2022-09-29 11:30:38 | Son Güncelleme : 2022-09-29 14:34:04

Hande Erçel'in yeğeni Mavi'nin fotoğraflarının kullanılması aileyi çileden çıkardı!

Bir süre önce rahatsızlığı nedeniyle aileden kısa bir açıklama yapılan Hande Erçel'in yeğeni Mavi'nin görüntülerini alarak çeşitli yerlerde videolar hazırlayıp takipçi çekmek isteyen kişilere aile pes dedi! Haklarında işlem başlatıldı.

Hande Erçel ve ailesi Mavi'nin görüntülerini kullananlara dava açmaya hazırlanıyor.
Hande Erçel ve ailesi Mavi'nin görüntülerini kullananlara dava açmaya hazırlanıyor.

Annesi Aylin Erçel'i kanser nedeniyle kaybeden oyuncu Hande Erçel'in 2,5 yaşındaki yeğeni Mavi'nin kanser olduğu yönündeki haberlere, abla Gamze Erçel'den kısa bir açıklama gelmişti. Tedaviye başladıklarını ancak bu durumun konuşulmaması için sessizce halletmeye çalıştıklarını ifade etmişti ancak bazı sosyal medya hesaplarının kızları Mavi'nin çeşitli video ve fotoğraflarını kullanarak üzerine duygusal müzikler ekleyip takipçi çekmeye çalıştıklarını fark ettiler. Bunun üzerine Mavi'nin babası Caner Yıldırım sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak kendilerini çileden çıkaran bu olayın takipçisi olacaklarını ve o sayfalar hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.

"Bir daha ailemize ait video ve görselleri kullanarak hassas bir konu olan sağlık durumu üzerinden dramatik cümle, müzik ve editlerle kamuoyunun dikkatini çekecek videolar ve görseller ile takipçi kazanmak, beğeni ve yorum almak adına paylaşım yapan magazin sayfaları hakkında suç duyurusunda bulunacağım"

Mavi Kadın