Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
2023-06-08 16:50:44 | Son Güncelleme : 2023-06-09 10:49:45

Hülya Avşar özel akülü arabasıyla Ayvalık sokaklarını turladı

Google News

Kış mevsiminin yorgunluğunu üzerinden atmak isteyen Hülya Avşar, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ayvalık'a gitmeye karar verdi. Ayvalık sokaklarında görüntülenen ünlü sanatçı, yeni satın aldığı akülü arabasıyla turladı. O anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Hülya Avşar, Kanal D'de yayınlanan "Yıldız De Bana" programında jüri üyesi olarak yer almıştı. Şimdi ise yaz tatili için tekrar Ayvalık'ı tercih etti. Tatil evine giden ünlü oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar, kış sezonunun yorgunluğunu atmak için harekete geçti.

YAZLIK EVİ İÇİN ÖZEL ARAÇ SATIN ALDI

Hülya Avşar, ulaşım için son derece pratik bir araç satın alma kararı aldı. Normal zamanlarda kullanmak için lüks marka bir 4x4 aracı olan ünlü isim bu kez yazlık evine bir araba daha satın aldı. Son yıllarda kullanımı oldukça artan akülü motosikletlerden beğenen sanatçı, kalın tekerlekli olanlardan bir tanesini gözüne kestirdi. Akülü motosikletini ilk kez deneyen Avşar'ın yeni arabasıyla çıktığı geziden büyük bir keyif aldığı görüldü. Avşar akülü aracını denediği o anları kameraya aldırdı ve sosyal medya hesabında paylaştı.

Avşar, akülü motosikletini sadece Ayvalık'a gittiği zamanlarda kullanacak, İstanbul'a getirmeyecek.

Kaynak : Mavi Kadın
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.