30 Kasım 2021, Salı 16:18

Gliss Şampuan Kullananların Yorumları Nasıl Saç Dökülmesini Önlüyor mu

Gliss Şampuan Kullananların Yorumları Nasıl Saç Dökülmesini Önlüyor mu

Gliss Mor Ve Yeşil Saç Dökülmesine Karşı Şampuanlar saç dökülmesini azaltmayı vaat etmektedir. Zayıf ve dökülmeye eğilimli saçlar için geliştirilmiş formülü sayesinde saç dökülmesini en aza indirir ve saç köklerinden ucuna kadar bakım yapar. Aynı zamanda saç derisinin florasını dengele özelliğine sahiptir. Yazımızın devamında Gliss Saç Dökülmesine Karşı Mor Ve Yeşil rengindeki şampuanları kullananların olumlu  ve olumsuz yorumlarını bildirdik.

Gliss Mor Ve Yeşil Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Kullananların Görüşleri Nelerdir?

Gliss markasının saç dökülmesini önleyen şampuanını çok beğendim ve severek kullanıyorum. Uzun zamandır kullandığım bu ürün sayesinde saç dökülmem azaldı ve saçlarım yumuşacık oldu. Normalde saç kremi kullanmama rağmen kullanmayı bıraktım. Hem kokusu güzel olan hem de saçlar üzerinde olumlu etkiler bırakan Gliss şampuanı herkese tavsiye ederim.

Gliss şampuanın birkaç seferdir kullanıyorum ve bu yüzden yorum yapma gereği duydum. Ben severek kullanıyorum bu şampuan sayesinde saç dökülmem azaldı ve yumuşacık saçlara kavuştum. Öyle güzel kokuyor ki kokusu için bile kullanmaya değer. Herkese öneriyorum.

Benim belimden aşağı uzanan uzun saçlarım var. Saçlarıma çok düşkünüm gerek sağlıklı uzaması gerekse bakımı hakkında çok hassas ve titiz davranıyorum. Saçıma birçok ürün kullanıyorum aslında ve bu ürünlerden biri de Gliss şampuan. Saçlarımı yumuşacık yaptığı için severek kullanıyorum. Bu kadar ürün kullanmama rağmen Glissin saçı yumuşattığı kadar başka hiçbir ürün b kadar güzel etki göstermedi. Herkese tavsiye ederim.

Gliss Yeşil şampuanını kullanmaktayım. İlk kullanımımda bile saçlarımın dökülmesindeki farkı olumlu bir şekilde gözlemleyebiliyorum. Herkes kesinlikle bu ürünü kullansın demiyorum ama bence bir şansı hak ediyor. Eğer saç tipine uygunsa kullanmaya devam edebilirsiniz. Belirtmek isterim ki şampuanın içerisinde dimethicone maddesi yani saç döken madde bulunmamaktadır. Bu bile şampuanı kullanmak için bir sebeptir. Severek kullanıyorum ve herkese de öneriyorum.

Gliss yeşil şampuanı kullandım. Açıkça söylemek gerekirse ben hiç memnun kalmadım. Evet kokusu güzel olabilir ancak saç dökülmesinin önüne geçmedi. Bir de üzerine saçlarımı kuruttu ve sertleştirdi. Ben denedim ve tecrübe ettim bu yüzden kullanmamaya karar verdim.

Giss Mor şampuan saç dökülmemi büyük oranda azalttı. Aynı zamanda mis gibi kokusu sayesinde saçlarım çok güzel kokuyor. Bu şampuanı kullanmaya başladığımdan beri saç kremi kullanmama gerek kalmıyor çünkü saçları inanılmaz yumuşatıyor. Benim istediğim tüm vaatleri yerine getirdiğinden severek kullanıyorum.

Gliss Mor şampuanı severek kullanıyorum. Saçımda ağrılık yapmamasını çok beğendim. Aynı zamanda kokusu çok hoşuma gitti. Ayrıyeten bir saç kremi kullanmanıza gerek kalmıyor çünkü yeterli miktarda saçları yumuşak yapıyor.

Gliss Mor şampuanın denedim ve memnun kalmadım. Saç dökülmesiyle ilgili sorunum olduğu için kullanmıştım ancak bir etkisini göremedim. Onun haricinde evet kesinlikle kokusu çok güzel ve saçları parlatıp yumuşacık yapıyor.

Gliss şampuanını biraz tereddütle almıştım. Ancak bütün önyargımı yıktı gerçekten çok güzel bir ürün. Daha ilk kullanımımda saç dökülmemde azalma var sanki. Böyle devam ettiği sürece sürekli kullanmayı düşünüyorum. Herkese de tavsiye ediyorum.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT