Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
28-09-2023 14:50 | Güncelleme : 28-09-2023 15:07

Goncagül Sunar'dan Seda Fettahoğlu tepkisi: 'Ne acımasız düzen'

Google News

Ünlü oyuncu Goncagül Sunar, son 10 günde meslektaşı Merve Kayaalp ve Seda Fettahoğlu'nun kaybının üzüntüsünü yazılı bir açıklama ile ifade etti. Sosyal medya üzerinden duygusal bir paylaşımda bulunan Sunar, oyuncuların yaşamlarını sonlandırma nedenlerine de değindi.

Goncagül Sunar'dan Seda Fettahoğlu tepkisi: 'Ne acımasız düzen'

Magazin dünyasının ünlü ismi Goncagül Sunar, sevilen oyuncu Seda Fettahoğlu'nun ani ölümünün ardından duygusal bir tepkiyle gündeme geldi. 'Mahallenin Muhtarları', 'Asmalı Konak' ve 'Çemberimde Gül Oya' gibi dizilerde rol alan Goncagül Sunar, Seda Fettahoğlu'nun acı şekilde hayatını kaybetmesinden derinden etkilendi ve bu trajik olaya tepkisini sosyal medya üzerinden dile getirdi.

GONCAGÜL SUNAR MESLEĞİNDEKİ İŞSİZLİĞE TEPKİ GÖSTERDİ

Son olarak ATV ekranlarında "Vermem Seni Ellere" adlı dizide 'Emine' karakterini canlandıran Goncagül Sunar, yakın tarihlerde yaşanan iki oyuncunun intihar etmesiyle ilgili duygu dolu bir açıklama yaptı. Önceki günlerde oyuncu Merve Kayaalp'in babasının silahıyla yaşamına son vermesi ve ardından Seda Fettahoğlu'nun Beyoğlu'ndaki bir parkta ruhsatlı silahıyla kendini vurduğunun iddia edilmesi Sunar'ın sessizliğini bozmasına neden oldu.

Goncagül Sunar'dan Seda Fettahoğlu tepkisi: 'Ne acımasız düzen'

Oyuncu, bu trajik olaylar sonrasında meslkelerindeki işsizlik sorununa dikkat çekti ve "Ne acımasız bir düzen" diyerek sektörel sıkıntılara sitemini dile getirdi.

Goncagül Sunar'dan Seda Fettahoğlu tepkisi: 'Ne acımasız düzen'

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.