2022-12-05 18:19:23 | Son Güncelleme : 2022-12-05 18:52:15

İkinci kez anne olan Burcu Kara: Sıkıntılı bir süreç oldu

İkinci kez anne olan Burcu Kara hastaneden çıkarken görüntülendi.

İkinci kez anne olan Burcu Kara: Sıkıntılı bir süreç oldu

Oyuncu Burcu Kara, yönetmen Fırat Parlak ile 2016 yılında nikah masasına oturmuş ve çift mutlu bir evliliğe imza atmıştı. 2017 yılında Ali Çınar ismini verdikleri çocuklarını kucaklarına alan ikili geçtiğimiz gün Can adını verdiklerini bebeklerini kucaklarına aldılar. 

CAN'INA KAVUŞTU

Burcu Kar ave Fırat Parlak çifti, geçtiğimiz gün büyük bir mutlulukla bekledikleri ikinci bebekleri Can'a kavuştu. Daha önceki evliliğinden bir oğlu daha olan Fırat Parlak, Burcu Kara ile ikinci çocuklarına ise Can ismini verdiklerini duyurmuştu. Burcu Kara, oğlunun ayaklarını avuçlarında tuttuğu bir fotoğrafa yazdığı "Can'ımız geldi" notuyla oğlunun geldiğini açıklamıştı.

ÜNLÜLERDEN TEBRİK MESAJLARI

Başta Deniz Seki, Gonca Vuslateri, Ebru Akel ve Bengü gibi ünlü isimler olmak üzere; Kara'ya birçok takipçisinden iyi dileklerini ileten mesajlar geldi. Burcu Kara'nın hayranları ise Burcu Kara'nın fotoğrafına; "Hoş geldin Can. Sağlıkla, mutlulukla büyüsün. Upuzun bir ömrü olsun", "Maşallah Can’a. Hoş geldin bebek, sefalar getirdin" ve "Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin" gibi yorumlar yaptı.

HASTANE ÇIKIŞI GÖRÜNTÜLENDİ

Burcu Kara ve eşi Fırat Parlak dün Maslak'ta özel bir hastaneden çıkarken kameralara yansıdı. İkinci bebeğini de alıp arabaya binen aile, duygularını şöyle anlattı; ''Çok büyük bir mutluluk. Allah herkese nasip etsin. Biz bunu ikinci kez yaşıyoruz. Biraz sıkıntılı, zor bir süreç oldu bizim için hastane tarafı ama çok şükür sağlıklı eve gidiyoruz. Abisi de çok heyecanlı o da çok mutlu. Kardeşinin taklidini yapıyor, çok mutlu oldu''

"İNŞALLAH BUNDAN SONRASI DAHA İYİ OLUR"

Gazetecilerin ''Burcu Hanım kaç kilo doğdu bebek?'' sorusu üzerine; ''3,5 kilo doğdu. Biraz sıkıntılar yaşadık ama şimdi iyiyiz. Mümkün olduğu kadar sağlıklı atlatmaya çalıştık. İnşallah bundan sonrası daha iyi olur. Kendimize anı kalsın diye fotoğraflar da çektirdik. İleride sevenlerimizle de paylaşırız'' yanıtını verdi.

"TEBRİK EDİYORUM KARIMI"

Fırat Parlak ise ''Çok mutluyum. Burcu güzel bir doğum yaptı. Ben uzun bir zamandır yoktum burada. Burcu tek başına hamilelik geçirdi, tebrik ediyorum karımı. New York’taydım, yetişemem diye endişe ettim ama çok şükür beni bekledi ve geç geldi'' açıklamalarında bulundu.

Mavi Kadın