2023-05-24 11:18:23 | Son Güncelleme : 2023-05-24 11:28:30

Güzelliği yıllar sonra bile aynı! 60 yaşındaki Aydan Şener takipçilerine nostaljik anlar yaşattı

Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden Aydan Şener, sosyal medya takipçilerine geçmişten bir kare paylaştı. Şener, güzelliğiyle göz kamaştırırken takipçilerinden de birçok olumlu yorum aldı.

Güzelliği yıllar sonra bile aynı! 60 yaşındaki Aydan Şener takipçilerine nostaljik anlar yaşattı

Güzelliğiyle Türkiye’nin en çok konuşulan oyuncularından Aydan Şener, yaşına rağmen yıllara meydan okuyor. Sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan ünlü isim, bu kez takipçileri için nostaljik bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşım oldukça fazla beğeni topladı ve yüzlerce yorum aldı.

Sabah.com.tr’de yer alan habere göre 23 yaşında ‘Çalıkuşu’ isimli dizide Feride’yi canlandırarak hafızalara kazınan ünlü oyuncu, yaptığı yeni paylaşımla sosyal medyada gündem oldu ve takipçilerini geçmişe götürdü. Ayrıca Şener'in neredeyse hiç değişmediği de dikkatlerden kaçmadı. Takipçileri "Aydan Şener güzelliği diye bir şey var",  "Maşallah hiç değişmediniz, güzelliğiniz aynı" yorumları yaptı.

AYDAN ŞENER KİMDİR?

Doğum yeri Kilis olan Aydan Şener, 1 Mart 1963 yılında dünyaya geldi. Suzan Avcı’nın yeğeni olan Şener, aslen Kırım Tatarıdır.

Doğumundan sonra 1 yaşlarındayken ailesiyle Bursa’ya yerleşti, ortaokul ve lise eğitimlerini Bursa’da tamamladı. 1981 yılında Türkiye güzeli seçilerek ün kazanmaya başladı. Aynı yıl Miss World güzellik yarışmasına katılarak ülkemizi temsil eden Şener, kısa bir süre mankenlik yaptı.

Oyunculuğa 1986 yılında ‘Küçük Ağa’ dizisiyle adım attı. 1986 yılında Kenan Kalav ile rol aldığı Çalıkuşu dizisi sayesinde ekranların sevilen yüzü haline geldi.

BU VİDEO DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Mavi Kadın