2022-11-28 13:10:00 | Son Güncelleme : 2022-12-03 18:41:59

Gerçek kimliğinizi ortaya çıkaran test: 4 farklı senaryodan ilk hangisine müdahale edersiniz?

Bu görsel testte aynı odada 4 farklı senaryo var ve sizden istenilen 10 saniyede ilk önce hangisine müdahale edeceğinizi seçmek. Seçimin karakterini yansıtıyor ve seçimine göre kişilik analiz sonuçlarını söylüyoruz. Su ısıtıcısını mı kapatırdınız yoksa telefona cevap mı verirdiniz? Ağlayan bebeği mi sakinleştirirsiniz yoksa köpeğin kanepeyi çiğnemesini mi engellersiniz?

Günlük hayatta yaptığımız seçimler uzmanlara göre karakter analizi için önemli ipuçları sunuyor.
Günlük hayatta yaptığımız seçimler uzmanlara göre karakter analizi için önemli ipuçları sunuyor.

Günlük alışkanlıklarımız, yaptığımız seçimler, kıyafet tarzımız, vücut dilimiz hatta telefon seçimimiz dahi karakterimize ayna tutar. Bugün belki sizinle bile daha önce yüzleşmediğiniz kişiliğiniz hakkındaki gerçekleri farklı yoldan çıkaracağız. Cevabı çok fazla düşünmenize gerek yok, sadece aşağıdaki görsele bakarak “bu durumda ilk ne yapardım” sorusunu cevaplamanız gerekiyor. Önceden belirtelim, bu sorunun hatalı bir cevabı yok. Sadece yaptığınız seçim belki sizin bile dikkatinizi çekmeyen kişilik özelliğini bu test sonrasında ortaya çıkaracak. Bakalım bu ilginç kişilik testine göre nasıl bir karaktersin?

İLK ÖNCE KAYNAYAN SU ISITICISINI KAPATIRSANIZ

İlk olarak su ısıtıcısını kapatmayı seçtiyseniz, kararları hızlı verebilen ve basit yamayı seven bir insan olduğunuzu gösterebilir. Monotonluk size göre değil ve bir o kadar da rahatınıza düşkünsünüz. Hayal kırıklıkların hoşlanmaz, Verdiğiniz kararları ikinci kez düşünmeden emin olarak alırısınız. Radikal değişimler pek sizin gibi sade bir insana göre değil, basit yaşamayı seversiniz.

ÖNCE TELEFONA CEVAP VERİRSENİZ

İlk önce telefonu cevaplamayı seçtiyseniz, başkaları için elindeki fırsatları kaçırmayı sevmeyen başarılı biri olduğunuz anlamına gelir. Aynı anda birden fazla işi başarabilirsiniz. Meşgul biri olarak tanımlansanız da siz yoğunluktan memnun olabilirsiniz. Başkalarıyla iyi sosyalleşirsiniz ve ilgi odağı olmanıza yardımcı olacak faydalı bağlantılar kurabilirsiniz.

ÖNCE AĞLAYAN BEBEĞİ SAKİNLEŞTİRMEK İSTERSENİZ

İlk önce beşikte ağlayan bebeği sakinleştirmeye çalışırsanız, fedakâr ve sakin bir insan olduğunuzu gösterebilir. Size ihtiyaç duyduklarında başkalarına yardım etmek ve desteklemekten keyif alırsınız. Aile odaklı bir insan olduğunuz için başkaları için fedakârlık yapmaya her an hazırsınız. Oldukça dirençli bir insansınız ve ilişkilerde iletişime değer veriyorsunuz.

ÖNCE KÖPEĞİN KANEPEYİ ÇİĞNEMESİNİ ENGELLERSENİZ

İlk önce köpeğin koltuğu çiğnemesini engellemek isterseniz, maddi mülkler ve sosyal konumuzu diğer her şeyden önce tutan biri olabilirsiniz. Her şey tam olarak istediğiniz gibi olmadan rahatlamanız pek mümkün değil. Karmaşalar size göre değil aksine evinizde ve özel hayatımızda düzensiz giden davranışlara tahammül edemezsiniz. Son olarak her şeyi kontrol altında tutmanız sizin için son derece önemlidir.

Mavi Kadın