Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
27-09-2016 04:16 | Güncelleme : 12-09-2022 17:00

Göz Altı Kapatıcısı Markaları Ve Fiyatları Listesi

Google News

Göz altı kapatıcıları, göz altındaki morlukları, halkaları, ince çizgileri ve renk pigmentasyonlarını gizlemek için kullanılan makyaj malzemeleridir.

Göz Altı Kapatıcısı Markaları Ve Fiyatları Listesi

Göz altı kapatıcıları, göz altındaki morlukları, halkaları, ince çizgileri ve renk pigmentasyonlarını gizlemek için kullanılan makyaj malzemeleridir. Bu makalemizde en iyi göz altı kapatıcıları ve fiyatlarına yer verdik.

Clinique All About Eyes Göz Altı Kapatıcısı

Fiyatı 89 TL'dir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Göz altındaki morluk, şişlik ve koyu halkalara anında gizleme sağlar. Yağsız bir formdadır. Uzun süre etkilidir. Tampon hareketlerle göz altlarına içten dışa doğru uygulanır ve parmak uçlarıyla dağıtılır.

MAC Pro Longwear Concealer Göz Altı Kapatıcısı

Fiyatı 79 TL'dir. Hafif bir üründür ve sıvı kapatıcı forumundadır. 15 saate kadar kalıcılık sağlar. Göz altlarındaki renk sorunlarını ve göz altı halkalarını kapatmakta etkilidir. Cam şişede olması ve siyah pompalı yapısıyla kullanımı da kolaydır.

L'Oréal True Match Concealer Göz Altı Kapatıcısı

Fiyatı 27,19 TL'dir. Göz altındaki ve göz çevresindeki cilt kusurlarının, renk eşitsizliğinin, morlukların, yorgun görünümün giderilmesinde etkilidir. Nemlendiricili yapısıyla cilde yumuşaklık verir ve süngerli aplikatörü ile kullanımı kolay bir üründür.

Maybelline Affinitone Göz Altı Kapatıcısı

Fiyatı 18 TL’dir. Sıvı formda olmasıyla kullanım kolaylığı sağlar. Göz altındaki morluklar, lekeler, cilt tonu farklılıkları gibi göz altı kusurlarının gizlenmesine yardımcı olur. Maybelline Affinitone göz altı kapatıcısı kullananların bir kısmı üründen çok memnun kaldıklarını bildirirken, bir kısım kullanıcılar ise varolan göz altı morluğunu daha da belirginleştirdiği ve kalıcı bir ürün olmadığı görüşünde. Deneyip sizin için uygun bir ürün olup olmadığını test edebilirsiniz.

Kryolan Supracolor Porselen Fondoten ve Göz Altı Kapatıcısı

8 ml'lik bir üründür ve fiyatı 64 TL'dir. Hem far olarak, hem göz altı kapatıcısı hem de fondöten olarak kullanılabilen çok amaçlı bir makyaj malzemesidir. Göz altlarındaki kusurların kapatılmasının yanı sıra göz altı aydınlatıcısı olarak da kullanılabilir.

Max Factor Mastertouch Likit Göz Altı Kapatıcısı

Fiyatı 36,90'dır. Kremsi yapısı ile cilde kolay uyum sağlar. Kalem şekli tasarımı ile kullanımı kolaydır. Hassas sünger ucu ile tam ve doğru miktarda kullanım gerçekleştirirsiniz. Gözenekleri tıkamaz, dermatolojik olarak test edilmiştir.

Flormar Full Coverage Concealer Göz Altı Kapatıcısı

Fiyatı 13,70 TL'dir. Yumuşak kremsiz yapısı ile rahat uygulama imkanı sunar. Çizgileri, kırışıklıkları pürüzsüz bir şekilde doldurur. Fiyatının ekonomik olmasıyla en çok tercih edilen likit göz altı kapatıcılarındandır.

Garnier BB Krem Roll-on Göz Altı Kapatıcısı

Fiyatı 14,40 TL'dir. Göz altındaki koyu halkaların ve torbalarının görünümünü gizlemeye yardımcı olur. Göz altlarını nemlendirir, ışıltı verir, pürüzleri ve çizgileri gizler.

Shiseido Natural Finish Cream Concealer Göz Altı Kapatıcısı

Fiyatı 86,90 TL'dir. Suya, yağlanmaya ve terlemeye dayanıklı gün boyu kalıcı bir üründür. Göz altlarındaki morlukları, renk farklılıklarını gizlemek için kullanılabilir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Golden Rose GR Liquid concealer

Fiyatı 24, 25 TL'dir. Kapatıcı özelliği ve yumuşak dokusuyla göz çevresini aydınlatır ve göz altındaki morlukları giderir. Özel aplikatörüyle uygulaması son derece kolaydır.

Suna Dumankaya’dan Göz Altı Morlukları İçin En Etkili Maske Tarifleri Tıklayınız

Göz Altı Şişliğine Ne İyi Gelir, Nasıl Geçer? Kesin Doğal Çözümler Tıklayınız

Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.