2021-10-11 23:45:37 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:57:28

Hürrem hamam otu yağı kullanıcı yorumları ve kullanım yöntemi

Kadınlar geçmişten günümüze vücudundaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için pek çok yöntem uygulamıştır. Son zamanların en popüler yöntemi de hamam otu yağı ile kılların çıkmasını önlemektir.

Hürrem hamam otu yağı kullanıcı yorumları ve kullanım yöntemi

Kadınlar vücutlarındaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok farklı yöntem denemektedir. Bunlardan en yaygın olanları ağda ve epilasyon gelse de bunlar oldukça zaman alan ve acılı yöntemlerdir. Bunlar yerine hamam otu yağı kullanabilirsiniz. Bu yağ ilk kullanımda dahi tüyleri yarı yarıya döker ve tüyleri azaltır. Bu sayede ilerleyen aylarda tüylerin çıkışını durdurur. Hamam otu yağı sayesinde diğer zahmetli ve zorlu yöntemleri bırakacaksınız. Piyasada çeşitli markalarda hamam otu yağı vardır. Hürrem hamam otu yağı en çok tercih edilen markalardandır.

Hamam Otu Yağı ve Hürrem Hamam Otu Yağı Nasıl Kullanılır?

 1. Hürrem otu yağı kolay kullanım avantajına sahiptir. İlk olarak tüyleri alınacak olan bölgeyi herhangi bir kıl alma yöntemi (ağda, cımbız veya epilasyon gibi) kullanarak temizleyin. Ardından bölgeye hamam otu yağı sürüp 5-10 dakika masaj yaparak kıl köklerine nüfus etmesi için güzelce yedirin.
 2. Hamam otu yağını 4-5 gün düzenli olarak masaj uygulayarak aynı bölgeye sürün.
 3. Eğer tüyleri aldığınız bölgede tahriş meydana geldiyse yağı kullanmadan önce bir duş almalı ya da tahriş olan bölgeyi soğuk su ile yıkamalısınız. Bu yöntemler cildin dinlenmesini sağlar. Dinlendikten sonra hamam otu yağını sürebilirsiniz.

Püf nokta: Hamam otu yağını tüyleri kökünden aldıktan sonra mutlaka masaj yaparak uygulamalısınız. Yağın etkisini görebilmek için tüyler tekrar çıkana kadar bekleyip tekrar düzenli olarak uygulamalısınız.

Hamam Otu Yağının Özellikleri Nelerdir?

 1. Hamam otu yağının en büyük özelliği tüylerin zamanla çıkmamasını sağlamasıdır.
 2. Öyle ki hamam otu yağı tüyleri kalınlaştırmaz ve ayrıca belli bir zaman sonra tekrar çıkmasını önler.
 3. Hamam otu yağının bu kadar iyi sonuç vermesinin sebebi tüyleri kırıp alması değil kökünden almasıdır.
 4. Haham otu sayesinde uzun süre kıl problemi yaşamazsınız ve bu da hayat konforunuzu arttırır.
 5. Doğal özlü yapısı sayesinde cildi tahriş etmediği gibi aynı zamanda cildi besler.
 6. Hamam otu yağı ciltte herhangi bir alerjiye sebep olmaz.

Hürrem Hamam Otu Yağı ve Hamam Otu Yağı Kullanan Kişilerin Görüşleri

 1. Hürrem hamam otu yağını kullanıyorum memnunum. Tüyleri aldıktan sonra hamam otu yağını sürün ve bunu 5 gece boyunca tekrarlayın peş peşe. Bu ilk seans.  Sonrasında tüyler tekrar çıktığında yine tüyleri alın ve yine 5 gece bu yağı sürün. Bu da 2 seans. Bu şekilde toplamda 5 seans yapmalısınız. Ama kesinlikle şüpheniz olmamalı, bu yöntem tüyleri tamamen geçiriyor, bir daha o bölgede tüy çıkmıyor.
 2. Ben koltuk altı bölgem için hamam otu yağı denedim. Henüz ilk seansımda bile cildimin rengi açıldı ve tüylerim aşırı inceldi ve kısım kısım seyrelmeler de başladı. Ek olarak benim bıyıklarım çok sert çıktığı için bıyık bölgeme de uyguladım. Bu yöntem bıyıklarımı da yumuşattı ve inceltti 3 seansta. Fakat tek dezavantaj şu benim açımdan, bu yağı cildime sürdüğümde 3-4 tane sivilce çıktı çünkü tenim zaten sivilceye meyilli yapıda.
 3. Hürrem hamam otu yağını kullanmaya başladım. Ben gıdımda bir tüy vardı hep çıkan, bu yağdan sonra bir aydır çıkmıyor. Ek olarak hürrem hamam otu yağını genital bölgeme ve koltuk altıma da uyguladım ve azalma var diyebilirim. Şu an ilk şişe bitmedi ama etkisini görmeye başladım. İnternette sitelerde okuduğum kadarıyla hürrem hamam otun yağının sahteleri satılıyormuş. Ben ürünün resmi sitesine girdiğimde gerçek kutularında 11 hane kod olduğunu ve ürünün gerçek olup olmadığının ordan kontrol edildiğini öğrendim. Bence ürünün orijinal olması şart, sahteleri cilde zarar verecektir.
 4. Ben yüzüme ve bacaklarıma hürrem hamam otu yağını sürdüm. İlk uygulamamda bile etkilerini hemen gördüm çünkü tüylerimde incelme var kesinlikle. Ek olarak yüzüme uyguladım ve alerji oluşturmasından korkmuştum fakat hiçbir sorun yaşamadım. Hatta cildime iyi geldi diyebiliriö. Çene bölgemdeki belirgin tüyler gözle görülür şekilde inceldi. Ben hürrem hamam otu yağından oldukça memnunum, tavsiye ederim.
 5. Hamam otu yağını koltuk altı bölgemde 4 seanstır kullanıyorum. Ben bir etkisini göremedim. Bilemiyorum yanlış mı uyguladım yoksa benim kıllarım mı çok inatçı. Herkes 6 seansta kılların biteceğini söylüyordu ama ben memnun kalmadım, tavsiye etmiyorum.
 6. Ben hürrem hamam otu yağını 5 ay kullandım. Etkisini gördüm çünkü kıllarımda azalma oldu. Fakat iki aydır kullanmıyorum ama sonucu görebilmek için düzenli kullanmaya devam edeceğim.
 7. Ben annemle birlikte hürrem otu yağı kullandım. Bacaklarıma sürdüm ve önce kaşıntı yaptı. Sonrasında bacağımda yanık lekesine benzer büyük lekeler oluştu. Hala bacaklarımda lekeler duruyor. Annemde de aynı şekilde büyük yaralar var. Gazetede okuduğum kadarıyla bu yağın içeriği zehirliymiş. Bunlardan sonra bu yağı kullanmayı kesinlikte bıraktım. Gerçekten asla ama asla önermiyorum, uzak durun. Sanırım benim aldığım bu markanın sahtesiydi ki yan etki yaptı, bilemedim.
 8. Ben beklentim olmayarak hamam otu yağını kullanmaya başladım. Şu an iyi ki diyorum gerçekten 3.seansımdan itibaren tüylerim çok azaldı ve inceldi. Ek olarak canımı da ağda gibi acıtmadığı için çok memnunum. Kıl kökleri zayıfladı kesinlikle. Şu an toplamda 4 seans yaptım ve iki seansa tüylerim tamamen bitecek gibi görünüyor. Tavsiye ediyorum.
Mavi Kadın