Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İlk bakışta ne görüyorsan sen O’sun! Sokak lambası mı yoksa duvar boyayan adam mı?

Mavikadin>Keşfet>İlk bakışta ne görüyorsan sen O’sun! Sokak lambası mı yoksa duvar boyayan adam mı?

Son zamanlarda yoğun ilgi gören kişilik testlerine bir yenisini daha ekledik. Belki de sizi sizden daha iyi anlatan bu testleri arkadaşlarınızla ve ailenizle yapıp teyit edebilirsiniz!

İlk bakışta ne görüyorsan sen O’sun! Sokak lambası mı yoksa duvar boyayan adam mı?

Kişilik testleri kişinin davranışları, düşünceleri, duyguları, motivasyonları ve özellikleri gibi kişilik özellikleri ölçmek için kullanılan psikolojik testlerdir. Sosyal medyada birçok kişilik testi olmasına rağmen en eğlenceli dikkat çekici olanları görseller üzerinden yapılan testler oluyor genelde. Resimde ilk görülen nesne kişiden kişiye göre farklılık gösteriyor.

İLK NE GÖRDÜN?

Bilinçaltınıza dokunarak iyi hazırlanmış optik illüzyon ile kişiliğiniz hakkında yazılanları öğrenmek için hazır mısınız? O halde illüzyon içerikli resme ilk baktığında ne gördüysen açıklamasını oku. İyi eğlenceler…

İlk bakışta ne görüyorsan sen O’sun! Sokak lambası mı yoksa duvar boyayan adam mı?

DUVAR BOYAYAN ADAM

İlk önce duvarı boyayan adamı gördüyseniz, zorluklar sizi korkutmaz, aksine en zoru sizi motive eder. Ancak duygularınızı dışa dönük yaşamayan sürekli bastıran bir kişiliğiniz var. Ayrıca başkalarından yardım isteyen ve zayıflığınızı göstermekten çekinmeyen birisiniz.

SOKAK LAMBASI

Eğer ilk önce baktığınızda sokak lambasını gördüyseniz, o zaman siz temizliği seven birisiniz. Dağınıklıktan ve kirden hoşlanmazsınız. Hayatınızı düzenli ve planlı yaşamayı seversiniz. Günlük plan yapmayı seviyor olabilirsiniz. Çoğu zaman kendi kendinizin en kötü eleştirmeni olabiliyorsunuz. Bu nedenle bazen kendinizi rahat bırakmanız ve hayattan zevk almanız önemlidir.

Peki siz resimde ilk ne gördünüz? Duvar boyayan adam mı yoksa sokak lambası mı? Yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz…

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nefise Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Etiyopya'dan başlayıp dünyaya yayılan lezzet yolculuğu: Kahvenin hikayesi
Keşfet
Etiyopya'dan başlayıp dünyaya yayılan lezzet yolculuğu: Kahvenin hikayesi
Milli içeceğimiz, çaydan sonra en çok tüketilen kahve, farklı tariflerle, demleme çeşitleriyle içiliyor. Sokaklarda neredeyse adım başı bir kahve dükkanının olması da bunun göstergesi. Yaşamımızın vazgeçilmez bir içeceği olan kahve, ilk olarak ne zaman bulundu? Çeşitleri nelerdir?  Kahvenin tarihi ile ilgili her şey…
Ramazan alışverişinde bütçe dostu 7 pratik alışveriş tüyosu
Keşfet
Ramazan alışverişinde bütçe dostu 7 pratik alışveriş tüyosu
Ramazan ayı ile birlikte hepimizin aklına ilk gelen şeylerden biri alışveriş oluyor. Ancak biliyoruz ki evdeki hesabı çarşıya uydurmak zor. Enflasyonist ortamda gıda ürünlerine sürekli zam geldiği düşünülürse, bütçe kontrolü daha da önemli hale geliyor. 7 pratik alışveriş tüyosuyla Ramazanda bütçeye uygun alışveriş yapmanın inceliklerini sizler için derledik.
Şık sofraya estetik katmanın formülü: En iyi runner tasarımlar
Keşfet
Şık sofraya estetik katmanın formülü: En iyi runner tasarımlar
Yemek masanız tabak, çatal, kaşık örtü gibi unsurlarla çok şık olabilir. Ama estetik bir görünüş için mutlaka yapmanız gereken bir şeyler olduğunu hissetiğiniz anda runner kurtarıcı olabilir. Tek başına sadece süslü bir kumaş parçası olarak görülse de şık bir sofraya estetik katmanın en kestirme yoludur... Peki, runner nasıl kullanılır, ne işe yarar? Runner'ı doğru bir şekilde kullanarak hafızalara kazınacak bir sofra dizaynı nasıl oluşturulur? Mavi Kadın editörünün hazırladığı rehbere göz atın..
Sonraki Haber Yükleniyor...