13 Ağustos 2022, Cumartesi 09:38

Gonca Vuslateri'den olay sözler! Bu sözler kime?

Gonca Vuslateri'den olay sözler! Bu sözler kime?

Oyuncu Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabından yayınladığı filtreli ve çocuksu bir fotoğrafını yayınlayarak altına meslektaşlarını ve hemcinslerini hedef alan sözler söyledi. Ardından da hiciv yaptığını söyledi.

Daha önce Küçük Sırlar, Yalan Dünya, Anne gibi önemli projelerde rol alan 35 yaşındaki Gonca Vuslateri sosyal medya üzerinden yaptığı son paylaşımla meslektaşlarını kızdıran açıklamalar yaptı.

Bir süredir ekranlardan uzak olan ancak sosyal medyada bazı ünlü arkadaşlarıyla olan dialogları zaman zaman gündem olan oyuncu Gonca Vuslateri, yüzünü bambaşka hale getiren filtreyle çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve ''Ben aramı iyi tutayım da aman ekmeğimden olmayayım’ estetiği yaptırdım..'' dedi.

''AYNI DÜĞÜNDE 5 GELİNLİK''

Yaptığı açıklama ile 'bu sözler kime?' dedirten oyuncu Gonca Vuslateri'nin hedefinde NBA'lı basketbolcu Cedi Osman ile geçtiğimiz haftlarda çok konuşulan bir düğün yapan ve düğününde 3 gelinlik giyen kendisi gibi oyuncu Ebru Şahin'e olabileceği konuşuluyor.

''‘Ben aramı iyi tutayım da aman ekmeğimden olmayayım’ estetiği yaptırdım..
Bir iki dizide suni gözyaşıyla süzüm-ağlama sahnesi, yurtdışı satışlarından %1 , tam kariyer yapacakken zengin kocayla Akdeniz sahillerinde tanışıp evlilik, aynı düğünde 5 gelinlik..
Yok kızım Gonca.. rahatlık batar sana..
Ben aramı kendimle bozmayayım da ..
Ne gelirse başımıza sevdadan olsun ..
Hadi bakalım''
Sakin olun estetik yok: tipik olanı becermeye çalışırken faceapp’da z.çtım:)''

HİCİV AÇIKLAMASI

Gonca Vuslateri sözlerinin hedefi olduğu düşünülen bir kaç isim anılmaya başlanınca sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Etiketler : gonca vuslateri ebru şahin

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT