Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kanye Kanye West ve eşi Bianca Censori, bankta döner yedi!

Mavikadin>Magazin>Kanye Kanye West ve eşi Bianca Censori, bankta döner yedi!

Sıra dışı giyim tarzlarıyla gündemden düşmeyen Kanye West-Bianca Censori çifti, Berlin’in meşhur Türk dönercisi Mustafa’s Gemüse Kebap’ın önündeki kuyrukta görüntülendi.

West ve eşi, kuyruğa girip döner aldı.
West ve eşi, kuyruğa girip döner aldı.

TARZLARI OLAY OLDU!

Uzun süredir Avrupa tatilinde olan çift  yeni durakları Almanya oldu.

Sıra dışı giyim tarzlarıyla bir önceki tatil adresleri olan İtalya’da olaylı günler yaşatan çift, önceki gün Berlin’de yine ilginç kıyafetleriyle görüntülendi. Ünlü çift, şehrin ünlü Türk dönercisi Mustafa’s Gemüse Kebap’ın önündeki kuyrukta objektife yansıdı.

Ünlü rapçi yüzünü tamamen kapatan siyah kıyafet tercih ederken eşi Bianca Censori de içini gösteren ten rengi tulumuyla dikkatleri üzerine çekti.

DÖNER SIRASI YARIM SAAT SÜRDÜ!

Almanya’nın çok okunan bulvar gazetelerinden Bild’e konuşan görgü tanıkları, “West ve arkadaşları perşembe günü saat 14.30 sularında kuyruğa girdiği ve yaklaşık yarım saat bekleyen çift yanında bulunan arkadaşlarıyla birlikte toplam dört döner sipariş ettiler” dedi. 

Haberlerde, West’e öncelik verilmesi talebinde bulunulduğu fakat dönercilerin bu talebi reddettiğini “Herkes sırasını beklemeli” şeklinde kendilerini ifade ettikleri öğrenildi.

Tarık Kara’nın sahibi olduğu restorandan sebzeli tavuk döner alan çift, yemeği yakındaki bir banka oturarak yedi. Alman haber sitelerine göre ikili, biri soğansız dört döner sipariş etti.

West’in hayranları Amerikalı rapçinin yanına giderken, West’in fotoğraf çekilme taleplerini geri çevirdiğini ve yalnızca sevgilisiyle konuştuğu ya da telefonuna baktığı belirtildi. Grubun daha sonrasında Berlin’deki bir gece kulübüne gittiği öğrenildi.

Kaynak : yasemin.com
Editör : Yağmur Akın
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...