07 Temmuz 2022, Perşembe 14:17

Kabaran Saçlar, Elektriklenen Saçlar İçin En İyi Şampuan Spreyler

Kabaran Saçlar, Elektriklenen Saçlar İçin En İyi Şampuan Spreyler

Birçok kadın ve erkeğin ortak sorunlarından biri de saçların kabarmasıdır. Saçlarınız yıkadıktan sonra kabarıyorsa buna engel olmak için kullanabileceğiniz bazı kozmetik ürünler mevcuttur. İşte onları sizin için listeledik.

En İyi Saç Kabarmasını Elektriklenmesini Önleyen Ürünler ve Fiyatları

Birçok kadın ve erkeğin ortak sorunlarından biri de saçların kabarmasıdır. Saçlarınız yıkadıktan sonra kabarıyorsa buna engel olmak için kullanabileceğiniz bazı kozmetik ürünler mevcuttur. İşte onları sizin için listeledik.

Elidor 7/24 Saç Bakım Kremi Mükemmel Düz 300 ml

Formülü saç düzleştirme teknolojisiyle geliştirilmiştir.  Saçların elektriklenmesini ve kabarmasını önleyen bir bakım kremidir. Fiyatı: 69,90 TL’dir.

Avon Advance Techniques Moroccan Argan Oil

Avon, en ünlü kozmetik markalarından biridir ve saç ürünlerinin yelpazesi de oldukça geniştir. Avon moroccan argan oil saç serumu saçları yatıştırır, kabarma ve elektriklenmeye engel olur. Fiyatı:22,5 TL’dir. Diğer serumlarda olduğu gibi Avon moroccan organ yağlı saç serumunu da saçınız nemliyken uygulamalısınız. Az miktarda kullanmak tüm saçınıza yeterli gelecektir. Nemlendirilen saçlara kuruma aşamasındayken saç serumundan azıcık uygulanır ve saçlar kendi halinde kurumaya bırakılır. Saçlara ipeksi bir yumuşaklık verecek, gün boyu hacimli görünmesini sağlayacaktır.

Pantene Onarıcı ve Koruyucu Yağ Yıpranmış Saçlar İçin 100 ml

Pantene, saç ürünleri konusunda sıklıkla tercih edilen popüler bir markadır. Pantene yağ terapisi, duş sonrasında nemli saçlara uygulanabilir. Saçların uçlarına ve boylarına pantene onarıcı ve koruyucu bakım kreminden bir miktar sürerek saçlarınızın kabarmasını engelleyebilirsiniz. Bu krem sayesinde saçlarınız bütün gün hacimli görünecektir. Kozmetik mağazalarından veya internet üzerinden temin edilebilir. Fiyatı:17,50 TL’dir.

John Frieda Frizz-Ease Orijinal Formüllü Elektriklenmeye Karşı Pürüzsüzleştirici Bakım Serumu 50 ml

Bu sıradışı formül ipek proteiniyle geliştirilmiştir. Saçlarda meydana gelen kabarma ve elektriklenme problemlerine etkili bir çözümdür. Saçlara parlaklık ve pürüzsüzlük verir. Şampuan ve bakım kremi uygulandıktan sonra, saçlar tamamen ıslakken uygulanır. (Saçlardaki fazla su havlu yardımıyla alınmamalıdır.) Serumdan avucunuza az bir miktar alın, avuç içinize yayın ve saçlarınıza eşit bir şekilde uygulayın. Kullanılacak serum miktarı saçların uzunluğuna bağlıdır. Durulamayınız. Fiyatı: 96,50 TL’dir.

Redist 40 Bitki Özlü Saç Bakım Yağı

Organik argan yağlı saç serumu, Redist markasının en etkili ürünlerinden biridir. Saçların kabarmasını engelleyen bu ürün, ayrıca saçlar için bir besin kaynağıdır. Oldukça güçlü bir formüle sahiptir. Redist markalı ürünler kuaför malzemelerinin satıldığı yerlerden temin edilebilir ya da internet üzerinden sipariş verilebilir. Redist organik argan yağlı saç serumu son derece kullanışlıdır. Duştan sonra, saçlarınızı kurutmadan, hafif nemliyken uygulama yapabilirsiniz. Avucunuza bir miktar argan yağı alın ve avucunuzda ısıtıp saç boylarına sürün. Bu serumun en güzel yönlerinden biri de saçlarda yağlı his bırakmamasıdır. Nemli saçlara uygulanan yağ, kuruma aşamasında saç tarafından emilir. Böylelikle saçlarınız gün boyu hacmini ve nemini kaybetmez. Saçları dipten uca besleyen ve yeniden yapılandıran bu serum saçları güçlendirir, daha sağlıklı ve yoğun görünmesini sağlar. Etkili nemlendirme özelliğiyle, düğümlenen saçların açılmasına yardımcı olur.

Saçları yumuşacık yapar, kabaran ve elektriklenen saçları yatıştırır. Fiyatı:21,50 TL’dir

Insight Anti Frizz Hydrating Shampoo - Kabarma Önleyici Şampuan 400ml

Nemlendirici etkisi oldukça güçlüdür. Kabaran saçları kontrol altına alır. Islak saça uygulanır, eşit şekilde dağıtılır ve güzelce durulanır. Özel içeriğiyle saçların kabarmasını engeller ve kolayca taranmasını sağlar. Fiyatı:68,00 TL’dir.

L'oreal Professionnel Asi Saçlar için Düzleştirici Şampuan 100 ml

Saçlara parlaklık ve yumuşaklık verir. Bütün saç tiplerinde kullanılabilir. Asi saçlarda %80'e varan nemlendirme sağlar. Pürüzsüzleştiricidir ve bu etkisi 4 gün boyunca sürer. Saçlarda elektriklenmeyi engeller. Fiyatı:39,99 TL’dir.

Every Green Asi Kabaran Saçlar Için Şampuan Antifrizz Softening Shampoo 500 ml

Muhtevasındaki ekinezya ekstresi ile saçları yatıştıran, kaşıntıya ve koparak dökülmelere karşı koruyan bir üründür. Saçlara elastikiyet gücü kazandırır ve saç derisinin zarar görmesine mani olur. Fiyatı: 89 TL’dir.

Saç Neden Elektriklenir? Saçların Elektriklenmemesi İçin 10 Kesin Çözüm Tıklayınız

Duş Aldıktan Sonra Saçlarım Kabarıyor, Ne Yapmalıyım? Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT