tatlıses'in oğlunun kendisine ait evlerden birinde yıllardır oturduğunu öğrendi. Sarıyer Oyak Sitesi’ndeki dairesini rızası dışında 5 yıldır haksız şekilde işgal ettiği iddiasıyla torunu Mert Tatlıses’e dava açtı.

HABERİ OLMADAN 5 YILDIR TORUNUNU EVİNDE OTURTUYORMUŞ

Durumu öğrenen İbrahim Tatlıses, talimat vererek hemen İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde dava açtı. Açılan davada İbrahim Tatlıses’in avukatı Yağız Karadenizli, "Müvekkil, sağlığına kavuşmasının ardından İzmir’e yerleşmiştir. Bu süreçte de bu taşınmazın torunu Mert Tatlıses tarafından işgal edildiğinden habersizdir. Kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in bu evde oturmasını arzu etmiştir. Ancak evin Mert Tatlıses tarafından işgal edildiğini öğrenmiştir" dedi.

BABA OĞUL ARASINDA NELER YAŞANMIŞTI?

İbrahim Tatlıses'in yaşanan birtakım şeylere sinirlenerek yaptığı açıklama geniş yankı bulmuştu. Oğlu Ahmet Tatlıses ile ilgili açıklama yapan sanatçı, vurulduğu gün şirketin kasasını boşalttığını söylemişti. Bunun üzerine açıklama yapan Ahmet Tatlı;  'Bana ihtiyaç duyduğu her an gözüm kapalı canımı ortaya koydum, artık aklından şüphe ediyorum' demişti. 

Daha sonra mahkemeye başvurarak babası İbrahim Tatlıses'in akıl sağlığının yerinde olmadığını iddia eden Ahmet Tatlı, babasına vasi tayin edilmesini istemişti.Ahmet Tatlı aynı anda babasının mallarına da şerh koydurmuştu. 

İbrahim Tatlıses, oğlunun bu hamlesinden sonra çıktığı konserde oğluna gönderme yapmıştı;  ''Bana ‘akli dengesi yerinde değil' diyorlar. E be geri zekâlılar. Aklı yerinde olmayan birisi bu kadar şarkıyı ezbere bilir mi?''

 

Mavi Kadın