04 Aralık 2021, Cumartesi 05:22

Göz Altı Morluk Kapatıcısı En Güzel 8 Marka Tavsiyesi

Göz Altı Morluk Kapatıcısı En Güzel 8 Marka Tavsiyesi

Göz altı problemlerini dönem dönem çoğu kişi yaşamaktadır. Kimi göz altı morluklarından yakınırken kimi göz altı halkaları veya lekelerle baş etmek zorunda kalır. Hal böyle olunca gözaltı sorunlarının gizlemek için göz altı kapatıcıları araştırılır. Aynı zamanda göz altı kapatıcıları günlük ve özel makyajı tamamlamak için gerekli malzemelerden biridir. En etkili, göz altı kusurlarını örten ve göz çevresine aydınlık veren 8 göz altı kapatıcı markasını ve fiyatlarını yazımızın devamında bildirdik.

En İyi 8 Göz Altı Kapatıcısı Hangileridir?

Loreal Inglot Krem Kapatıcı-Amc Cream Concealer 62

İçerisindeki E ve A vitamini ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde göz altına ışık yayar ve göz altı kusurlarını örter. Aynı zamanda fondöten olarak da kullanılabilir yahut başka ürünlerle karıştırılabilir. Piyasadaki fiyatı 110,00 TL’dir.

Farmasi Full Coverage Likit Kapatıcı Light Ivory 7 ml

Kremsi dokusu sayesinde kolay dağılır ve göz altı çizgilerine dolmaz. Kapatıcılığı ile renk tonunu eşitler ve göz altındaki koyu halkaları, morlukları, kırmızılıkları ve renk eşitsizliğini düzenler. Gözenekleri, kırışıklıkları ve çizgileri gizler, etkisi uzun süre kalıcıdır. Piyasadaki fiyatı 32,99 TL’dir.

MAC Studio Finish SPF 35 NC42 7g

Hafif kapatıcının yoğun formülü sayesinde cilt kusurlarını örter. Ciltte çok yoğun bir etki bırakmaz ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Göz altındaki koyu halkaları, lekeleri ve sivilce izlerini etkili bir şekilde örter.  Aynı zamanda suya dayanaklıdır ve sivilce oluşumuna neden olmaz. Cildi nemlendirir ve doğum lekesi yahut dövmeleri bile kapatma gücüne sahiptir. Piyasadaki fiyatı 199,99 TL’dir.

Note Bb Göz Altı Kapatıcı - Concealer 02

İçerisindeki buğday özü ve E vitamini içeren formülü sayesinde göz çevresini korur. Üzüm ve turunç kabuğu özüyle cilt lekelerini azaltır. İnce yapısıyla ve yoğun kapatıcılığıyla ciltte ağır his bırakmaz, cilt kusurlarını örter. Tüm cilt tipleri için uygundur. Piyasadaki fiyatı 49,21 TL’dir.

Flormar Perfect Coverage Liquid Concealer 03 Light Beige

 İnce kremsi yapısıyla göz altı torbaların ve halkaların görünümünü azaltır. İçerisindeki özel bileşenler sayesinde cildin erken yaşlanmasını önler. Göz makyajının daha etkili ve kusursuz görünmesine yardımcı olur.  Piyasadaki fiyatı 46,74 TL’dir.

Max Factor Mastertouch Likit Göz Altı Kapatıcı 303 Fildişi (Ivory)

Hafif yapısıyla göz altını diğer bölgelerinden ayıran renk eşitsizliğini giderir ve etkili bir kapatıcılık sağlar. Kalem şeklinde özel yumuşak uçlu likit kapatıcılığıyla göz altındaki morlukları ve mor halkaları kapatır ve  böylece cilt tonu eşitlenerek daha genç bir görünüm kazandırır.Piyasadaki fiyatı 110,39 TL’dir.

NYX Professional Makeup Kapatıcı - Can't Stop Won't Stop Contour Concealer 6 Vanilla 3.5 ml

Tüm cilt kusurlarını, sivilce ve güneş lekelerini, koyu halkaları ve morlukları etkili bir şekilde kapatır. Tek kat sürüldüğünde bile anında etki eder ve ciltte ağırlık yapmaz. Sıcak ve soğuk havalarda asla ciltte kusma yapmaz ve ciltteki renk farlılıklarını eşitler. Piyasadaki fiyatı 102,40 TL’dir.

Clinique Line Smoothing Concealer No.02 Light Gözaltı Kapatıcısı

Göz çevresine anında aydınlık verir ve ince çizgileri, kırışıklıkları örter. Göz altını kamufle ederek ciltte bir bütünlük sağlar. İçeriğindeki aydınlık veren bileşenler sayesinde göz altı morluklarını, kırmızılıkları ve şişlikleri gizler. Piyasadaki fiyatı 215,00 TL’dir.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT