17 Ekim 2021, Pazar 07:02

Kadınları mutlu eden duymaktan hoşlanacakları 8 söz

Kadınları mutlu eden duymaktan hoşlanacakları 8 söz

Kadınları mutlu etmek hiçte zor bir şey değildir. Kadınların sadece parayla alınan hediyelerle mutlu olacağını düşünmek çok yanlıştır. Öyle güzel kalpleri vardır ki, bir iki güzel sözcüğe bile yüzleri çiçek açabilir. Kendileri hakkında söylenen güzel sözler kendilerini daha değerli hissetmeleri sağlayacaktır. Yazımızın devamında tecrübeyle sabitlenmiş kadınları mutlu eden sözleri derledik.

Kadınları Mutlu Eden Güzel Sözler

Senden daha iyi bir hayat arkadaşı düşünemiyorum

Eşiniz bu cümleyi duyduğunda hem duygusallaşacak hem de mutlu olacaktır. Aslında kadınları mutlu etmek hiç de zor değil, böyle güzel cümleler kendisini daha iyi hissetmesini sağlayacaktır. Yaptığı şeyleri gördüğünüzü ve onu düşündüğünüzü hissettirecektir. Unutmayın ki evi silip süpüren, sizin sevdiğiniz yemekleri yapan, eğer işi varsa hem evi hem işi idare edebilen bir kadından bahsediyoruz. Bunu her gün istikrarla yapan eşlerinize böyle güzel cümleler kurmak motivasyonunu arttıracaktır.

Gülüşünü çok seviyorum

Bu cümle eşinizin kulaklarında öyle güzel çınlayacak ki tahmin bile edemezsiniz. Siz onu her güldürdüğünüzde bilinçaltında ki bu cümleyle hareket ederek hep gülmek isteyecektir.

Seninle beraberken kendimi çok mutlu hissediyorum

Bu cümleyi eşinize söylediğinizde inanın çok hoşuna gidecek ve neşesi yerine gelecektir. Yani sizi sıkmadığını düşünecek ve sizi mutlu ettiğini bilerek daha da mutlu olacaktır.

Günün nasıl geçti hayatım?

Kadınları mutlu eden bir diğer cümle ise günün nasıl geçti? Eşinize bu soruyu sorduğunuzda sizin çok düşünceli olduğunuzu düşünecektir. Eşinizle muhabbet ederken sizin onu dinlemeyi düşündüğünüzü hissettirecektir.

Senden çok iyi anne olur

Bu cümleyi kurduğunuzda halini ve tavrını çok beğendiğinizi eşinize hissettirmiş olursunuz. Örneğin siz hastayken eşiniz merhametli bir şekilde sizinle ilgilendiğinde bir anda “senden çok iyi anne olur” gibi sözler söyleyerek onu mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda eşiniz bir çocukla ilgilendiği zaman ona ilerde ki çocuğumuz çok şanslı senin gibi bir annesi olacağı için gibi güzel cümleler kurduğunuzda eşiniz kendisini çok iyi hissedecektir.

Sen biraz kilo mu verdin?

Eşiniz kilo verdiğinde veya kilo verme sürecindeyken bu cümleyi içten gelerek söylerseniz eşiniz havalara uçacaktır. Her kadın fit ve güzel görünen bir vücut ister ve bunun için de çabalar. Siz eşinize bu cümleyi kurduğunuzda sizin farkına vardığınızı hisseder ve mutlu olur.

Hayatım sen bu konu hakkında ne düşünüyorsun?

Eşiniz bu cümleyi duyduğunda onun fikirlerini önemsediğinizi hissettirmiş olursunuz. Emin olun eşiniz bu cümleyle çok daha mutlu olacaktır.

Sen çok zeki ve esprili bir kadınsın

Eşiniz bu cümleyi duyduğunda hoşuna gidecek ve sizi bir kez daha sevecektir. Yani sizin onun sadece dış görünüşüyle ilgilenmediğinizi hissettirecek ve mutlu edecektir.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT