2022-12-01 10:05:00 | Son Güncelleme : 2022-12-01 10:14:40

İbrahim Tatlıses'ten milyonluk yatırım

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, yatırımlarına yeni bir yatırım ekledi.

İbrahim Tatlıses'ten milyonluk yatırım

Bir zamanların en çok kazanan ünlü ismi olan İbrahim Tatlıses, geçirdiği kazadan sonra sanat hayatına bir süre ara vermişti. Yeniden ekranlara dönerek önce show programı daha sonra art arda verdiği konserlerle izleyicisi ile buluşan Tatlıses, bütün bir yıl kazandıklarını iyi değerlendirdi.

7 çocuğu bulunan İbrahim Tatlıses, çocuklarına yaptığı harcamalar, yaptığı yatırımlar ve kullandığı pahalı aksesuarlarla son zamanlarda sık sık gündem olmuştu. Bununla birlikte yardım etmeyi de seven Tatlıses son olarak Dokuz Eylül Üniversitesinin 'Eylül Bebekler' projesine destek vermiş ve taktir toplamıştı.

SON YATIRIMI GÜNDEM OLDU

70 yaşındaki ünlü sanatçı, son olarak Denizli'ye gitti. Burada emlakçılar vasıtası ile 300 dönümlük bir arazi satın aldı. Denizli'deki Çal ve Bekilli ilçelerinde arazi satın alan İbrahim Tatlıses, mahalleyi saklı tutmayı tercih etti. Ünlü ismi, Denizli sokaklarında gören hayranları şok geçirdi, sanatçıyla fotoğraf çektirmek istedi. Tatlıses, kimseyi kırmadı ve isteyen herkesle fotoğraf çektirdi.

KIZINA ALTIN KEMER TAKMIŞTI

İbrahim Tatlıses, Ekim ayında yıllar sonra bulduğu kızı Dilan Çıtak Tatlıses'in düğününe katılmıştı. Düğünde kızına, yaklaşım 500 bin lira değerinde olduğu tahmin edilen altın kemer takan Tatlıses, düğün hediyesiyle gündem olmuştu.

''DAHA ÖNCE YASEMİN ŞEFKATLİ'YE HEDİYE ETMİŞTİ''

Ünlü şarkıcı 70 yaşındaki İbrahim Tatlıses, 2021 yılında evlenen oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli çiftine de aynı hediyeden vermişti. Yasemin Şefkatli'nin belindeki altın kemer ile İbrahim Tatlıses'in fotoğrafları arşivlerden yeniden çıktı.

İBRAHİM TATLISES KİMDİR?

İbrahim Tatlıses 1 Ocak 1952 tarihinde Şanlıurfa'da doğdu. Gerçek adı İbrahim Tatlı'dır. Türk şarkıcı, yapımcı, oyuncu, yönetmen, televizyon programcısı, iş insanı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve bu sene 20. yılı olan İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Türkiye'de lakabı İmparator'dur.

Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. 14 Mart 2011 tarihinde program çıkışı uğradığı silahlı saldırıdan ağır yaralı olarak kurtuldu.

7 çocuğu bulunuyor. Dilan Çıtak, Ahmet Tatlıses, İdo Tatlıses, Zübeyde Melek Akkaş, Elif Ada Tatlı, Gülşen Tatlı, Gülden Tatlı.

Resmi evlilikleri; Adalet Durak (boşandı), Perihan Savaş (e. 1979; b. 1982), Ayşegül Yıldız (e. 2011; b. 2013)

Mavi Kadın